Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje

209 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 21:34

mam zetora 7211, jestem zadowolony z jego pracy, mit o dużym spalaniu rozpowszechniają osoby źle używające tych maszyn najczęściej przeciążane, pługami agegatami uprawowymi. Można nim dużo i szybko zrobić duży areał. Pilnować olejów, filtrów i do 10 tys bez remontów, uważam je za bardzo dobre modele. Jedna wada trzeba pompować paliwo przed uruchomieniem.

Co do pompowania to można w prosty sposób to rozwiązać
wystarczy zamontować mały zawór kulkowy w przewodzie paliwowym
jak zmontowałem nowy kurek zbiornika paliwa to nawet słyszę jak wciąga powietrze do baku przy odkręcaniu bo się robi pod ciśnienie, mimo że jeszcze nie zamontowałem zaworu kulkowego
świadczyć to jedynie może szczelność baku i przewodów ale takie podciśnienie tym bardziej przyczynia się do cofania się paliwa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje Dzisiaj, 21:09
  •  

#42 Share LukeClaas

LukeClaas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Zainteresowania:football

Napisany 15 listopad 2008 - 23:44

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje W moim 7745 jeszcze nie zakleszczyłem biegów a nie to co w 3011 i 6211 (składak). Ogólnie komfort jazdy jest super tylko wkurza mnie siedzenie na wybojach strasznie chołybie :/

#43 Share Krzys83

Krzys83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 08 grudzień 2008 - 15:22

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje w zetorze 11441 forterra drażni mnie to że na czwórce polowej nie działa rewers tylko na trójkę trzeba przełączać

#44 Share dawid12245

dawid12245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 07 luty 2009 - 15:31

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje U mnie w Zetorze 12245 denerwuje mnie wajcha od zmiany biegów, jest trochę za długa... a i jeszcze jakoś ta kierownica jest taka wysoka trzeba trzymać wysoko rękę co przy dłuższej pracy jest później odczuwalne :) a tak pozatym to fajny ciągniczek no może za mała kabina ale bardzo misię podoba w przeciwieństwie do kabin jakie mają Zetory 12145 :)

#45 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja Informatyka Sport Nauka Dziewczyny ;D

Napisany 07 luty 2009 - 16:12

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje Mnie na razie nic nie drażni w Proximie
Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

#46 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 luty 2009 - 17:12

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje a mi sie w zetorze 9540 wszystko podoba niestety 8441 moze fajny i popularny ale nawet jego sylweta nie przyciaga oka jak dla mnie a i jego wykonanie i rozwiazania techniczne pozostawiaja wiele do zyczenia w porownaniu z innymi zagranicznymi markami,,,

#47 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 07 luty 2009 - 17:20

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje Mi podoba się przede wszystkim cena, za którą jednak jest troche tego komfortu i rozwiązań technicznych :)
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#48 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 07 luty 2009 - 17:20

a mi sie w zetorze 9540 wszystko podoba niestety 8441 moze fajny i popularny ale nawet jego sylweta nie przyciaga oka jak dla mnie a i jego wykonanie i rozwiazania techniczne pozostawiaja wiele do zyczenia w porownaniu z innymi zagranicznymi markami,,,

ty już swoje zaczynasz
zazdrosny jesteś że na nią cię nie stać albo nigdy nie kupisz nowego ciągnika czy co nic prawie o niej nie wiesz nawet nią pewnie nie jeździłeś a wypowiadasz się na jej temat :)
Zetor Nr 1 w Polsce!

#49 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 07 luty 2009 - 17:48

jego wykonanie i rozwiazania techniczne pozostawiaja wiele do zyczenia w porownaniu z innymi zagranicznymi markami,,,

Może i wykonanie nie najlepsze ale porównaj sobie cenę fendt`a,case,john deera i innych zagranicznych marek z zetorem... :)
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#50 Share karol091193

karol091193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 07 luty 2009 - 18:00

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje mnie w 8441 denerwuje trudny dostęp do sprawdzenia poziomu oleju w silniku, ponieważ jest zamontowany tur. A wszystko jest jak na razie wporządku. Najlepsze jest to że wajcha od biegów jest z boku i że jest tylny tuz z hakami bo to bardzo poprawia robotę
Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 luty 2009 - 19:07

ty już swoje zaczynasz
zazdrosny jesteś że na nią cię nie stać albo nigdy nie kupisz nowego ciągnika czy co nic prawie o niej nie wiesz nawet nią pewnie nie jeździłeś a wypowiadasz się na jej temat B)

:lol: B) B)
po pierwsze sam go nie kupiłes i ciesz sie ze ojciec da ci sie przejechac B)
po drugie w chwili obecnej stac mnie na takie "cudo"
po trzecie nie zyje z gospodarstwa i dlatego nie kupie nigdy nowego ciagnika i maszyn no chyba ze mtza 82
po czwarte temat brzmi: "co wam sie podoba w zetorach a co was denerwuje" wiec sie wypowiedzaiłem na dany temat
a po piate cena pomiedzy zetorem a nh jest nie duza a NH jest jak dla mnie lepsza marka i doskonalsza...

#52 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 07 luty 2009 - 19:14

:lol: B) B)
po pierwsze sam go nie kupiłes i ciesz sie ze ojciec da ci sie przejechac B)
po drugie w chwili obecnej stac mnie na takie "cudo"
po trzecie nie zyje z gospodarstwa i dlatego nie kupie nigdy nowego ciagnika i maszyn no chyba ze mtza 82
po czwarte temat brzmi: "co wam sie podoba w zetorach a co was denerwuje" wiec sie wypowiedzaiłem na dany temat
a po piate cena pomiedzy zetorem a nh jest nie duza a NH jest jak dla mnie lepsza marka i doskonalsza...

a ty się ciesz że w ogóle możesz pracować na gospodarce B)
z tym czy cię stać to było pytane retoryczne bo prawie każdy może pozwolić sobie na taki kredyt
każdy ma swój gust i przekonania co mię to obchodzi czy Zetory Ci się podobają czy nie
mój Zetor i maszyny też nie były brane na kredyt
Zetor Nr 1 w Polsce!

#53 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 luty 2009 - 19:22

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje hahahaha każdy robi to co lubi chciałem to mam Swoje gospodarstwo, ja nie mówię o kredycie... i chyba cie to interesuje co ja mysle o zetorze skoro napisałes wczesniejszy post i powtórzę to jeszcze raz ze Zetror 9540 ma to cos w sobie a reszta produktow tej firmy mi sie ni podoba...

#54 Share Grzesiekclassic

Grzesiekclassic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 07 luty 2009 - 19:24

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje My kupiliśmy Zetorka 5340. Braliśmy go nowego. Teraz ma około od 4 do 6 lat. Drobne usterki były. Z ciągnika jesteśmy zadowoleni. Spalanie jest takie jak w każdym ciągniku tej mocy.Nie którym palą dużo jak 80 konnym ciągnikiem ciągają sprzęt po c 330 albo c 360
Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

#55 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 07 luty 2009 - 19:28

hahahaha każdy robi to co lubi chciałem to mam Swoje gospodarstwo, ja nie mówię o kredycie... i chyba cie to interesuje co ja mysle o zetorze skoro napisałes wczesniejszy post i powtórzę to jeszcze raz ze Zetror 9540 ma to cos w sobie a reszta produktow tej firmy mi sie ni podoba...

a juz 8540 ci sie nie podoba???????????? :lol: lecz prawie to samo hahaha
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#56 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 luty 2009 - 19:31

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje z nawet nie wiedziałem ze taki jest a 9540 jezdziłem i jak dla mnie fajny ciagnik

#57 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 07 luty 2009 - 19:34

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje o to widze ze jeszcze dużo rzeczy nie wiesz :lol:
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#58 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 07 luty 2009 - 19:56

mnie w 8441 denerwuje trudny dostęp do sprawdzenia poziomu paliwa w silniku, ponieważ jest zamontowany tur. A wszystko jest jak na razie wporządku. Najlepsze jest to że wajcha od biegów jest z boku i że jest tylny tuz z hakami bo to bardzo poprawia robotę

To jakiś masz dziwny ten ciągnik, co przez tura nie widzisz wskaźnika na desce? :lol: a nawet jak nie wskaźnik to można do baku zajrzeć B)
Aha! chyba poziom paliwa to się sprawdza w baku, a nie w silniku B)
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#59 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 07 luty 2009 - 20:06

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje Witam według mnie Zetory to bardzo dobre ciągniki a niezastąpione w ciężkich pracach polowych. A z tym spalaniem to mit miałem już wiele ciągników Zetory i zagraniczne różnych marek i powiedział bym że Zetor pali tyle samo co one albo nawet mniej a jest od nich o wiele silniejszy. Denerwuje mnie w nich tylko to że mają taki biedny środek nie tak jak w zagranicznych ciągnikach cały bok jes zabudowany ładnym kokpitem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 07 luty 2009 - 20:12

To jakiś masz dziwny ten ciągnik, co przez tura nie widzisz wskaźnika na desce? :lol: a nawet jak nie wskaźnik to można do baku zajrzeć B)
Aha! chyba poziom paliwa to się sprawdza w baku, a nie w silniku B)

Wydaje mi się że chodziło mu o poziom oleju. Tą miarkę wymieni ci serwis Zetora tylko musisz ich oto poprosić B)
Zetor Nr 1 w Polsce!

Dodaj odpowiedź