Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas europa?

47 odpowiedzi na ten temat

#41 Share VWPASSATB6

VWPASSATB6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 sierpień 2008 - 13:39

Claas europa? Ja już wiem jak z Toba morowa91 jest. Zacytuje twój: profil Witam!!!!
Mam 16 lat. Posiadamy gospodarsto rolne o powierzchni 40 hektarów, w czym mam 25 ha. ziemi ornej oraz 15 ha łąk. Chodujemy niedużo bo tylko koło 20 świń i 15 sztuk bydła. Mamy firme swiadczącą usługi w lesie, a mianowicie zrywke i wywózke drewna, więc moje sprzęty wyglądają tak jak wyglądają tzn. farbą, ani blachami w lesie niezrywam. Prowadzimy jeszcze handel maszynami rolniczymi, więc liczba moich maszyn zmienia się często. Na dzień dzisiejszy posiadam tylko 5 ciągniki: zetora 12045, ursusa 914,385/1012, 355 i 4011 który jak jedyny ciągnik niepracuje w lesie, tylko w gospodarstwie. Mamy jeszcze mały tartak. Zatrudniamy na dzień dzisiejszy 6 pracowników

Piszesz tu że masz 300 ha a w profilu jest tylko 25ha. Masz bogatą wyobraźnie. Okłamałeś nas z tym że niemasz miejsca na bizony bo z Ciebie to zwykły handlarz których nienawidze. Chcą żeby oddać za darmo a póżniej sprzedają za niewiadomo ile! Jakby niebyło miejsca to kupuje się plandeki za 100 zł i tyle- chyba każdego stać. Zetor powiem Ci że w bizonach nie ma klimy a testujesz swoje oczy i płuca. Morowa niemów mi że kosisz tyle na zarobkach bo to niemożliwe- inni kombajny też mają. To nie jest komuna że tylko 2 kombajny na wsi więc jest tesz konkurencja. Co ty na to teraz powiesz. Chyba Cię 17 latku wykończyłem jak helmut na majdanku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas europa? Dzisiaj, 01:23
  •  

#42 Share morowa91

morowa91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisany 10 sierpień 2008 - 13:45

Claas europa? @VWPASSATB6 n właśnie nie znam cie i nie wiem czy nie jesteś 12 letnim dzieckiem co podnieca się ST i usłyszało coś od kogoś może jakiś cwaniaczków spod sklepu i teraz się mądruje, albo masz gospodarstwo o powierzchni 4 ha i nawet nie marzysz od bizonie :) ;) :D Claas jest znajomego z który osobiści gadałem i nawet mam jego fotki :)
Weż się lepiej nie ośmieszaj i pomyśl za nim jeszcze raz takie coś napisze, bo by było szczytem głupoty kupic kombajn przed żniwami tylko na handel i sprzedać go po żniwach gdy jego cena spadnie :) :) Jakbym nie kosił na usługach to po co mi 2 bizony???? dobrze że tylko zacytowałem to co mam napisane o mnie a nie przeczytałesz co jest podpisane pod moimi fotkami i tylko ze względu że u nas na wsi jest bardzo mało rolników co świadczą usługi kupiliśmy 2 bizony i w żadnym wypadku nie zmyślam, ale są ludzie którzy po polsku niemogą zrozumieć niektórych rzeczy, bo poprostu przerasta to ich poziom inteligencji

@zetor jak nie możesz mieć klimy w bizonie????? niema sieczkarni????, ja mam przy obydwóch i nawet ani razu jej nie używałem, i nie przeszadzaj z tą wydajnością, bo nie możesz porównać bizona z tym samym silnikiem i wielkością hedera jak claas

#43 Share VWPASSATB6

VWPASSATB6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 sierpień 2008 - 14:19

Claas europa? Sam się podniecasz i niepowiedziałbym że jesteś 17 latkiem- chyba jeszcze niedojżałym i nie posiadającym wiedzy o społeczeństwie. Wierzysz w Mikołaja? Pod sklepem to ty możesz siedzieć bo ja niezadaje się z meliną. Mówie Ci jak niewiesz to niegadaj, skąd wiesz że mam 4ha? I co Cie obchodzi co mam, co miałem i ile mam i ile miałem. Chyba ty tu się ośmieszasz mówiąc że bizon jest lepszy od claasa. Powiedz mi dziecko pod jakim względem? To ja Ci pięknie odpowiem. Tyle ludzi to widzi a ty dalej robisz pośmiewisko z siebie i AF. Tyle osób powiedziło już że bizon jest gorszy od claasa a ty z tym nie możesz się pogodzić. Niemasz honoru? Czy co? Ty rozumu niemasz? Mówiłeś że sprzedajesz kombajny po żniwach a teraz mówisz że taka sprzedaż to szczyt głupoty. Taki dorosły już jesteś a wykazujesz totalny brak inteligencji. Jak niemasz wiedzy i honoru to nic niepisz bo ośmieszasz się przed innymi. Czy to taki szczeniacki popis?

#44 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 10 sierpień 2008 - 15:07

Claas europa?

@VWPASSATB6 n właśnie nie znam cie i nie wiem czy nie jesteś 12 letnim dzieckiem co podnieca się ST i usłyszało coś od kogoś może jakiś cwaniaczków spod sklepu i teraz się mądruje, albo masz gospodarstwo o powierzchni 4 ha i nawet nie marzysz od bizonie :) ;) :D Claas jest znajomego z który osobiści gadałem i nawet mam jego fotki :)
Weż się lepiej nie ośmieszaj i pomyśl za nim jeszcze raz takie coś napisze, bo by było szczytem głupoty kupic kombajn przed żniwami tylko na handel i sprzedać go po żniwach gdy jego cena spadnie :) :) Jakbym nie kosił na usługach to po co mi 2 bizony???? dobrze że tylko zacytowałem to co mam napisane o mnie a nie przeczytałesz co jest podpisane pod moimi fotkami i tylko ze względu że u nas na wsi jest bardzo mało rolników co świadczą usługi kupiliśmy 2 bizony i w żadnym wypadku nie zmyślam, ale są ludzie którzy po polsku niemogą zrozumieć niektórych rzeczy, bo poprostu przerasta to ich poziom inteligencji

@zetor jak nie możesz mieć klimy w bizonie????? niema sieczkarni????, ja mam przy obydwóch i nawet ani razu jej nie używałem, i nie przeszadzaj z tą wydajnością, bo nie możesz porównać bizona z tym samym silnikiem i wielkością hedera jak claas

ale do z056 w latach 70 i 80 nie montowali seryjnie ani klimy ani sieczkarni. i nie porownoje tutaj wydajnosci a mam na mysli ze za cene bizonka mozna kupic wydajnieszy kombajn o mocniejszym silniku itp.

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share morowa91

morowa91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisany 10 sierpień 2008 - 15:28

Claas europa?

Sam się podniecasz i niepowiedziałbym że jesteś 17 latkiem- chyba jeszcze niedojżałym i nie posiadającym wiedzy o społeczeństwie. Wierzysz w Mikołaja? Pod sklepem to ty możesz siedzieć bo ja niezadaje się z meliną. Mówie Ci jak niewiesz to niegadaj, skąd wiesz że mam 4ha? I co Cie obchodzi co mam, co miałem i ile mam i ile miałem. Chyba ty tu się ośmieszasz mówiąc że bizon jest lepszy od claasa. Powiedz mi dziecko pod jakim względem? To ja Ci pięknie odpowiem. Tyle ludzi to widzi a ty dalej robisz pośmiewisko z siebie i AF. Tyle osób powiedziło już że bizon jest gorszy od claasa a ty z tym nie możesz się pogodzić. Niemasz honoru? Czy co? Ty rozumu niemasz? Mówiłeś że sprzedajesz kombajny po żniwach a teraz mówisz że taka sprzedaż to szczyt głupoty. Taki dorosły już jesteś a wykazujesz totalny brak inteligencji. Jak niemasz wiedzy i honoru to nic niepisz bo ośmieszasz się przed innymi. Czy to taki szczeniacki popis?

Wszystko pisze w moim profilu i każdy użytkownik może to przeczytać, a ty nawet nie możesz dokładnie tego przeczytać, bo pisze że mam 16 lat i to ma być człowiek na poziomie jak ktoś mu drogę zajechał i po papie naszczelał i nawet jesteś gorszy niż ci manele spod sklepu. Na AF było już wielu takich cwaniaczków co wszystko wiedzą lepiej, lub mieli po 200 hektarów a okazała że nawet ciągnik nie mają i ty pewnie jesteś jednym z nich. I ty mówiesz że claas za 150 tys. zł jest lepszy od bizona za 30tys. zł to przecież nic dziwnego, ale czemu przez cały temat nie porównałeś claas za tą samą kasę co bizon???? I sprzedaje kombajn, tylko szczytem głupoty było by kupić tylko na handel przed żniwami a po sprzedać, bo chyba skończony idiota by tak zrobił. Sam się ośmieszasz

#46 Share VWPASSATB6

VWPASSATB6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 sierpień 2008 - 18:53

Claas europa?

Wszystko pisze w moim profilu i każdy użytkownik może to przeczytać, a ty nawet nie możesz dokładnie tego przeczytać, bo pisze że mam 16 lat i to ma być człowiek na poziomie jak ktoś mu drogę zajechał i po papie naszczelał i nawet jesteś gorszy niż ci manele spod sklepu. Na AF było już wielu takich cwaniaczków co wszystko wiedzą lepiej, lub mieli po 200 hektarów a okazała że nawet ciągnik nie mają i ty pewnie jesteś jednym z nich. I ty mówiesz że claas za 150 tys. zł jest lepszy od bizona za 30tys. zł to przecież nic dziwnego, ale czemu przez cały temat nie porównałeś claas za tą samą kasę co bizon???? I sprzedaje kombajn, tylko szczytem głupoty było by kupić tylko na handel przed żniwami a po sprzedać, bo chyba skończony idiota by tak zrobił. Sam się ośmieszasz

Żebyś ty dziecko niebył lepszy. Niewiesz jak było to niegadaj. Matka Cie nie nauczyła? Kto mówi że mam 200ha czy 4? Sam dopowiadasz a chyba wiesz że w rozmowy dorosłych niemożna sie wtrącać bez dobrej wiedzy. Mam 2 bizony i niejestem wcale gorszy. Niejestem chwalidup! w przeciwieństwie do Ciebie. Jakby bizon był niewiadomo ile wart. W 2000 roku wziełem nówke rekorda więc chyba mogę sobie kombajn za ponad 200 tyś. porównać do claasa za 150 tyś. Niby 16 latek i czytać nie umie. Do jakiej ty szkoły chodzisz. Porównywałem wydajność senatora do ZO-56 i ten pierwszy kosztuje 30 tyś. w eleganckim stanie i ma większą wydajność- 1ha/H. K!@#a dziecko samo mówiłeś że sprzedajesz bizony po żniwach bo niemasz gdzie ich trzymać. Więc wniosek krótki sam niewiesz czego chcesz. Raz piszesz tak a póżniej tak. Posty bijesz? Co Ci to da. Ić do książek i pieluchów. Sam się ośmieszasz.

#47 Share morowa91

morowa91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisany 10 sierpień 2008 - 20:07

Claas europa? Ktoś musi skończyć w końcu tą kłótnie bo ani ty mnie nie przekonasz, ani ja ciebie a możemy przez to po banie zarobić. Każdy robi jak uważa :D To zrobisz twoja sprawa i już mi nic do tego, ale czasem można jak to się mówi spaść z deszczu po rynnę :) Wcześniej chodziło mi bardziej o udowodnienie że naprawdę nasze bizonki wykosiły 350 ha a niebyły przywiezione tylko na handel, bo na handel to kupuje się szrota, letko pędzlem machnie i to zaś ma być super kombajn, my tak nierobimy tylko kupujemy i robimy maszyny do siebie, a jak sprzedajemy często z powodu zmiany na lepsze, lub jak ktoś położy porządną kase a kombajny sprzedajemy i teraz kupujemy ciągnik do lasu :) ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 21 wrzesień 2008 - 14:59