Zaloguj się, aby obserwować  
ursus912

Podłączenie wskaźnika temperatury U912.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursus912    0

Możecie mi napisać jak u was są podłączone przewody do zegara od temperatury wody w ursusie 912 i tym podobne. Wiecie troche głupio mi jeździć bez tego zegara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Agencior
      Witam dzisiaj odpaliłem Aresa no i pochodził chwilę po czym sam zgasł a później nie chciał zapalić dodam że przeczyścilem odstojnik przed odpaleniem.
    • Przez Mrhot16
      Witam mam problem z renault temis 650x otóż podczas ruszania ciągnik gwałtownie rusza szarpie do tyłu jak i do przodu przy załączaniu wałka też jest problem gdy się da więcej gazu to wejdzie zmiana kierunku jazdy też po dodaniu gazu lepiej zmienia czy jest to wina jakiejś pompy czy kalibracja jakąś w tym ciągniku jest wykonalna?
      Z góry Dzięki za odpowiedzi🙃
       
    • Przez Nismo
      Witam mam do was pytanie odnośnie odnowy plastików we wnętrzu traktora. Są jakieś sposoby by przywrócić im dawny blask?
    • Przez agromichu
      Witam. Potrzebuję halogenów led 2szt na przód i 2szt albo 4 na tył , które nie będą zakłócać radia i będą w przystępnej cenie. Oświetlenie potrzebne do pryskania na 12 ha.
    • Przez kuba121426
      Witam mam problem z wycinakiem  fella su110 nie mogę ustawić na linkach cięcia winda i wysokość szczęki działa.Czy ma może zdjęcie jak powinno wyglądać ustawienie na cięcie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj