Polecane posty

Piotrek1975    1395

Czemu takie różnice 4T a 6 to całkiem inna kultura pracy .Weź kup k...wa jakiś ciągnik i w pi...da w pole a nie szukasz pół roku grata, najlepiej kupić nowy pod dane gospodarstwo i tyle Jak nie możesz znaleźć używki/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A gdzie tu widzisz 4T? Nowego miałem i nigdy więcej... A co Ci do tego ile szukam? Spylilem Renault by kupić coś większego 6cylindrow oprócz Same bo ma 5... A co do modeli to chce jak najbardziej ergonomiczny. Co do ceny nie napiszę bo ja mam u kolegi inne. Zależy mi na najlepszym z wymienionych chyba że ktoś coś jeszcze ma do dorzucenia oprócz Ursusów, Zetorów i MTZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

mf3080 to najmocniejszy z nich wszystkich pod wzgledem udzwigu hydrauliki itp....

szukaj valtry 6550 6600 itp, 4t a zjada wszystkie te co wymieniles.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1395

A gdzie tu widzisz 4T? Nowego miałem i nigdy więcej... A co Ci do tego ile szukam? Spylilem Renault by kupić coś większego 6cylindrow oprócz Same bo ma 5... A co do modeli to chce jak najbardziej ergonomiczny. Co do ceny nie napiszę bo ja mam u kolegi inne. Zależy mi na najlepszym z wymienionych chyba że ktoś coś jeszcze ma do dorzucenia oprócz Ursusów, Zetorów i MTZ.

 

Sorki coś mi się po...ło  pomyliłem że sprzedałeś 4 T i szukasz tego samego.

Słuchaj synu z magazynu nic mi do tego, do póki  ty się nie udzielasz na tym forum.

Jeżeli tak jest mam do tego prawo i możesz mnie wiesz gdzie, nie?

Pozdr

Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mikruss nie ma szans na dostanie Valtry w Holandii. Najprędzej chyba MFa jeszcze chyba idzie znaleźć. Ale Valtry to jak wygranie w totka. Ogólnie przeglądam ciągniki na OLX i lipa mało co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Do Francji nie jeździ ewentualnie Niemcy. Znalazłem jedną Valtre z turem w NL 6550 25 tyś euro xD kogoś chyba glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Luke jaki budżet masz na ten ciągnik? Nie skupiaj się na marce- no poza sprzętami z byłych państw komunistycznych , jeździj, oglądaj i w końcu trafi się "lalka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

Panowie krótko zwięźle i na temat który byście ciągnik wybrali? 95.14 sprzedana i trzeba coś kupić kilka typów mam ale:

Renault 106.14

Massey 699

Massey 3080

Case 956XL

SAME LASER 100

W co Wy byście celowali?

1- 3080  lub 2- renate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

O Fiacie też myślałem tylko znaleźć w dobrym stanie blacharskim graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9755

Chyba nie ma takiego ciągnika co by Ci odpowiadal :) Znajomy ma renate 120.54 bardzo sobie chwali no i oszczędna jak diabli może warto pomyśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Szymon nie tyle że nie ma bo jakieś modele mam upatrzone. Tak jak MF 675 nie mam zamiaru go sprzedawać bo jest fajny i zadbany. Po prostu nawet w Holandii nic nie ma co by jakoś wyglądało a jednocześnie nie kosztowało worek pieniędzy. Znalazłem pięknego 3085 w NL 50 tyś zł. Chce nie dużą szóstkę w normalnej kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

Panowie krótko zwięźle i na temat który byście ciągnik wybrali? 95.14 sprzedana i trzeba coś kupić kilka typów mam ale:

Renault 106.14

Massey 699

Massey 3080

Case 956XL

SAME LASER 100

W co Wy byście celowali?

wg mnie renata albo IHC , z  tym że renata będzie starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

majac ok 40 tys zł po kija sie pchac w początek lat 80 tych....

za 4 dychy kupisz ładnego masseya  czzy to 3085 3095 3115 3120....

a chuck00 sprzedał swojego chyba w czerwcu 3120  ktory był w nienagannym stanie, bys miał konia jak sie patrzy .......

btw szukaj z przednim tuzem ( bedzie ciezko) ale na pewno z dynashift,   a za 50 tys to spokojnie serie 61xx kupisz, albo nawet jakas renate ares...

Edytowano przez Mikruss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc017    163
ppiotr    55

Szymon nie tyle że nie ma bo jakieś modele mam upatrzone. Tak jak MF 675 nie mam zamiaru go sprzedawać bo jest fajny i zadbany. Po prostu nawet w Holandii nic nie ma co by jakoś wyglądało a jednocześnie nie kosztowało worek pieniędzy. Znalazłem pięknego 3085 w NL 50 tyś zł. Chce nie dużą szóstkę w normalnej kasie

 

Chcesz 3085 sprzedam ci swojego za 42 tyś, skrzynia dynashift, klima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

50 nie mam max maxow 40 tyś zł a od polskiego rolnika nic nie kupię xD tak samo auto itd. Wolę pojechać na zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrostraz    0
Witam. Potrzebuję pomocy a mianowicie szukam traktora na 20 hektarów ma służyć jako główny (orka agregat ) teren trochę górzysty klasa ziemi od 3 do 5. I teraz szczegóły napewno 4×4 100-120 km I do 40tyś dodam tylne ze traktor miałby współpracować z pługiem 5x45 agregat 4,20 prona aktywna 2.5 +siewnik poznaniak proszę bardzo o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj