Polecane posty

Piotrek1975    1395

9 km różnicy, jeżeli 690 jak pisze kolega Mikruss@ ma 75, bo jak wiem ten model Renaty ma 84 km. Ja osobiście wybrał bym właśnie ją.

Edytowano przez Piotrek1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Renata znacznie cięższa. Prawie tonę różnicy, lepiej ułożone dzwignie biegów z rewersem, w Renacie znacznie lepszy podnośnik, silnik dynamiczniejszy w renault...

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

kwestia na jak wyregulowany silnik się trafi ale 690 80 km z tego co pamiętam nie osiągała, ja bym w tej kasie celował w Same Explorera  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mikruss też mam ochotę na jakiegoś Same/DF/Lambo :P Ale szkoda mi Renówki może kiedyś zmienię :) ... Same mi się strasznie podobają akurat :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zastanawiam się nad kupnem Belarus-a 422S Monoblok. Cena za full wersje 102 700 zł brutto. Opłacalny zakup na 14ha ? A może polecacie coś innego ? Interesują mnie tylko nowe maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowera_1998    12

Posiadasz jeszcze jakieś ciągniki? Bo jeśli nie to 50km za 102k zł na 14h nie jest zbyt dobrym wyborem, lepiej już weź jakiegoś 820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgalon    0

Witam, małe modele MTZ nie są produkowane w Mińsku tak jak modele typu 820 952 itd. Są produkowane w fabryce w Bobrujsku. Jest to fabryka która zajmowała się głownie produkcją części zamiennych. Model 422 to nic innego jak komunalny MTZ 320 z większym silnikiem i nieco masywniejszą budową. Co do jakości wykonania bywa różnie. Jeżeli szukasz małego ciągnika to rzuć okiem na tą ofertę ciągnika Bison 50 Chery. Cena i jakość podobna, waga 2,8 t, rewers, opcja klimy, typowe rozmiary opon. Na bazie tego modelu powstał Ursus 5034.

   http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-komunalny-bison-50-promocja-prow-dofinansowani-CID757-IDbG2Wz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIP    0

Moim zdaniem bez sensu jest kupowanie nowego ciągnika o mocy 50KM za bagatela 102 brutto w dodatku BELARUS. To cacko po roku straci na wartości połowę i za tyle nie wiem czy ktoś by się skusił to kupić. Na 14ha lepiej kupić Używany ok 80-90KM zachodni ciągnik bez nadmiernej elektroniki, rok 2010+ w podobnej cenie - będzie to 100x lepszy wybór.

Edytowano przez VIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bez sensu jest kupowanie nowego ciągnika o mocy 50KM za bagatela 102 brutto w dodatku BELARUS. To cacko po roku straci na wartości połowę i za tyle nie wiem czy ktoś by się skusił to kupić. Na 14ha lepiej kupić Używany ok 80-90KM zachodni ciągnik bez nadmiernej elektroniki, rok 2010+ w podobnej cenie - będzie to 100x lepszy wybór.

 

Nie głupi pomysł :) Nie dawno wyszedł farmtrack dtn 680 king. Ciągnik bardzo mi się spodobał i jeszcze przydatna kamera. Do producenta mam 30km więc i serwis byłby blisko. Cena to 160 brutto z ładowaczem i przednim tuz+wom :)

 

skowera_1998

Posiadam Ursus 360 i 385 :)

 

mgalon

No nie wiem.Z turem i przednim tuz wyszło by 80, ale czy po wjechaniu w pole nie stanie, albo zacznie rzygać olejem :D

 

Edytowano przez pawcio102241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Masz jeszcze taki http://www.agropol-polska.pl/111-tuber-50-lombardini-motors-z-kabina.html Minus taki że nie posiada sprężarki powietrza a dodatkową pompę hydrauliczną do hydraulicznego układu hamulcowego przyczepy .Tu masz jego cenę http://olx.pl/oferta/tuber-50-lombardini-motor-ciagnik-traktor-komunalny-niezawodny-progres-CID757-ID4RklP.html

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk159    3

chlopie szczerze na 14 ha to ci c385 w 100% wystarczy a jak masz jeszcze c 360 to wogóle. Lepiej te 100 tys co miałobycna trator zainwestuj w cos innego mądrzejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek_1    13

Popieram lepiej zamiast 100tys inwestować w Nowy to lepiej z 20tys w remont c385 i na 14h to jeszcze długo pośmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Ciągnik za 100tyś,14 ha.Jak rolnictwo pójdzie  w tym kierunku to całkiem upadnie.

No ale masz 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    314

Ja na swoje 15 ha gospodarstwo 2 lata temu zakupiłem MF 6140 o mocy 90KM, cena 55000zł rocznik 97. Spisuje się świetnie, komfort o wiele lepszy niz w ursusach czy zetorach. Pracuje z pługiem obrotowym huard 4x40 i agregatem uprawowym 3,6m. Do pomocy Ursus 3512. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

W dzisiejszych czasach wielkiej niewiadomej na takie arealy nie ma co inwestować. Najlepiej jeszcze kupić uzywke do max 30tysi 80KM i tyle bo dalej nikt nie wie jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stem    0

witajcie jaki ciągnik mam kupić na 13 h ma mieć konie mechaniczne od 48 do 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

przeczytaj ostatnie 90 stron tematu to się dowiesz, chyba już wszystko zostało wypisane

podaj jeszcze ile masz "piniendzy", bo w takim przedziale mocy można polecić C-360 za 10tys.zł i Belarusa 952 za trochę ponad 100tys.zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

jak masz 450tys.zł to 4 Farmtracki nowe kupisz, zawsze któryś będzie na chodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj