Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie

36 odpowiedzi na ten temat

#21 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 03 sierpień 2008 - 19:12

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie a nie łatwiej wymienić wtyki w pługu ? A jaką masz końcówkę w mtz euro ,wkręcaną

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie Dzisiaj, 13:45
  •  

#22 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 03 sierpień 2008 - 19:17

ROLNIK7 to do czego pasują ???
kamis właśnie mówie że żadnych redukcji itp nie trzeba w dobrym sklepie kupisz złącze euro M20*1,5

ja nie dostałem takiej złączki to kupiłem redukcje i skręciłem i proponuje to samo , a jak nie dostaniesz redukcji w sklepie to zamów u tokarza co będzie pasowała do końcówki którą masz i do węża od pługa i skręć to razem ja tak zrobiłem i wszystko gra

#23 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 05 sierpień 2008 - 12:28

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie w sklepach z czesciami maja takie przejsciowki z polskich na ruskie gwinty. wystarczy ze wrecisz ja w przewod i zalozysz wtyczke co dostales z ciagnikiem. wiem bo tak samo mam u siebie. to nie jest zaden problem bo te ruskie gwinty sa wszedzie do kupienia
ps moze ktos wie od czego jest dodatkowe 7 wyjscie hydrauliki po prawej stronie z tylu? czy to nie jest czasem powrot oleju np jak jest w rozrzutniku posow hydrauliczny?

#24 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 05 sierpień 2008 - 19:46

w sklepach z czesciami maja takie przejsciowki z polskich na ruskie gwinty. wystarczy ze wrecisz ja w przewod i zalozysz wtyczke co dostales z ciagnikiem. wiem bo tak samo mam u siebie. to nie jest zaden problem bo te ruskie gwinty sa wszedzie do kupienia
ps moze ktos wie od czego jest dodatkowe 7 wyjscie hydrauliki po prawej stronie z tylu? czy to nie jest czasem powrot oleju np jak jest w rozrzutniku posow hydrauliczny?

nie wiem jak jest u ciebie ,u mnie w 820 swobodny powrót oleju jest po lewej stronie , po tej samej co wlew paliwa, pod zbiornikiem

#25 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 15 listopad 2008 - 15:38

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie Problem już dawno rozwiązany, jak jechałem po pług zabrałem te moje "wtyki" co dostałem z ciągnikiem, wkręciliśmy tylko przejściówkę z ruskiego na polski w węże od pługa a później te wtyki i wszystko się spasowało. Dokładnie tak jak pisał LukaszZduny

Temat można zamknąć!!!
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#26 Share 18mateo18

18mateo18

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 02 luty 2013 - 20:03

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie witam zastanawiam sie jka sterować wyjściami hydrauliki zewnętrznej skoro jest 6 wyjść a 3 wajchy nigdy jeszcze nie podłaczałem 2 przewodów a teraz jestem do tego zmuszony bo kupiłem prase sipme Z 279/1 i ona właśnie ma 2 przewody i jak nią sterować wiem napewno żę 1 wyjście z tyłu działa wajchą pierwszą od prawej a to drugie wyjście którą wajchą się obsługuje ?????

#27 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 02 luty 2013 - 20:08

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie tom samom tylko w przeciwnym kierunku (jedna wajcha obsługuje jedną parę złącz)

#28 Share 18mateo18

18mateo18

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 02 luty 2013 - 20:39

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie czyli do przodu np podbieracz a do tyłu klapa tą 1 od prawej

#29 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 02 luty 2013 - 20:45

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie Teoretycznie tak, tylko podając olej na jedne złącze w drugim złączu jest powrót, więc nie wiem czy to będzie działało prawidłowo , czy nie bedzie potzreba wykorzystać drugiej pary złącz ( z każdej pary po jednym złączu).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share 18mateo18

18mateo18

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 02 luty 2013 - 20:48

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie no właśnie niewiem muszę sprubować tylko najpierw muszę kupiś złączki bo w traktorze mam euro a w prasie polskie i włąsnie nad tym myślałem żeby puścić węża od przodu od tych złączek i przenieść jedno wyjscie do tyłu

#31 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 02 luty 2013 - 20:55

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie Czy ktoś próbował skonstruować w MTZ tzw. wolny powrót ??? Przy opryskiwaczu sterowanym hydraulicznie jest to rzecz niezbędna i nie wiem jak się za to zabrać.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#32 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 02 luty 2013 - 21:54

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie Ja wolny powrót mam zrobiony że przewód wchodzi bezpośrednio w zbiornik poprzez otwór którego przeznaczenia nie znałem (był zaślepiony) i go wykorzystałem.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#33 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 luty 2013 - 22:41

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie Puszczasz wąż pod kabina to zaślepki na zbiorniku przy korpusie filtra hydrauliki. W wersjach Niemieckich to standard
Mój Wladimirec podbija świat

#34 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 02 luty 2013 - 22:53

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie ooo super. Właśnie tak planowałem tylko nie wiedziałem czy zda to egzamin. A masz może jakieś zdjęcie gdzie ten przewód puściłeś dokładnie do zbiornika ?
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#35 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 02 luty 2013 - 23:01

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie Ja dałem na górę do filtra. I jakimś wężem do tyłu. Tam było parę wejść, a z 2 zaślepione.

#36 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 02 luty 2013 - 23:56

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie I rozumiem, że pomogło ? Pompa nie tłoczy oleju na siłę...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#37 Share cojotx

cojotx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 03 luty 2013 - 09:24

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie Wykręć korek nr 13 i tam podłącz wolny spływ.
http://agrotrade.hom...ahent.php?g=485

Dodaj odpowiedź