Cihu

Co was najbardziej kręci u panienek?

Polecane posty

Cihu    151

Kręci was berdziej ładna pupa dziewczyny czy jej ładny duży biust? Dla mnie ładna pupa bierze górę nad duzym biustem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Wiedz, że ten temat wywoła na pewno burzę kontrowersji, ale z z uśmiechem na twarzy zatwierdzam go.. ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale panie ochraniaczu forum nic nie wywola bo chlopaki lubia o tym pogadac ;) hehe

 

 

 

 

a tak po za tym to ja sie zgadzam z kolega @cihu tez wole jak dziewczyna ma fajny tylek ale biust tez nie moze byc jak przyslowiowe naplucie na deske heheh :) moze byc nie zaduzy ale ksztaltny hehe :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Rozśmieszył mnie trochę ten temat xD zastanawiam się co napisze @Kasztanka, albo @Basiutka20 xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Wiadomo,że fajnie jest jak dziewczyna ma czym oddychać i na czym usiąść ;) .Ale nie to jest najważniejsze :)


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

I to kusi i to nęci ;) Może niech moderator zrobi sondę. :) Zobaczymy co bardziej kręci męskie grono agrofotowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcraft    4

Hehe na pewno najwięcej do powiedzenia w tym temacie będą mieli forumowicze przedziale 14-16 lat ;) Pamiętajcie nie ważne jak wygląda ,dziewczyna ma być mądra i inteligentna , co z tego ze będzie wyglądała jak modelka jak może wam narobić obciachu swoim zachowaniem albo wypowiadaniem przy znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No, nie wiem co reszta żeńskiego grona AF, ale mnie ten temacik w jakiś sposób nie naruszył. ;) Przeciwnie gdyby była sonda to można by się dowiedzieć nad czym "pracować", aby spodobać się farmerowi. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151
Wiadomo,że fajnie jest jak dziewczyna ma czym oddychać i na czym usiąść ;) .Ale nie to jest najważniejsze :)

 

HEHE jest takie powiedzonko

 

.. nie cycki sa najwazniejsze u kobiety ale serce...... które bije pomiedzy nogami

 

Sorki ale nie moglem się powstrzymac

 

 

PS nie pytałem co najwazniejsze ale co was bardziej kreci... Może jakies głosowanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Hehe ale temat ;)

Trudno mi powiedziec bo moja ma to i to :)

ale ja tam patrze na inne rzeczy:P


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164
ale ja tam patrze na inne rzeczy:P

Możesz to bardziej rozwinąć.

 

Dobrze by było gdyby miało wszystko w normalnym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

Hmm.... panienka nie powinna mieć ani za dużo tu ani za mało tam ;)

Ale i w głowie winna mieć wmiare, bo co z tego że ,,lalka Barbi" jak siary może narobić

na spotkaniu z przyjaciółmi albo na obiadku u rodziców


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

nie zgadzam sie dziewczyna powina byc ładna zebys nie wstydził z nia sie pokazac w kosciele i sklepie a w głowie nie musi miec w moiare przecisz nikt tego nie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

.. nie cycki sa najwazniejsze u kobiety ale serce...... które bije pomiedzy nogami

HAHAHA a to dobre ;):) jak dlamnie to po 1 musi być zgrabna :) figura dla mnie jest najważniejsza :) ale najważniejsze żebynie miała nasrane w głowie :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

jakby sie nic nie odzywala w towarzystwie to jeszcze by uszła ...

 

 

 

 

 

 

a jak nie to worek na leb zatyczki w uszy i za ojczyzne..... ;)

 

Daruj sobie takie teksty


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

jak dlamnie to ona sie nadaje do leczenia ;) w dzieciństwie sie naogladała bajek i jej odwaliło. a w domu ma pewnie pokoik pełen lalek i zdjeć Barbi :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Chyba nie chielibyście takiej dziwczyny nie?http://youtube.com/watch?v=MrEGVYxHVAQ

 

Oglądałem to w TV , ale takiej pustej laski jak ona jeszcze nie spotkałem <haha>


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Wiadomo,że fajnie jest jak dziewczyna ma czym oddychać i na czym usiąść ;) .Ale nie to jest najważniejsze :)

 

Dokładnie Dawid masz racje choć już o tym troche pisaliśmy na GG, fakt że moją Anie obdarzyła co nie co natura ale nie patrze zbytnio na to, charakter ma za***isty i oczy, i jedyne w swoim rodzaju spojrzenie, zabójcze :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1
jakby sie nic nie odzywala w towarzystwie to jeszcze by uszła ...

 

 

 

 

 

 

a jak nie to worek na leb zatyczki w uszy i za ojczyzne..... ;)

 

Daruj sobie takie teksty

hehehheheeh ale jestes smieszny, znajac zycie to marzysz o takiej dziewczyne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a ja wole jak ma duże baloniki, dupeczka mniej się dla mnie liczy, laska powinna być szczupła miec długi edługie nogi i fajne baloniki, a mój kumpel ma odwrotnie zwaraca uwagę tylko na tyłek i często jak gdzies siedzimy i filujemy jakieś dupeczki mamy odmienne zdanie na temat obserwowanych obiektów tzn mi się podoba a koledze nie i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

to chociaz bić się o nia nie musicie bo macie różne poglądy jedne tyłeczek, drugi oponki ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Co na to kobiety z Af.pl jak @Kasztanka,@Basiutka20 itd?

Może by zablokować dostęp do tego tematu kobietom,co? ^_^

A wracając do tej Sylwusi z RwT.

-Jestem Sylwusia ;)

*Ale Sylwusia to taka mała dziewczyneczka. :)

-Mhhh,ale słodka i kochana :) :) :) :)

Jak bym miał taką to chyba za jakieś skaranie Boskie.Jak najdalej od takich!!!


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj