Cihu

Co was najbardziej kręci u panienek?

Polecane posty

Finek    2

Słuchajcie dziewczyna może być piękna ale nie musi bo potem w życiu np za 15 lat ona nie będzie już taka piękna a charakter zostanie do końca. Nie lubię takich dziewczyn które sie tapetują i uważają sie za cud świata, ciekawe co by zrobiły bez tapety albo jak by deszcz zaczął padać :) Ja wole dziewczyny ładne z natury a nie te które sie podobają po upiększeniu pudru i jakiś jeszcze tam rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą Finek.Uroda przeminie ,a charakter zostanie na zawsze.


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek94    0

Na pierwszym miejscu u mnie jest charakter. Musi mi się z dziewczyną dobrze gadać bo bez tego to kicha :) Wygląd też jest ważny, najbardziej mi się podobają panie o długich szczupłych i wysportowanych nogach. Ładna twarz, oczy oraz ładny uśmiech :)


ursus c-330m+tur, massey ferguson 255 siła pociągowa 15 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazyli    0

ja nie mówię że dziewczyna musi być kujonem takim co ma same najlepsze oceny. ale troche by mogła mieć w główce i piękna buźka bo co z tego że tu jest piękna a tu same pały jak jej się zapyta ile jest 2+2 to ona powie że nie wiem nie dziewczyna musi być trochę ładna ale też mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Niektórzy tutaj są świetni ;) oczywiście w tym negatywnym tego słowa znaczeniu.

 

Hmm jak mozna klasyfikować dziewczyny...az się prosi zapytać czym takim twórca tematu dysponuje :) tyłkiem czy biustem? :)

 

Moja profesor powiedziała kiedyś, że kobieta powinna byc jak dobrze napisana praca dyplomowa- mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie...eh.

 

 

Oczy, głos, i to co ma w środku- charakter, wiedza i inteligencja. To jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja zrozumiałem , że kobieta powinna potrafić pokochać mnie takim jakim jestem i żebym nie musiał się dla niej zmieniać . Wiadomo , że powinna jakoś wyglądać , ale żeby stawiać komuś wymagania to trzeba być też na jakimś poziomie ;)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Uroda jaką obdarzyła kobietę natura jest ważna ale równie ważne jest to, żeby kobieta o siebie zadbała, nie mówię tu o tonach pudru na twarzy, ale o takiej prostej schludności ;) . Są przypadki, że dziewczyna jest ładna ale nie potrafi o siebie zadbać. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie :) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0

ale żeby dawała tylko Tobie :D z reguły dziewczyny które są takie "łatwe" nie potrafią być wierne. A gdybym kierował sie takimi kryteriami co Ty banban1 to wystarczy że przejadę się na na pierwszą lepszą dyskotekę i takich dziewczyn jest na pęczki. Dziewczyna powinna się szanować a nie "dawać" na prawo i lewo, oczywiście figura i charakter są bardzo ważne :D


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
a ja wole moją dziewczyne ale wam nie opisze jej hehe:)

 

To pokaż fotke, hehe :D

 

 

Dla mnie ideał dziewczyny to taka, która jest mądra, inteligentna, fajnie się z nią rozmawia i spędza miło czas, no i jest ładna w naturalny sposób, a nie jakaś wymalowana, plastikowa laleczka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0

no właśnie, fajnie się rozmawia, żartuje itd. o to w tym wszystkim chodzi , powinna też rozumieć co to znaczy praca na roli tzn. że trzeba czasami poświęcić sobotni wieczór lub coś w tym stylu . Moja była dziewczyna nie zrozumiała...


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Najważniejsze to żeby to niebyła dziewczyna która sobie wzięła za wzór Jolę Rutowicz :D




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
no właśnie, fajnie się rozmawia, żartuje itd. o to w tym wszystkim chodzi , powinna też rozumieć co to znaczy praca na roli tzn. że trzeba czasami poświęcić sobotni wieczór lub coś w tym stylu . Moja była dziewczyna nie zrozumiała...

 

Ja ostatnio piszę sporo z taką jedną koleżanką starszą, z początku myślałem że mnie tu zaro (sorry, po wiejsku, przyzwyczajenie) wyśmieje, ale tak się jakoś zgadaliśmy na temat zainteresowań i napisała mi, że każdy lubi co innego i nie powinien być wyśmiewany/dyskryminowany z powodu swoich pasji. :D Ideał po prostu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

mnie najbardziej kręcą wysokie i szczupłe blondyneczki o skowyrnych cycuszkach, takie dziewczyny na 100% mają fajny tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek82    1

panowie co tu dyskutować kobieta z ładnymi "bimbałami" i tak nie działa na nas tak jak taka co ma i pupcie jak trzeba i cycuszki jak należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek21    32

każda kobieta powinna mieć na czym siedziec i czym oddychac każdy pewnie przyzna mi racje:)


interesuje się rolnictwem i wszystkim tym co jest w jakikolwiek sposób z rolnictwem związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0
Ja ostatnio piszę sporo z taką jedną koleżanką starszą, z początku myślałem że mnie tu zaro (sorry, po wiejsku, przyzwyczajenie) wyśmieje, ale tak się jakoś zgadaliśmy na temat zainteresowań i napisała mi, że każdy lubi co innego i nie powinien być wyśmiewany/dyskryminowany z powodu swoich pasji. :D Ideał po prostu... :D

 

 

To chłopie masz farta że trafiłeś na taki ideał. Ja teraz też zaczynam kręcić się za taką Magdaleną :D (córka rolnika i dobrego znajomego mojego taty) i ona wie ze jak jest robota to trzeba wyrzec się przyjemności. W sobotę biorę ją na disko :( a według mnie to najlepszy sposób na podryw dziewczyny :)


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

No to powodzenia w uwodzeniu. :D

Mam farta, mam, ale mi dawne zakochanie nie przeszło :/ mam sytuacje podobną jak UrsusCzesio...

Ale co tam, żyje się dalej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Pany a mnie to chyba starość już bierze... zamiast dzisiaj się bawić na jakieś imprezie to ja siedzę w domu bo mi się nie chce, a samochód stoi zatankowany prawie po sam kurek ... :D No ale samemu mi się nie chce jechać a co do znajomych to brak mi słów... wogóle znaleźć sobie fajną dziewczyną ładną i mądrą to cud!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

mały tyłeczek i ładna buźka :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Mnie po za zaczpistym wygladem biorą jeszcze ich kocie ruchy :D


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj