Skocz do zawartości

Zdjęcie

Proglem z biegami w Massey Ferguson

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kliku

kliku

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 lipiec 2008 - 20:44

Proglem z biegami w Massey Ferguson Miesiąc temu kupiłem ciągnik i zdarza się że czasami nie chcą wejść biegi. Wciskam sprzęgło a ciągnik dalej jedzie. Czy to może być przyczyną mały poziom oleju w skrzyni. I czy jest miarka oleju w skrzyni i gdzie znajduje się korek wlewu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Proglem z biegami w Massey Ferguson Dzisiaj, 13:44
  •  

#2 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 29 lipiec 2008 - 21:15

Proglem z biegami w Massey Ferguson Massey Ferguson wyprodukował ponad 300 modeli ciągników rolniczych w różnych wersjach, w jednym modelu mogło występować nawet kilka rodzajów przekładni i sprzęgieł, także prawdopodobieństwo że ktoś z forumowiczów zgadnie jaki to MF wynosi gdzieś 1:1000 ;)

#3 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 29 lipiec 2008 - 21:20

Proglem z biegami w Massey Ferguson jaki to model? problem raczej tkwi w sprzęgle, pewnie tarcze sprzęgłowe są zużyte. a przy zmianie biegów bardzo zgrzyta? ja w swoim mf255 miałem kiedyś zerwany sworzeń na jednej z dźwigienek i nie wysprzęglało i ciągnik po wciśnięciu pedału sprzęgła nadal minimalnie jechał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 29 lipiec 2008 - 21:32

Proglem z biegami w Massey Ferguson

jaki to model? problem raczej tkwi w sprzęgle, pewnie tarcze sprzęgłowe są zużyte. a przy zmianie biegów bardzo zgrzyta? ja w swoim mf255 miałem kiedyś zerwany sworzeń na jednej z dźwigienek i nie wysprzęglało i ciągnik po wciśnięciu pedału sprzęgła nadal minimalnie jechał

tylko że tarcz i wysprzęglików tez są setki a wniektórych modelach wystarczy ze przy pedale sprzęgła skróci sie dzwignia popychająca tłoczek pompki sprzęgłówej i juz bedziemy mieli takie objawy. Dlatego zeby ktokolwiek cokolwiek powiedział to trzeba podac model ciągnika bo bez tego to.... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 29 lipiec 2008 - 21:36

Proglem z biegami w Massey Ferguson przecież nie napisałem że to jest na 100% ta przyczyna, a znając nawet model też taką można podać przecież, dlatego trzeba poczekać aż właściciel napisze coś więcej na temat swojego MF-a

Dodaj odpowiedź