Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo jazdy

553 odpowiedzi na ten temat

#161 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 15 wrzesień 2007 - 10:13

Prawo jazdy Wsumie łatwiejsze to parkowanie prostopadłe tyłem od łuku, trzeba dokładnie na małym skręcie dojechać do pierwszego słupka, tak żeby wjeżdżając przyczepa przeszła jak najbliżej za słupkiem i potem już z "górki" jest. A jeździłem na kursie 2812 z jakąś ruską przyczepą i na egaminie taki sam zestaw i za drugim razem zdałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prawo jazdy Dzisiaj, 00:09
  •  

#162 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 15 wrzesień 2007 - 18:02

Prawo jazdy

Wsumie łatwiejsze to parkowanie prostopadłe tyłem od łuku, trzeba dokładnie na małym skręcie dojechać do pierwszego słupka, tak żeby wjeżdżając przyczepa przeszła jak najbliżej za słupkiem i potem już z "górki" jest. A jeździłem na kursie 2812 z jakąś ruską przyczepą i na egaminie taki sam zestaw i za drugim razem zdałem.

dzięki za rade na pewno sie przyda
nom ja mam C-360 i przyczepę na łożysku (to mam trochę do bani)
i parkować tyłem prostopadle nie umiem ale nie odpuszczę,
a najczęstszej za którym razem sie zdaje na T ????
a nie wie ktoś czy najpierw wydadzą mi prawko kat B, czy muszę poczekać aż zdam kat T (zdawałem w tym samym terminie)??

#163 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 14:44

Prawo jazdy a nie wie ktoś czy najpierw wydadzą mi prawko kat B, czy muszę poczekać aż zdam kat T (zdawałem w tym samym terminie)??

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 21:00

Prawo jazdy

a nie wie ktoś czy najpierw wydadzą mi prawko kat B, czy muszę poczekać aż zdam kat T (zdawałem w tym samym terminie)??

musisz zdac T chyba, że się z niego wycofasz

#165 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 14:33

Prawo jazdy 17.10 mam poprawkowy....także poczekam mam nadzieje że tym razem wrócę z tarczą

#166 Share ml78

ml78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:ogólnie maszyny rolnicze i nie tylko, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe

Napisany 20 wrzesień 2007 - 17:25

Prawo jazdy Heh powodzenia u nas na B w większości 2 lub 3 razy trzeba podchodzić. Ja zdawałem w 1997 i niestety podchodziłem 3 razy ale łapówki nie dałem, a zdawałem u gościa, któremu ręce aż się lepiły. ;)
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

#167 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 20 wrzesień 2007 - 19:11

Prawo jazdy

prawo jazdy masz jedno, dostaniesz jak zdasz oba egzaminy
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#168 Share Przekeeeek

Przekeeeek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 09:20

Prawo jazdy panowie ile można zapłacić mandatu i dostać punktów karnych za przekroczenie prędkości o 60 km/h.... bo nie wiem, czy fotoradar mi nie zrobił fotki...

#169 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 20:30

Prawo jazdy

panowie ile można zapłacić mandatu i dostać punktów karnych za przekroczenie prędkości o 60 km/h.... bo nie wiem, czy fotoradar mi nie zrobił fotki...

no w taryfikatorze to są najwyższe widełki a właściwie za przekroczenie prędkości o ponad 50km/h przysługuje 10 punktów i 500zł mandatu a z fotoradarem nic nie wynegocjujesz jedynie można umieścic babcię za kierownicą aby uniknąc przyjęcia tylu punktów

#170 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 październik 2007 - 11:45

Prawo jazdy Jak to w końcu jest bo słyszałem że można na kat B prowadzic pojazdy samochodowe o masie całkowitej (z przyczepą) do 3,5 t, ale ciągnik jako taki nie jest pojazdem samochodowym i w kodeksie jest traktowany jako maszyna łączona z maszynami wspólpracującymi i nie wiem w końcu czy można jeździc czy nie, koleś jeździ ursusem 1734 z agregatem na b policja go sprawdza i nic się nie czepiają, ale bardziej się boje co w wypadku kolizji o co bardzo łatwo bo każdy głupi kierowca myśli że ciągnik stoi w miejscu, żeby nie wyszło na to że prowadziłem bez uprawnień i nici z ubespieczenia.
Druga kwestia to jakie przyczepy rolnicze muszą byc rejestrowane czy grozi za to jakaś kara i co w wypadku kolizji, rozrzutnika to chyba nikt nie rejestruje, ale np. platforma do bel samoróbka, czy jakaś stara przyczepa autosan czy coś podbnego? Słyszałem że jeśli przyczepa jest wyposarzona w resory powinna byc zarejestrowana>?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share michal16

michal16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 08 październik 2007 - 14:56

Prawo jazdy mam pytanie mam 16 lat i własnie zrobiłem prawo jazdy na kat T i co by mi zrobiła policjia jak by mnie złapała w samochodzie osobowym i czy bym miał jakies załagodzenia??czy by odrazu zabrali prawko i odroczyli na samochód

#172 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 październik 2007 - 15:10

Prawo jazdy Z tego co wiem to teraz nie odraczają samochodu chyba zebys jakas kolizje zrobił czy cuś niedawno kumple wracali z disco i tylko koleś bez prawka był trzeżwy to kierował i dupneli chłopaków to ten koleś dostał 500pln, a czy z kategoria T by ci popuścili to tylko zależy od wyrozumiałości policjantów ale wątpie w taką dobroc, chociaż wczoraj podarowali mi za brak przeglądu od pół roku, no.. ale to był straż graniczna równe chłopaki, Pozdro dla strażników granicznych!

#173 Share michal16

michal16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 08 październik 2007 - 15:29

Prawo jazdy ja tylko sie najbardziej boje tego odroczenia i zabrania prawka T bo jak by mnie złapali i dali mandat 500 zł to luz

#174 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 październik 2007 - 16:29

Prawo jazdy

ja tylko sie najbardziej boje tego odroczenia i zabrania prawka T bo jak by mnie złapali i dali mandat 500 zł to luz

Odroczenia za samą jazdę na 100% nie ma. A nie boisz się ze jak spowodujesz wypadek bez uprawnien to dopiero bidy sobie narobisz?

#175 Share michal16

michal16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 08 październik 2007 - 18:20

Prawo jazdy boje sie ale niekiedy jest tak ze nie mam czym jechac do stazy a to jest 2 km bocznej drogi wiec jak by zdazyło sie tak to mógbym zaryzykowac :P

#176 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 17:34

Prawo jazdy A ile jest czasu na pokonanie łuku i reszty ??
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

#177 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 18:08

Prawo jazdy Pięć minut na ŁUK.
Dziesięć na sprzęganie i rozprzęganie !
A przy parkowaniu to tylko raz można sprostować dyszel.

#178 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 28 grudzień 2007 - 20:02

Prawo jazdy orientujecie się może czy od stycznia 2008 roku będą wprowadzone jakieś zmiany w kursach nauki jazdy chodzi mi zasadniczo o kategorię C+E oraz A, mam jeszcze jedno pytanko, którą szkołę nauki jazdy w Poznaniu możecie mi poleciĆ

#179 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 10:50

Prawo jazdy Ja za rok dopiero bede miał 16 lat i bede mogł robić prawko, a teraz jeżdże bez prawka bo ojciec pracuje sam na gosp. i nie ma innej możliwosci :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 00:20

Prawo jazdy ja tez za rok bede robil ale boje sie parkowania
jozek18 to zaczepianie i odczepianie to sam mam zrobic? czy ktor mi bedzie trzymal dyszel podczas zaczepiania? ale chyba zle cie zrozumialem bo 10min na to i na to to duuzo czasu
jaka szerokosc ma ten luk? moglby ktos narysowac chociazby w paincie jak ma wygladac ten luk i parkowanie?
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)