Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo jazdy

553 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 31 sierpień 2007 - 16:21

Prawo jazdy u mnie będzie C-360 ciekawe jak to będzie wyglądać ( o ile zaliczę plac :-/ )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prawo jazdy Dzisiaj, 01:14
  •  

#142 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 06 wrzesień 2007 - 20:13

Prawo jazdy

egzamin na mieście wygląda podobnie jak w przypadku innych kategorii czyli wsiadasz i jedziesz, gdzie każą z tym, że trasa (przynajmniej teoretycznie) jest stała i znana kursantowi przed egzaminem, ale jak ja zdawałem w Bydgoszczy to jechałem nie trasą egzaminacyjną obowiązującą na kategorię T lecz najkrótszą możliwą trasą (jechałem razem z egzaminatorem w kabinie, gdyż traktor miał miejsce dla pasażera był to zetor 5211 i ku mojemu zaskoczeniu egzaminator na żółtym świetle kazał mi dodać gazu)

Też zdawałem w Bydzi i miałem podobnie, no może poza tym zółtym światłem. Trasa była wytyczona, ale pojechaliśmy najkrótszą, o ile dobrze pamiętam 2 skrzyżowania i wjazd na plac <_<. Najwięcej problemu to miałem z włączaniem kierunków w tym 5211 ;). Coś ten przełącznik był do d...:).

#143 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 06 wrzesień 2007 - 20:54

Prawo jazdy przełącznik to jeszcze luz najbardziej rozśmieszył mnie miękki przód, który przy ruszaniu z miejsca unosił się chyba o 20cm, a moja trasa wiodła zasadniczo przez jedno skrzyżowanie, na którym zawracałem najlepsze w tej trasie jest to, iż trzeba z przyczepą przedostac się z prawego kończącego się pasa na lewoskręt przez dwa zakorkowane pasy, głównej północno-wlotowej ulicy Bydgoszczy

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#144 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 06 wrzesień 2007 - 21:24

Prawo jazdy Tam czasami był problem wjechać samochodem, a ciągnikiem to lada wyzwanie. Ta trasa do główna droga prowadząca od Gdańska więc ruch jest duży.

#145 Share Dzezmen

Dzezmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 08:55

Prawo jazdy Mam pytanie,czy posiadająć prawo jazdy kat.C można kierować ciągnikiem z przyczepami czy też trzeba posiadać dodatkowo E.I jak jest w przypadku lawety ,ponoć można ale tylko z jedna przyczepą.

#146 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 09:03

Prawo jazdy

Mam pytanie,czy posiadająć prawo jazdy kat.C można kierować ciągnikiem z przyczepami czy też trzeba posiadać dodatkowo E.I jak jest w przypadku lawety ,ponoć można ale tylko z jedna przyczepą.

tylko prawo jazdy kategorii C+E upoważnia do kierowania ciągnikiem z dwiema przyczepami na samym C można kierowac ciągnikiem z przyczepą jednoosiową (ciekawe co z tandemem)

#147 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 07 wrzesień 2007 - 19:35

Prawo jazdy Zawsze myślałem, że jak się ma C to można kierować ciągnikiem z 2 przyczepami, natomiast już B uprawnia do kierowania ciągnikiem z przyczepą lekka (do 750kg)...

#148 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 08 wrzesień 2007 - 08:39

Prawo jazdy kategoria C -uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym,

natomiast kategoria B+E, C+E lub D+E -uprawnia do kierowania pojazdem określonym odpowiednio w kategorii B, C lub D, łącznie z przyczepą,

#149 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 08 wrzesień 2007 - 12:36

Prawo jazdy

i jak ?? przejechałeś na żółtym??

chyba w zaleznosci jak się znalazł przed światłami........ mogł pociagnąć dalej gazem,albo to była podpucha egzaminatora----JA bym się zatrzymał

#150 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 12 wrzesień 2007 - 13:20

Prawo jazdy zdałem kat B za pierwszym podejściem;
ale T to była masakra
<_< <------nic dodać nic ująć !!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 12 wrzesień 2007 - 18:42

Prawo jazdy

tylko prawo jazdy kategorii C+E upoważnia do kierowania ciągnikiem z dwiema przyczepami na samym C można kierowac ciągnikiem z przyczepą jednoosiową (ciekawe co z tandemem)

tandem zalicza sie do jednoosiówki

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#152 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 wrzesień 2007 - 19:16

Prawo jazdy no to na C można jechać z rozrzutnikiem fortschritt-a a nie można z przyczepo 3 tonowo??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#153 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2007 - 19:27

Prawo jazdy Chyba nie bo t-088 waży więcej niż 750 kg <_< A chyba tylko do tej masy można ciągać na kat.C.
EDIT
Tutaj macie uprawnienia dla wszystkich kategorii, samo C to tylko ciągnik z lekką przyczepą (750 kg).

#154 Share ml78

ml78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:ogólnie maszyny rolnicze i nie tylko, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe

Napisany 13 wrzesień 2007 - 18:00

Prawo jazdy Samo C to tak jak samo B możesz jechać pojazdem wolnobieżnym lub ciągnikiem rolniczym z przyczepą lekką, niestety . :angry:
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

#155 Share michal16

michal16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 13 wrzesień 2007 - 19:40

Prawo jazdy w poniedziałek zadałem kat T dziergałem po katowicach zetorkiem poxima i z przyczepa tandemem a teraz pozostało tylko OBLEWANIE!!! <_<

#156 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 wrzesień 2007 - 19:56

Prawo jazdy to gratuluje. za którym razem??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#157 Share michal16

michal16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 13 wrzesień 2007 - 21:12

Prawo jazdy test raz zawaliłem a jazdy za pierwszym razem zdałem

#158 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 13 wrzesień 2007 - 22:25

Prawo jazdy no a ja sie pochwale że wczoraj zdałem co prawda na B ale to zawsze coś <_<;)

#159 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 14 wrzesień 2007 - 12:22

Prawo jazdy a ja mam karte rowerową i motorową a słyszeliście cos o karcie wożnicy na cos gośc mówił otym na zdawce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 14 wrzesień 2007 - 17:43

Prawo jazdy

test raz zawaliłem a jazdy za pierwszym razem zdałem

w sumie to sie mogliśmy umówić ty poszedł byś za mnie na jazdę a ja za ciebie na teoretyczny egzamin i tak każdy by zdał za pierwszym razem

Zazdroszczę tym którzy zdają na tandemie ja za drugi egzamin muszę zapłacić 135 zł a w sumie to nie rozumiem dlaczego mnie oblał zatrzymałem sie 1m przed wyznaczonym miejscem wyszyłem z ciągnika i "dowidzenia" :angry: a mogło być tak pięknie

P.S. Kto umie parkować prostopadle tyłem przyczepą na dyszlu skrętnym ???