Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo jazdy

553 odpowiedzi na ten temat

#21 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 01 luty 2007 - 12:26

Prawo jazdy @andrzej2110 ja zdawałem na ursus c360 przyczepa była pusta wywrotka 4,5tonowa
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prawo jazdy Dzisiaj, 06:09
  •  

#22 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 01 luty 2007 - 12:27

Prawo jazdy Też mam tylko B. Mysle żeby zamiast T zrobić sobie E do B.

Kombajnem po drogach publicznych może poryszać się każdy kierowca który posiada prawojazdy kategori B (ale chyba samo T też wystarczy). A uprawnienia kombajnisty są potrzebne jak się jakiś wypadek podczas pracy kombajnem na polu stamie żeby po sądach cię nie ciągali i nie oskarżali o to że coś się stało przez to że nie umiałeś obsługiwać maszyny.

Ps. Do ruchu po polskich drogach są dopuszczone maszyny i pojazdy o szerokości nie przekraczającej 3m. szersze powinny być przewożone na lawetach :huh:

#23 Share Suchy

Suchy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 01 luty 2007 - 13:08

Prawo jazdy Ja właśnie też mama zamiar robić prawko. Ale T jest dość ciężko zdać ( przynajmniej u mnie) więc pomyślałem o B+E (dość łatwe do zdania), albo C a potem C+E to trochę drogo ale to C+E może sie kiedyś przydać w życiu.
:huh:

#24 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 01 luty 2007 - 14:18

Prawo jazdy Jak ja zdawałem egzamin B i T w Olsztynie to na T jedyne co musiałem zrobić to przejechać po łuku z przyczepą do tyłu i do przodu :huh:
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#25 Share matwoj

matwoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 01 luty 2007 - 15:02

Prawo jazdy ja 2 lata temu tez robilem prawko w wieku 16 lat bo gdzie nie wyjade to droga krajowa :huh:

#26 Share piotrkram

piotrkram

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 01 luty 2007 - 15:38

Prawo jazdy U mnie była akurat taka sytuacja ze w tym ośrodku co ja zdawałem była przyczepa ale tandem wiec bez problemy się cofało ale znam też przypadki gdzie się jeździ ze zwykłom przyczepą ale tez można zdać oczywiscie jest trochę trudniej.

#27 Share pancarol

pancarol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 01 luty 2007 - 15:55

Prawo jazdy @andrzej2110 ja zdawałem na zetorze 7211 jak dobrze pamietam, nie bylo na kierownicy gałki, przyczepa w połowie załadowana(dwuosiowa)a poszedlem na zywca szczerze mówiac bo iunstruktor wiedizal ze jezdze w domu pocwiczylem i na egzamina a tam szok!!kliny trzeba podkładac, odczepiac pokoleji przewody elektryczny i pneumatyczny juz nie pamietam kolejnosc duzo tego było.

@kat to powiedz mi jak przejechac 4m agregatem z uni.To powinni ich zakazać produkowac w takim razie. Polska piekny kraj z tradycjami :huh: szkoda że prawo mamy pokręcone :(
Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

#28 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 01 luty 2007 - 16:50

Prawo jazdy Właśnie, szkoda.
Ja zdawałem na Zetorze 5211 z przyczepą 4,5 t ( chyba )
E tam... Chwilę pojeździc po placu i tyle tego wszystkiego było :huh:

#29 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 01 luty 2007 - 17:33

Prawo jazdy Mój kumpel z klasy poszedł na to prawko.600zł załatwia w szkole.20 godzin ćwiczeń i później egzamin.A ze zdawaniem(co itp)to dużo zależy od instruktora i jego humoru.Mi się nie opłaca iść bo w październiku idę na normalne.A!!i to jest tymczasowe, jak ukończysz 18 lat to się idzie do urzędu, pokazuje to tymczasowe, pisze jakieś podanie i wyrabiają normalne.

#30 Share pancarol

pancarol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 01 luty 2007 - 18:26

Prawo jazdy @abuk14 i miasto pózniej miałem :huh: mozliwe, że ja tez na 5211 a nie 7211 juz nie pamietam a gdzie zdawałes bo ja w Pile.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 01 luty 2007 - 18:28

Prawo jazdy @pancarol
Dobrze powiedziane. Kraj z tradycjami :) . Wszystko szersze jak 3 metry to już jest gabaryt. A na przejazd z gabarytem po drodze publicznej trzeba mieć specjalne pozwolena :huh: :( . A przecież nawet każdy siewnik czy agrgat o szerokości roboczej 3m swoją całkowitą szerokość ma przecież większą. I jak tu żyć zgodnie z prawem :(

Od nas kiedyś do Piły jeździli na egzaminy. Bo niby było łatwiej zdać niż w bydzi

#32 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 01 luty 2007 - 18:31

Prawo jazdy

Jak ja zdawałem egzamin B i T w Olsztynie to na T jedyne co musiałem zrobić to przejechać po łuku z przyczepą do tyłu i do przodu :huh:

potwierdzam. gosc mnie rozwalil bo podszedl i mowi - ja od pana wiele nie chcę ale ma pan wycofac po luku i wrocic :(
o wjezdzie do koperty przodem i wycofując do niej nie bylo nawet mowy :(
ale 3 lata pozniej byla afera w tym osrodku egzaminacyjnym.
zdawalem tam na c330 + jakas przyczepa ale mialem wrazenie ze prosta to ona nie byla a w ciapku pierwszy stopien sprzęgła byl bardzo dziwny (inny niz w moim).

jak nie patrzyl B+T przydaje się ale zastanawiam się nad zrobieniem papierow na teleskop tzn ladowarkę teleskopową np jcb 530-70 - robil moze ktos???

i inna sprawa - czy na ciągniki o duzej masie potrzebne są dodatkowe uprawnienia??
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#33 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 01 luty 2007 - 18:58

Prawo jazdy Ja też miałem robić te wcześniejsze prawko, ale stwierdziłem ze sie nie opłaca ponieważ: jest to nie nie mały wydatek (szkoła zlikwidowała dof. do prawo jazdy:( ), nie możesz jeździć z przyczepą, rodzice musza wyrazić zgode (to nie problem) a po 18-tce musisz wyrabiac nowy papier bo dostajesz tymaczasowy!!
W przypadku osób, które jeżdzą drogami "ruchliwymi" to lepiej zrobić, ale u mnie takie zadupie to policja raz na miesiąc jedzie!!! Pozdrawiam i życze miłego cofania na łuku <lol>

#34 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 01 luty 2007 - 19:29

Prawo jazdy http://www.autokursy...index.php?op=15

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#35 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 02 luty 2007 - 08:59

Prawo jazdy się już zmienia...
http://wiadomosci.on...69,11,item.html
all rights reserved

#36 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 02 luty 2007 - 09:24

Prawo jazdy Dzień dodry!
to teraz może jest spokojnej z robieniem prawajazdy na ciągnik ale ja w połowie lat dziewiecdziesiątych to musiałem to musiałem zrobic wszystkie te manewry ciągnikiem z przyczepą co samochodem ale się człowiek na pocił... :huh:
POZDRAWIAM

#37 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 luty 2007 - 12:51

Prawo jazdy

Ps. Do ruchu po polskich drogach są dopuszczone maszyny i pojazdy o szerokości nie przekraczającej 3m. szersze powinny być przewożone na lawetach dry.gif

zawsze na wiosne sie policja przyczepia do blizniakow :huh: , no i przestalem z hederem jezdzic, tzn jezdze dalej ale nie po drodze krajowej
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#38 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 02 luty 2007 - 13:20

Prawo jazdy @pancarol - na wiecej jak 3m i tak musisz miec zgode organu zarzadzajacego droga - wtedy nie ma znaczenia czy masz T czy B, bo kodeks nie mowi dokladnie jakie to moga byc szerokie pojazdy, jedyne 2 wielkosci jakie spotkalem to 2.55 i 3m
pierwsza to zwykly pojazd, druga to max szerokosc z jaka mozna jezdzic po drodze bez zgody organu zarzadzajacego!!!
no chyba ze moj kodeks nie jest najnowszy i cos sie w tej materii zmienilo,
ja jeszcze nie widzialem zeby u nas ktos mial zgode a jezdza z roznymi maszynami ale najczesciej sa to jednak składane hydraulicznie

fakt jest taki ze prawko trzeba miec - nie wazne czy T czy E do B, mi nikt nie potrafil wyjasnic roznicy ale uwazam ze w 98% dla nas nie ma to znaczenia, a wrecz E do B jest korzystniesze tylko uwazam ze trudniej zdac.

mnie gosc 2 razy ulal za to ze zatrzymalem sie cofajac raz 20cm przed linia a raz ze przy samej linii,
pierwszy raz oblalem przez swoj blad - znalem stary kodeks i na egzaminie zatrzymalem sie przed skrzyzowaniem ze strzalka a powiniem przeciez przed 1. linia warunkowego stopu i za to polecialem

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#39 Share pancarol

pancarol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 02 luty 2007 - 15:48

Prawo jazdy @yacenty może masz racje z tym kodeksem ale po jaki kij produkuja agregaty 4m i nie skladane hydraulicznie. No chyba, że mój tatek cos załtwił z organami scigającymi :huh:

ps. na B+E jest łatwiej zdać!!! bo cofasz z przyczepka na tandemie albo jednoosiowa :) a ciagnikiem z dwuosiową :( no chyba, że takj Ci lepiej idzie :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 02 luty 2007 - 17:26

Prawo jazdy tak naprawde jesli ktos jezdzi to nie ma problemu z cofaniem nie ważne cz to jest egzamin na T czy B+E (chyba że popełni jakiś błąd... co sie niestety zdażą...) teraz musze w koncu zrobić E do C bo już zrobiłem małą kolekcje A B+E C tylko na T nie chcieli mi dać zrobić ze szkoły to nie robiłem... nie wiadomo co sie może teraz przydać w gospodarstwie...
mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P