Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo jazdy

553 odpowiedzi na ten temat

#221 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 22 kwiecień 2008 - 18:30

Prawo jazdy mam nadzieje, że rozpocznę kursy gdzieś w czerwcu bo jady muszę sobie rozłożyć ponieważ mam robotę na polu i trudno by było to wszystko pogodzić naraz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prawo jazdy Dzisiaj, 17:53
  •  

#222 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 28 październik 2008 - 20:01

Prawo jazdy Żeby nie zakładać nowego tematu chciałbym spytać gdzie można w lubelskim zrobić prawojazdy kat. T. Dokładniej mnie interesuje Lublin.

#223 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 28 październik 2008 - 21:55

Prawo jazdy Z tego co wiem to chyba w samym Lublinie da rade, ale nie powiem Ci dokladnie gdzie, coś tam widziałem jak szukałem kursu na T w swoim mieście ;p

KS Falubaz

#224 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 29 październik 2008 - 07:58

Prawo jazdy Już rok czasu szukam i nie mogę znalezć, juz straciłem chęci.

#225 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 16:23

Prawo jazdy Moim zdaniem prawko na ciagnik w wieku 16lat to glupota. bo ciagnik to tez maszyna i taki kierowca moze wypadek spowodowac i ofiar w nim albo jechac po alkoholu. A potem go traktuja jak nieletniego. Zreszta nasze prawo jest kulawe pod kazdym wzgledem. Mnie kategorie B uczyl instruktor co mial 21lat, mnie uczyl co sam niemial doswiadczenia.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#226 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 17:01

Prawo jazdy dobra koleżanko banan ale przecież i tak młodsi jeżdżą i tak, nawet po szosach. A wiele osób w tym wieku jest odpowiednich aby zdawać na T. Przecież i tak każdy przed 16 laty już dawno jeździł ciągnikiem.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#227 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2008 - 18:08

Prawo jazdy niestety to prawda.. u mnie po wiosce jeździ jeden gów.... który ma ledwo 12lat!!!!!!!!!!! a tatus siedzi obok i sie cieszy ze ma zdolnego synka.........

a mnie trema zrzera bo jutro mam egzamin na kategorie B ;) :D

#228 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 18:34

Prawo jazdy

niestety to prawda.. u mnie po wiosce jeździ jeden gów.... który ma ledwo 12lat!!!!!!!!!!! a tatus siedzi obok i sie cieszy ze ma zdolnego synka.........

za takie cos to tatuska powinni wsadzi na 3miechy do........... to by sie nauczyl rozumu.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#229 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 18:47

Prawo jazdy

za takie cos to tatuska powinni wsadzi na 3miechy do........... to by sie nauczyl rozumu.

Za co powinni wsadzić?? Ja też jak miałem 12 lat a nawet jak mniej mialem to już jeździłem ciągnikiem z ciężarem i po nocach a tato z boku siedział, i jakoś się nic nie stało i sam jak miałem 16 lat to zdawałem prawko na ciągnik i zdałem za 1 razem a na kursie byłem najlepszy i jak zdawałem to też byłem najlepszy, egzaminator był zdziwiony ze tak młody chłopak potrafi tak dobrze jeździć ciągnikiem, że w najkrutszym czasie zrobił łuk i garaż i skośne parkowanie beż żadnego błędu i po mieście... Lata praktyki robią swoje
Chłop ze wsi

#230 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 listopad 2008 - 19:12

Prawo jazdy

uwierzcie mi ale tego ''tatusia'' to nic nienauczy rozumu...............

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 14 listopad 2008 - 19:20

Prawo jazdy

Za co powinni wsadzić?? Ja też jak miałem 12 lat a nawet jak mniej mialem to już jeździłem ciągnikiem z ciężarem i po nocach a tato z boku siedział, i jakoś się nic nie stało i sam jak miałem 16 lat to zdawałem prawko na ciągnik i zdałem za 1 razem a na kursie byłem najlepszy i jak zdawałem to też byłem najlepszy, egzaminator był zdziwiony ze tak młody chłopak potrafi tak dobrze jeździć ciągnikiem, że w najkrutszym czasie zrobił łuk i garaż i skośne parkowanie beż żadnego błędu i po mieście... Lata praktyki robią swoje

Masz rację ja też od młodych lat jeździłem ciągnikami i zdanie prawka w wieku 16 lat to była tylko formalność ;) łuk robiłem 3 minuty egzaminator był szokowany i jak robiłem miasto powiedział mi ze jakby każdy jeździł tak jak ja, to nie było by kolejek w WORD :D

#232 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 14 listopad 2008 - 19:24

Prawo jazdy

Żeby nie zakładać nowego tematu chciałbym spytać gdzie można w lubelskim zrobić prawojazdy kat. T. Dokładniej mnie interesuje Lublin.

W Lublinie jest WORD ul. Hutnicza 3

#233 Share vvojtas1

vvojtas1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 777 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 16:26

Prawo jazdy zrobiłem sobie prawko C+E (lipiec tego roku) i mam pytanie, do czego tak naprawdę jest potrzebne zaświadczenie na przewóz rzeczy (osó;) bo trochę czytałem i już nie mogę się połapać np: http://www.naukajazd...woz_rzeczy.html Ponoć zmieniają się jakieś przepisy i ma to kosztować zamiast kilkuset złotych kilka tysięcy. Na razie nie mam ciężarówki ale kiedyś może się przydać. i czy coś jeszcze jest potrzebne oprócz psychotestów aby jeździć w Polsce ciężarówką. liczę że jakiś praktyk mi odpowie

#234 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 16:33

Prawo jazdy

Masz rację ja też od młodych lat jeździłem ciągnikami i zdanie prawka w wieku 16 lat to była tylko formalność :D łuk robiłem 3 minuty egzaminator był szokowany i jak robiłem miasto powiedział mi ze jakby każdy jeździł tak jak ja, to nie było by kolejek w WORD ;)

zapraszam do WORD Tarnobrzeg tam moze by pokazal szkole jazdy za 5tym razem
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#235 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 16:59

Prawo jazdy

niestety to prawda.. u mnie po wiosce jeździ jeden gów.... który ma ledwo 12lat!!!!!!!!!!! a tatus siedzi obok i sie cieszy ze ma zdolnego synka.........

ha ha ja jeźdze ciągnikiem od 8mego roku zycia tzn chyba od 1 kl podstawówki nie sięgałem wtedy do pedlau gazu i używałem tylko gazu ręcznego w mf 255 jak skończyłem 2gą kl podstwowki robiłem prawie wszystkie prace w polu ciagnikem i znałem wszystkie biegi i wogóle a po 3-4tej kl robiłem już wszystko łącznie z ksozeniem rotacyjną itd i nie uważam żebym robił coś źle lub stwarzał zagrożenie moi koledzy też zaczynali wcześnie wystarczy że chłopak sięga do pedałów i moze się szkolić i swojego syna też od maleńkosci do ciągnika bym przyuczał w wieku 13stu lat zawineła mnie psiarnia na szosie w ciągniku i ojciec miał kolegium, inni znajomi mieli na ogół upomnienia od policji a ja mniej szczęścia ale taka w naszym kraju jest policja że czepia się dzieci na ciągnikach przejeżdzających w poprzek przez szosę, ogólnei robienie prawo jazdy na ciagnik to raczej szkoda czasu i kasy najwięksi gospdoarze a raczej ich synowie olejwają to i ganiają na kat.B sam mam orzeczenie z komendy powiatowej że ciągnikiem rolniczym można śmigać z każdą maszyną rolniczą ównież z rozrzutnikeim rolniczym czy beczką na kat.B

Największe zagrożenie stwarzają gówniarze którzy przyjechali z miasta lub skądś do wujka lub dziadka i pchają sie na ciągnik, to TYLKO tacy powodują wypadki na wsi, ba nie tylko gówniarze ale i niedoświadczeni dorośli, lub zdziadziali staruszkowie którzy niedowidzą niedosłyszą i jeszcze na dodatke często wstanie lekko wskazującym jeżdzą

#236 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 17:04

Prawo jazdy najwieksze zagrozenie to chlopak 18-22lat w aucie jak dostanie od tatusia. a potem jest placz.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#237 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 17:09

Prawo jazdy to też nie reguła znam kolesi po 50tce jeźdzących jak wariaci, ale to że ktoś świruje na drodze to kwestia haraketru ale i doświadczenia, zawsze mama mi powtrza ze dopiero jak się rozbiłem to jeżdze jak człowiek a wcześniej jeździem, jak wariat i kazdy musi w coś w życiu przydzwonic żeby coś zrozumieć ;), niestety czasami niektórzy przydzwonią zbyt mocno :D

#238 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 18 listopad 2008 - 17:28

Prawo jazdy podzielam zdanie @Ferdek07 osobiście znam 2 braci którzy mają ok 45lat i tak zapierdzielają że szok. Jeden z nich ma Audi A8 i sciga sie z młodymi chłopaszkami:P Mamy w okolicy taki stary nieużywany pas startowy i tam odbywają sie po cichacu wyścigi. i ten własnie koles jest mistrzem w od 0 do100km\h a jego brat Smiga BMW i też nie jest gorszy od brata :dhehe

a ja jestem własnie na etapie robienie prawka:) jutro mam egzamin teoretyczny i mam nadzieje że bedzie dobrze:);)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#239 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 18:11

Prawo jazdy u nas scigaja sie na wiosce, ludzie nazwali ta trase OSem bo jada jak szaleni 130km\h i jest pod gorke a potem jest zakret w ktory juz niewychodza. zginelo juz kolo 10kolesi.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 18 listopad 2008 - 19:25

Prawo jazdy

najwieksze zagrozenie to chlopak 18-22lat w aucie jak dostanie od tatusia. a potem jest placz.

Dokładnie. Wyjedzie taki na wieś chce wszystkim zaimponować a zwłaszcza dziewczynom i zap******a nie wiadomo jak szybko. Dla mnie jest to zwykła ludzka głupota bo jak inaczej można to nazwać. A najgorsze jest to, że niektórzy dają się namówić i jadą z takim debilem. Później przywalą w drzewo i wielka tragedia. Zero odpowiedzialności.

u nas scigaja sie na wiosce, ludzie nazwali ta trase OSem bo jada jak szaleni 130km\h i jest pod gorke a potem jest zakret w ktory juz niewychodza. zginelo juz kolo 10kolesi.

No i jak tylu ludzi zginęło to nadal się scigają czy czegoś się nauczyli?