Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiata na maszyny

410 odpowiedzi na ten temat

#361 Share czarodziej4312

czarodziej4312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Rozwijanie małego Gospodarstwa :)

Napisany 31 sierpień 2014 - 14:49

Wiata na maszyny Mam pytanie :D ile może kosztować taka wiata 20-25m szerekośći --- 10m długści---- 4-5m wysokości tak aby tylni ściana była mórowana z bloczków a boczne z blachy:) tak aby mogło tam być zboze albo ziemniaki :) no i oczywiście jakieś graty :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wiata na maszyny Dzisiaj, 01:20
  •  

#362 Share Slubopatryk

Slubopatryk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 październik 2014 - 16:06

Wiata na maszyny

Witam.Mam problem poniewaz chce postawic kompletny garaz blaszany z gotowych konstrukcji wymiary to 20x6x5  i chcial bym zapytac jaki bedzie koszt takiego garazu?? :)

#363 Share dominiktd5050

dominiktd5050

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 22:50

Wiata na maszyny Zna ktoś cene wiaty 15x6x4?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#364 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 08:38

Wiata na maszyny

http://allegro.pl/pr...eng-v0-prz-1021

#365 Share Kobys

Kobys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 grudzień 2014 - 16:20

Wiata na maszyny

witam, ineteresuje mnie cena wiaty szer.20 m długość 7 i wysokość 4 ? ktoś może by się orientował w cenie ?

#366 Share michcio123

michcio123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 13:57

Wiata na maszyny

Witam wszystkich!

Powoli przymierzam się do budowy wiaty(hali) o konstrukcji metalowej ściany i dach kryte blachą trapezową i dwie bramy przesówne. Wiata ma mieć wymiary 12x18x4  miała by służyć jako magazyn na zboze oraz garaż na maszyny. Mam pytanie do osób które robiły już coś takiego a mianowicie jak wygląda papierologia w takich sprawach czyli projekt ,pozwolenia itp. co jest niezbędne ,od czego zacząć ,do kogo w pierwszej kolejności się zwrócić. Bardzo proszę Was o rady.

#367 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 09 styczeń 2015 - 15:12

Wiata na maszyny standardowa budowa gmina projektant geodeta projektant powiat znów projektant i budowa a tu kierownik budowy geodeta ekipa budowlana. kierownik budowy geodeta powiat i można flaszkę pić

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#368 Share michcio123

michcio123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 09 styczeń 2015 - 16:19

Wiata na maszyny

A jak wygląda sprawa z kosztami oczywiscie nie licząc ekipy budowlanej i materiałów bo to sprawa indywidualna.

#369 Share matisz

matisz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 15 kwiecień 2015 - 14:02

Wiata na maszyny

Witam. W niedalekiej przyszłosci chciałbym postawic jednospadowa wiate na maszyny o wymiarach 22m szer. 6m długosci i chciałbym zapytac czy przy takiej długosci krokiew jeden metr roznicy miedzy koncem a poczatkiem wystarczy czy moze spad dachu bedzie za mały?? 

#370 Share piotrp88

piotrp88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 15 kwiecień 2015 - 17:22

Wiata na maszyny

Będzie Ci potrzebny projekt, więc tam będziesz mieć takie dane. Chyba, że będziesz to budować na raty po 35m2.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 20 kwiecień 2015 - 15:41

Wiata na maszyny

Poszukuję blachę trapezową na pokrycie dachu, znalazłem taką http://allegro.pl/bl...5211041352.html  Przysłali mi ofertę i wychodzi bardzo korzystnie. Tylko teraz moje pytanie brzmi czy miał już ktoś do czynienia z tą firmą, czy różnica 4-5zł na metrze taniej niż w innych firmach, to nie jest tam coś ukryte np. cieńsza niż powinna być, jakiś wyrób chiński? Za wszelkie info Dzięki  :)

#372 Share matisz

matisz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 20 kwiecień 2015 - 19:56

Wiata na maszyny

Tylko nie wiem czy doczytałes ze ta promocyjna cena jest w przypadku gdy bierzesz u nich min 100 m2 blachy razem z obróbkami(gasiory, pasy podrynnowe, wiatrówki, obróbka komina) a znajac zycie po doliczeniu tych wszystkich obróbek cena zrobi sie mniej atrakcyjna albo konkurencyjna z innymi producentami ;)

#373 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 21 kwiecień 2015 - 10:45

Wiata na maszyny

Będzie Ci potrzebny projekt, więc tam będziesz mieć takie dane. Chyba, że będziesz to budować na raty po 35m2.

W czerwcu ma wejść nowe prawo budowlane wg którego wiat do 50 m2 nie trzeba będzie zgłaszać, ani wyrabiać pozwoleń.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#374 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 21 kwiecień 2015 - 22:15

Wiata na maszyny

A to kolego @matisz akurat doczytałem, potrzebuję ponad 200m ale z tymi dodatkami to prawda. Liczą jak za zboże  :) Nowe prawo wchodzi niby ma ulepszyć życie inwestorom, starczy tylko zgłoszenie.

Edytowany przez Maly86, 21 kwiecień 2015 - 22:18.

#375 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 22 kwiecień 2015 - 07:17

Wiata na maszyny

Do wiat nic nie będzie trzeba. Zgłoszenie to na większość inwestycji na które trzeba było pozwolenie, z tym że wymagane są te same papiery. Z tym, że mają 30 dni na odpowiedz, a nie cała procedura tj. postępowanie itd

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#376 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 27 kwiecień 2015 - 22:02

Wiata na maszyny

panowie stawialem teraz wiate 25x10,najpierw mapki potem plan zagospodarowania przestrzennego plan szkice odwiert geologiczny,pozwolenie na budowe,dziennik budowy kierownik budowy.od 28czerwca sa zmiany ale chyba na gorsze bo kazdy budynek po postaiweniu bedzie geodeta mierzyl i poswiadczal rzaem z kierownikiem budowy ze wszystko jest zgodne wg planu.

#377 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 07:05

Wiata na maszyny

Teraz też tak było. Do zawiadomienia o zakończeniu budowy potrzebna była inwentaryzacja geodezyjna.

#378 Share SipmaZ224

SipmaZ224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 17:26

Wiata na maszyny

W czerwcu ma wejść nowe prawo budowlane wg którego wiat do 50 m2 nie trzeba będzie zgłaszać, ani wyrabiać pozwoleń.

A jaka będzie definicja wiaty?

#379 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 19:50

Wiata na maszyny

jakby ktos potrzebowal to mam 4kratownice na zbyciu,wyrob komunistyczny zakupiony z wojska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 29 kwiecień 2015 - 07:20

Wiata na maszyny

ja pie... z tymi poronionymi przepisami dlatego ja nic nie stawiam bo nie mam na to nerwów ani kasy na przeróżne pozwolenia. A jak będzie sprawa wyglądała z silosami zbożowymi, też te wszystkie zgłoszenie, projekty, geodeta, kierownik itd. nadal będą wymagane? Bo z tego co widzę to szumnie zapowiadane zmiany właściwie niewiele zmienią poza tym, że urzędnik będzie musiał wydac decyzję w ciągu 30dni? Ale cała szopka z papierami się nie zmieni?