Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który wybrać??

20 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Taka sonda mini dla orientacji (81 użytkowników głosowało)

Ktory naj?

Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki w niej nie zagłosujesz. Proszę się zalogować i oddać głos aby zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 18:03

Który wybrać?? Canon Digital IXUS IS (SD950)
Olympus SP-560 Ultra Zoom
Sony Cyber-shot DSC-H50
Ktory z tych aparacikow bedzie najlepszym wyborem?? Aparat raczej bedzie jako zwykly kompakt a nie do jakis super wyczynowych fotek jakie robie ja(joke xD)
Z gory dziekuje moj brat ;)

moja opinia to taka ze Canon zostal wybrany z 3 podobnych kolegow przezemnie za najlepsze parametry ale klasa tego aparatu a dwoch pozostalych jest troche inna wiedz z dwoch pozostalych wydaje mi sie ze Olympus ma lepsze parametry od Sonego ale jakos nie mam przekonania do tej marki mimo ze nie mielem okazji sie nim pobawic.
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Który wybrać?? Dzisiaj, 15:34
  •  

#2 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 24 lipiec 2008 - 19:22

Który wybrać?? canon s5 is ;)

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#3 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 20:59

Który wybrać?? Tez za tym jestem ale weldug mnie nie potrzebny mu az taki bo nie zajmuje sie fotografia tak bardzo, zwykly kompakt by mu styknol. Tylko dziwi mnie ze s5 czesto nie lapie ostrosci to juz moj 710 ma dobra ostrosc za kazdym razem a ten ma cos ma problemy, i jeszcze bawilem sie na zdieciach w ruchu to tez rozmazane albo ja nie umie sie nim obslugiwac albo taki jest??;/

#4 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 21:06

Który wybrać?? Lub tańszy a równie dobry SX100IS. W tamtym kompakcie Canona pixeli nadmiar ale cieniutko z zoomem

#5 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 21:12

Który wybrać?? tak wiem polecam mu tez tego sx100 is ale mowi ze on by chcial z wizjerem a ten nie posiada. sam bym go wybral zamiast 710 tylko ze wtedy go jeszcze nie bylo. A te Canony ixus to sa wedlug mnie dziwne aparaty i nie rozumie w nich tego ze cenami sa takie same jak "lustrzanki" cyfrowe a moga znacznie mniej :/
mowi cos jeszcze o 720 wsumie nieduzo rozni sie od mojego ale obstaje za tym zeby za 720 wziol sx100

#6 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 25 lipiec 2008 - 10:32

Który wybrać?? ja mam tego s3 i jakos nie widzialem wiekszych problemow z łapaniem ostrosci,
czyzby w nastepnej generacji cos zwalili?

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#7 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 25 lipiec 2008 - 13:15

Który wybrać?? Wlasnie nie wiem ale dosc czesto mu sie to zdarza.

#8 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 25 lipiec 2008 - 15:31

Który wybrać?? Ja bym wziął Sony Cyber-shot DSC-H50.Ładny zoom i matryca,chociaż Olympus ma większy zoom optyczny i cyfrowy.I ma średnia ocenę 5,08 przy 12 oceniających.Ma lepszą lampę błyskowa Sony.
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#9 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 03 styczeń 2009 - 16:40

Który wybrać?? Canon is the Best, mam swojego już 3 lata i na koncie perę tysięcy zdjęć i jak na razie Żadnej awarii ;)

#10 Share Lexion430

Lexion430

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Technoka Rolnicza i inne branże powiązane z Rolnictwem

Napisany 03 styczeń 2009 - 16:42

Który wybrać?? tak jak poprzednicy bierz Canona
ja mam ten aparat tylko że A590IS
ale aparat jest spoko
człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 21:40

Który wybrać?? Ja mam SONY H50 i bardzo polecam,zastanawiałem się nad canonem,ale w sklepie mi mówili,że sony lepiej zdjęcia robi.
To kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

#12 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 15:06

Który wybrać?? Ja przy kupnie nie pytałem sprzedawcy o zdanie, kupiłem właśnie Canona bo wypad najlepiej w testach ;)

#13 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 04 styczeń 2009 - 23:31

Który wybrać?? To ja zagłosowałem na Canona, miałem A540, ale jego życie się skończyło wraz z poważnym upadkiem :P , teraz zamówiłem A590IS, i myślę że to dobry wybór, rozsądna cena, no i aparacik nie byle jaki, droższego nie ma co brać bo różnie to bywa, ale lepiej by tak szybko nie podzielił losu A540 ;) .
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#14 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 00:48

Który wybrać?? też właśnie wybrałem canona - czemu?
bo ma potężną szklarnie - wybór szkieł jest niesamowity jeśli chodzi o samego canona, nie mówiąc tutaj o wspomaganiu w postaci Sigmy i Tamrona.
druga kwestia jest taka ze kuzyn fotograf ma ten system i zawsze będzie można w razie potrzeby coś od niego pożyczyć, firma ma renomę na rynku, nie ważne czy to sprzętu amatorsko amatorskiego czy też na rynku profesjonalnym do kwadratu.
Miałem 3 canony, miałem pentaxa i jak już pisałem właśnie zamówiłem kolejnego canona ;)

Kamillo0: Ja mam SONY H50 i bardzo polecam,zastanawiałem się nad canonem,ale w sklepie mi mówili,że sony lepiej zdjęcia robi.
To kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

Jest taka maksyma - nie aparat robi zdjęcia lecz FOTOGRAF

#15 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 14:41

Który wybrać?? ja sam kupiłem nie dawno takiego sony H 50 i z tej trójki jest w najlepszej kasie do parametrów po co ci jakieś szkła i inne cuda za masę kasy i z których nie będziesz korzystał bo napisałes że do prostych zdjęć ma być a i sony jest prosty w obsłudze.
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#16 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 15:07

Który wybrać?? Ja mam SONY DSC-W30 i jak go się włączy i np. przestawi na robienie zdjęć to przeskakuje sam na np. robienie filmu. I nie wiem co mu jest może upadał? I dlatego zagłosowałem na Canona, bo niezłe aparaty robią ;)
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#17 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 05 styczeń 2009 - 16:56

Który wybrać??

ja sam kupiłem nie dawno takiego sony H 50 i z tej trójki jest w najlepszej kasie do parametrów po co ci jakieś szkła i inne cuda za masę kasy i z których nie będziesz korzystał bo napisałes że do prostych zdjęć ma być a i sony jest prosty w obsłudze.

Canon też jest bardzo prosty w obsłudze... i bardzo mało awaryjny ;) Naprawdę polecam tą markę

#18 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 15 styczeń 2009 - 22:06

Który wybrać?? Jak by iść po markach to bym polecił Canona.
Mam do czynienia z kilkoma canonami małpkami (z seri A400), żonie kupiłem A590IS (na bazie moich dotychczasowych doświadczeń) i na prawdę pozytywnie oceniam te aparty. Robią przyzwoite foty w trybie pełnego auto, odpowiada mi ich WB (balans bieli - moim zdanie świetnie dobierają ten parametr), dobrze odwzorowywują szczegóły. Owszem mają swoje wady małpek ale takie same będą w innych. Od siebie dodam, że wszystkie te aparaty używają kobiety i jednym z wymogów były gabartyty (aby zmiescił się w torebce, ew. w kieszeni garnituru ;-))
Z Soniakami też się parę razy spotkałem w życiu, i jakoś nie mam złych doświadczeń (był to pierwszy kontakt z cyfrówką więc może być lekko wypaczone), ale znajomy miał w serwisie dwie sonówki i już więcej nie chce. O olympkach nic nie powiem bo zero kontaktu ...
No to się narobiło...

#19 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 27 styczeń 2009 - 08:28

Który wybrać?? Ja polecam sony alfa teraz te nowe wypuszczone na rynek. Są to tak szczerze mówiąc Konici Minolty. Firma Konica Minolta została wykupiona przez Sony, a ja sama posiadam 2 Minolty i chwale sobie je pod niebiosy ;)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 08:31

Który wybrać?? przeciez sony a to lustrzanka, wiec zupełnie inna klasa niz te z pytania,
ja mimo wszystko polecam canon/nikon - ze wzgledu na popularnosc i ilosc akcesoriów nie fabrycznych