plusz01

Opony do T-25

Polecane posty

pawelec1997    30

Jak bym miał wybierać między trayalem a kabatem to wybrałbym polskiego  kabata,opona wygląda na solidną i niema wygórowanej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9
postawiłem na Kabaty. teraz tylko szukam najlepszej oferty, nie ma sensu placic dwa razy za to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemar    0

Witam,

Panowie w instrukcji stoi, że Władek był z tyłu na oponach 10-28, kupiłem go z oryginalnymi /chyba - bo są na 4 śruby do gwiazd/ felgami i oponami 12.4. Czy na te  felgi da się założyć opony o szerokości 10" jak stoi w instrukcji? 

 

Nikt nie ma władka na gumach 10-28?

Edytowano przez przemar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master5k    1

Też przymierzam się do zakupu opon do Władzia.

Kupiłem na alledrogo opony Granita 6,0×16 ale przysłali mi jakiegość  AGTECH-a też w rozmiarze 6.00-16 po przyłożeniu do starych o tym samym rozmiarze okazało się że są o ponad cal węższe. szerokość bieżnika w starych mam równo 6 cali a nowe tylko 5  

Mam wobec tego pytanko czy na przód wejdą opony o wymiarze 7,5×16  na przykład takie 

https://allegro.pl/2x-opona-7-50-16-ursus-przod-8pr-tt-kabat-polska-i7144435451.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Miałeś stare oryginalne opony? One mają rozmiar 6.50. 

7.50 wejdą, problem tylko z błotnikami może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustlik25    6

Panowie żeby nie tworzyć nowego tematu to napisze tutaj. Kuzyn ma władka z kołami 9.5 r32 i chce założyć 12.4 r32 czy takie koła się zmieszczą i nie beda nigdzie obcieraly? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,  czy  zakładając większy rozmiar opony do Władymirca nie zmniejsza się trwałości przekładni.  Przymierzam się do kupna opon i się zastanawiam jakie są minusy założenia opon tylnich od C330.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Deutz1
      Witam.
       
      Czy ktoś wie jakie są oryginalne rozmiary opon do 3080 w moim tył jest 18,4x38 w innym 16,9x38 a przód w obu 13.6x28
    • Przez Jarek22B
      Z jakimi oponami brać NH T5050 (96 KM)?
       
      W standardzie są:
      tył – 420/70R/34
      przód – 340/70R/24
       
      Wydają mi się one stanowczo za wąskie jak do tego modelu. NH TD5050 który jest lżejszy blisko 0,5 tony i ma z konia lub 2 mniej ma ogumienie 480 tył i 360 przód. Jest to dla mnie nie zrozumiałe!!!
       
      Dodatkowo przedstawiciel z którym rozmawiałem o zakupie ciągnika za szersze ogumienie liczy mi ok. 8 tys. Tłumaczy to że mają preferowane jakieś linie odnośnie sprzedaży, przy której mogą zaoferować najlepszą cenę. I tak wychodzi że T5050 z szerszym ogumieniem wychodzi prawie w cenie T5060 (106 KM), na który może bym się i zdecydował jakbym we wniosku nie ograniczył się do ciągnika o mocy do 100 KM.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .
      Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez Digifant
      Czy opony 15 cali z wózka widłowego sprawdzą się w przyczepie jednoosiowej ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj