Skocz do zawartości

Zdjęcie

7045 zapowietrza sie

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share V12

V12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:motocykle motoryzacja sprzęt audio

Napisany 24 lipiec 2008 - 13:35

7045 zapowietrza sie Witam
Zetor na starym typie pompy
Zawór zwrotny zmieniony pompka zasilajaca zmieniona filtry nowe
Wielkie problemy z zapalaniem jak postoi ok 1,5 godziny rano to wogóle
Pompowanie reczna pompka nie kiedy nic nie daje czuc powietrze bo wypycha tłoczek
i szklance widac banieczki powietrza
dopiero po odkreceniu odpowietrznika na pompie lub filtrach zaczyna tłoczyc i słychac zawór zwrotny
Wszystkie pokładki nowe wycieków nie połaczenie zbiornik pompka szczelne a mimo to jak cignik chodzi to wydac w szklance bańki powietrza
JUz nie mam pomysłow chyba wadliwa jest pompka zasilajaca chociaz na starej robiło sie to samo
pozdr
Motocykliści to jedna rodzina :)
Honda CBR 900RR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
7045 zapowietrza sie Dzisiaj, 15:23
  •  

#2 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 14:56

7045 zapowietrza sie A czy zapowietrza się również jak ma pełny zbiornik?

#3 Share RobertN

RobertN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 15:05

7045 zapowietrza sie Przejrzaleś przewody czy nie są zapchane np. plewami?

#4 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 15:59

7045 zapowietrza sie zmiana przewodów powinna pomoc na 99% ;) miałem to samo w 7211 wymiana przewodów i pompki pomogła :)

#5 Share V12

V12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:motocykle motoryzacja sprzęt audio

Napisany 24 lipiec 2008 - 16:47

7045 zapowietrza sie jak pełniej to lepiej jest no pompka jest nowa i które przewody sa z zmiany były sprawdzane cisnieniem
Motocykliści to jedna rodzina :)
Honda CBR 900RR

#6 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 19:44

7045 zapowietrza sie

jak pełniej to lepiej jest no pompka jest nowa i które przewody sa z zmiany były sprawdzane cisnieniem

Nie rozumiem tego tekstu, może ktoś przetłumaczy.

#7 Share piotrkrk25

piotrkrk25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 20:48

7045 zapowietrza sie jak przy pełnym zbiorniku się nie zapowietrza to masz dziurawy przewód w zbiorniku i dlatego się zapowietrza. ja tak miałem w t25, podłączyłem przewód od dołu i teraz wszystko gra, tylko nie wiem czy w zetorze tak się da.

#8 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 24 lipiec 2008 - 21:32

7045 zapowietrza sie JA po regeneracje pompy musiałem pompować rano, jak chwile postał to nie ale z rana obowiązkowo-pogodziłem się-'ten typ tak ma' ale pewnego razu stwerdziłem że podokręcam wszytko co sie da-najgodzej miałem na pompce ręcznej tam spor dokręciłem i na jednym z przewodów 'z tyłu' pompy- pomogło ;) Przed regeneracją po wymianie filtrów też miałem poblemy z tym-odstojnik ale teraz hula i moc ma :)

#9 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 25 lipiec 2008 - 20:14

7045 zapowietrza sie hmm jasne że tak tylko że nie ma tam przewodu tylko w zbiorniku jest rurka metalowa i ona rdzewieje :-D maleńka dziurka niewidoczna gołym okiem i już łapie powietrza :-D polecam wymiane nie jest problem to wymontowac:-D A przewody zasilajaće ze zbiornika jak są popękane czy zapocone to wymieniaj i się nawet nie patrz:-D a i ściski przejżyj norme polecam:-D a u mnie problemem był przewód nadmiarowy na wtryskach tam łapał:/ :-D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share jaroweres

jaroweres

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 14 listopad 2008 - 16:20

7045 zapowietrza sie jak już nie masz pomysłów to spróbuj bez odstojnika przy pompce... Może to pomoże... Ja też to miałem i nie wiedziałem co jest bo wszystko sprawdziłem i okazało się ze gumka przy kieliszku odstojnika zamykała dolot paliwa...
i życie toczy sie dalej.........

#11 Share gracjanrojek

gracjanrojek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 17:41

7045 zapowietrza sie ja miałem pękniętą (przetartą od drgań) rurkę co idzie od zbiornika do pompy

#12 Share m11031993

m11031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , internet . dyskoteki , motoryzacja

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:10

7045 zapowietrza sie jak by Ci nie chodziło jeszcze to wywal odstojnik a zostaw samą pompke u nas też tak było w zetorze 7245 i na pełnym chodził a jak juz było mało paliwa to przygasał a jeszcze jedno spróbuj go zrana zapalić na paliwie z bańki że podpiąć nie do zbiornika tylko do bańki 5L i zobaczysz co sie będzie działo bo w zetorze jest zbiornik nisko to ssie paliwo a jak nie to tak jak u nas kupiliśmy nową całom pompke z zaworkiem zeoroską orginalną i jest narazie spokuj

#13 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1396 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 22:21

7045 zapowietrza sie najlepiej było by pokombinować z jakąs elektryczną pompką od auta ,założyć ją jako dodatkową

#14 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 04 grudzień 2008 - 11:34

7045 zapowietrza sie A przewody przy zbiorniku pod kabina wymieniane, u mnie sie zrobily sztywne ze starosci i tez nie chcial zapalać. Niby byle dokrecone i sztywno weze siedzialy a jednak lapal tam powietrze i jak chodzil to byly w odstojniku banki powietrza.

#15 Share bolo12121

bolo12121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 04 grudzień 2008 - 17:35

7045 zapowietrza sie Wez bańkę z paliwem kawał węza podepnij pod pompę i będziesz widział jak się nie zapowietrzy wo znak że przewody od baku do pompy a jak zapowietrzy jak wszystko to co pisałeś zrobione jest dobrze uszczelnione to zostaje ci najgorsza opcja czyli zaworki w pompie wtryskowej ja miałem identyczny problem przy DF dzien chodził pięknie postawiłeś na noc rano nie odpali trzeba było odpowietrzać . Tak jak wspomniałeś filtry nowe przewody uszczelnienia pompka i dalej to samo zawiozłem pompę do remontu i teraz wszystko ok .A to wszystko przez to ze zetor ma bak niżej pompy i jak zaworki nie trzymają to ci spłynie i tyle C 360 ma bak nie wiele wyżej to niema takiego problemu bo z rana jak pompa siedzi to tylko będzie zapalał i gasł tak parę razy ale zapali .
kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

#16 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1955 postów

Napisany 04 grudzień 2008 - 17:35

7045 zapowietrza sie Kuki i jak jeden wężyk pójdzie od baku w tym zachodniaku i kosztować będzie z 1 tyś zł to co wtedy?? ;) A w zetorze wszystko na wierzchu i części na miejscu w groszowych cenach.... Kuki jeżeli jesteś taki mądry to jaki masz ty ciągnik???

U mnie w 7211 często występował ten problem wystarczyło wymienić wężyki od pompki do wtrysków i jest już dobrze a niby stare były dobre mikropęknięcia i się też zapowietrzał... teraz jeszcze niedawno pompkę wymieniliśmy na bosha za 250zł i spokój ;)

#17 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 07 grudzień 2008 - 21:56

7045 zapowietrza sie u mnie postoi 5 min i trzeba pompowac a do wymiany zostaly tylko rurki w baku.kupilem zaworek zwrotny od samochodu i nie wiem gdzie go zamontowac,czy na zasilani czy na powrocie z pompy?

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów