Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ...

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 22 lipiec 2008 - 23:03

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... Jak w temacie zamierzam mieć ciągnik bez rejestracji (nowy jeleń) - zawiła sprawa abym to wytłumaczył ;) jednak musi on mieć ubezpieczenie od kradzieży. Co i u kogo mi polecacie dodam że to jest maszyna tzw rejestrowalna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... Dzisiaj, 09:56
  •  

#2 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 23 lipiec 2008 - 07:40

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... jeśli prosto od dealera to pewnie dali ci homologację i na podstawie jej ubezpieczasz a póź niej do WK i tam rejestrujesz

#3 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1785 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 08:49

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... A dlaczego nie chcesz go rejestrować?
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1089 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 09:53

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... pewnei nie może, tak bywa czasem że trzeba ubezpieczyć a z ejestracja na coś poczekać. a czy jest to mozłiwe w przypadku ciągnika nigdy się nie interesowałem ale moge spytać mojego agenta

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#5 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 11:47

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... yyy to można ubezpieczyć pojazd, który nie istnieje w rejestrze?

Honda - The Power of Dreams :)

#6 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1785 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 17:36

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... A kombajn to co?
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#7 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 19:55

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... ale on chce ubezpieczenie od kradzierzy nie OC najlepiej idż do agenta za to się nie płaci (pytania )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 20:07

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... sam to dzisaj przerobiłem dostałem homologacje i ojciec zarejestrował a w banku zdziwili sie bardzo dlaczego już zarejestrowałem, a nie tylko ubespieczyłem, podobno w wiekszości firmy decydują się ubespieczac nie zarejestrowane ciągniki, ale i tak więcej motania było z ubespieczeniem talerzówki

#9 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1089 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 20:38

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... ja ubezpieczyłem kombajn który defacto nie był mój więc wiele rzeczy możńa zrobić

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#10 Share siemens75

siemens75

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 23:37

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... Witam
Dzięki za zainteresowanie. Z firmami ubezpieczeniowymi nie jest tak łatwo... Byłem w Warcie dowiedziałem się że doniedawna coś takiego było możliwe - a teraz możemy ubezpieczyć ale to ubezpieczenie i tak nic nie daje bo to jest pojazd rejestrowalny, byłem u agenta HESTII to co stwierdziłem to brak profesjonalizmu tego Pana który ma kolegę z firmy MTU która to ubezpieczy bez problemu - podejżewam że u tego agenta przed rejestracją należałoby wczytać się w umowę....
Podejżewam że kombajn czy talerzówka to jest całkowicie co innego - to nie jest ta kategoria.

Podam taki przykład z TVN Turbo Turbo Kamera: pewna osoba sprowadziła sobie samochód z USA ubezpieczyła go wszystko było ok, do momentu powstałej szkody(chyba wypadek) no i wtedy się zaczął problem ponieważ samochód miał opony z homologacją z USA, a nie miał homologacji obowiązującej na starym kontynecie. Czyli nie warto ufać zapewnieniom agenta, który z chęci zysku sprzeda polisę....

#11 Share Vasyl93

Vasyl93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 05 luty 2014 - 21:52

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... Witam mam pytanie kupiłem traktor dokładnie c-330 był kiedyś zarejestrowany i dalej jest tylko nie ma opłaconego ubezpieczenia od jakieś 10 lat.
Czy da sie go przerejestrować i opłacić ubezpieczenie żeby mi nie dowalili odsetek za zaległości i czy bd to musiał faktycznie nadpłacić przez ten okres 10 lat?

#12 Share endriu007

endriu007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 05 luty 2014 - 22:09

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... A teraz nie jest tak, że zaległe oc pozostaje na tym kto był wtedy właścicielem, a ty jak kupujesz to masz czyste konto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4057 postów

Napisany 05 luty 2014 - 22:32

Ubezpieczenie ciągnika bez rejestracji ... Ubezpiecz go w dniu kiedy kupiłeś nawet jeśli nie zarejestrowałeś możesz ubezpieczyć na tablice poprzedniego właściciela a później przepiszesz numery.
Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny może Cie ukarać tylko za okres od dnia zawarcia umowy kupna-sprzedaży do dnia zawarcia OC.
Za okres z przed umowy się nie mart.problem będzie mieć poprzedni właściciel.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv