Polecane posty

adam124    0

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie mf 5465 z silnikiem sisu jak sie zachowuje przy obecnych mrozach jak pali i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszz566    16

A ja się chciałem zapytać o MF 5465 bo w końcu nie wiem jaki on ma silnik wiem że 6 cylindrowy ale czy Sisu czy Perkins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcaaa    0

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie mf 5465 z silnikiem sisu jak sie zachowuje przy obecnych mrozach jak pali i wogóle

 

 

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie mf 5465 z silnikiem sisu jak sie zachowuje przy obecnych mrozach jak pali i wogóle

 

 

Hej w piątek byłem w hojna u dilera korbanków w dzięń było -20 stopni i odpalaliśmy 5465 stał na dwożu i powiem ci że wystarczyło go tylko podgrzać i zapalił bez żadnego problemu sisu niesą trudne do rozruchu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

Nie ma już 5435 jest tylko 5430.

 

 

a od kiedy nie ma ???

 

to ile kosztuje mf 5430???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

zapewne skończyli produkcję we wrześniu jak to maja w zwyczaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Kupił bo jeszcze były ostatnie sztuki ja też chciałem wziąć ale już nie ma. A nowy 5430 kosztuje 43000 euro netto.

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Gdzieś u dealerów może jeszcze stoją. Jakiś miesiąc temu czytałem, że niby ktos kupił czy zadatkował ostatniego w kraju 5425 a tydzień czy dwa potem ktos wstawił fote od innego dealera i tam tez był 5425. Nie wiem tylko jak do tego się ma rejonizacja dealerów. Dzwonienie i szukanie pewnie na nic się nie zda bo ci inni nie sprzedadzą. Nie wiem jak to jest?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

Massey Ferguson 5430 będzie miał ciężko z agregatem uprawowo siewnym 3m (brona wirowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemper    0

Ja MF5435 kupiłem w pażdzierniku 2011,to chyba był jeden z ostatnich sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dealerzy zawsze wmawiają, że to już ostatnie następne będą droższe itd. Aby tylko klient kupił. 5435 napewno już nie robią wiec kiedyś trafi się ten ostatni. To ciągnik często kupowany przez rolników więc korbanek kupił tego sporo od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam124    0

 

Hej w piątek byłem w hojna u dilera korbanków w dzięń było -20 stopni i odpalaliśmy 5465 stał na dwożu i powiem ci że wystarczyło go tylko podgrzać i zapalił bez żadnego problemu sisu niesą trudne do rozruchu pozdrawiam

 

 

Wiem ja takze mam 5465 i własnie w te mrozy był problem zapalić zapalił odrazu ale nie chciał chodzić walczyli z nim ze serwisu i było to ze serwis zganiał na paliwo ale wkoncu wyszło ze pompka przestała chodzić wymienili pompke i problem minoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

 

Dzwoniłem tam kiedyś działają na terenie województwa pomorskiego. ceny nie były konkurencyjne w stosunku do korbanka.

 

 

 

 

mają niższe czy droższe???? ale oni wymieniają ciągnik (zabierają stary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie były konkurencyjne to znaczy takie same lub wyższe. Oficjalny importer bierze duzo ciągników od producenta. Może negocjowac marże. Taki który sprzeda kilka nie wiele wynegocjuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcaaa    0

 

 

Wiem ja takze mam 5465 i własnie w te mrozy był problem zapalić zapalił odrazu ale nie chciał chodzić walczyli z nim ze serwisu i było to ze serwis zganiał na paliwo ale wkoncu wyszło ze pompka przestała chodzić wymienili pompke i problem minoł

 

 

Co możesz powiedzięć o tym 5465 długo jusz go posiadasz jakie jest spalanie czy jest awaryjny i wogule jak sie sprawuje i jeszcze jak jest z serwisem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam124    0

 

Co możesz powiedzięć o tym 5465 długo jusz go posiadasz jakie jest spalanie czy jest awaryjny i wogule jak sie sprawuje i jeszcze jak jest z serwisem pozdrawiam

 

Witam jesli chodzi o mf5465 mam go od sierpnia 2011r mam zrobione 300h i narazie nie nażekam sprawuje sie dobrze a co dospalania to zależy w czym chodzi w orce w 4skibowym obrotowym pługu kverneland przy prędkości 8km/h 11,12 na godzine a w godzine jakieś 1,40ha a co do awaryjnosci to nie było zadnych poważnych usterek jedynie co bylo to ledko pocił sie korek oleju na skrzyni i korek na bytli powietrza no i ta pompka paliwa teraz kilka dni temu ale wszystkie te usterki zostały usunięte a gwarancji i wymienione na nowe co do serwisu nie mam zastrzeżen jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja jak piasek przewalam na 20 cm to też tyle spalę.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

    • Przez Pawlacz
      Witam
      W ciągniku mf 6495 dyna 6 po odpaleniu pokazał się na wyświetlaczu błąd d154. Ciągnik stał w garażu przez całą zimę i miał wyjęty akumulator. Odpalił normalnie ale nie chce ruszyć nie można przełączyć biegów ani nic. Na komputerze po prawej nic się nie wyświetla wchodzi jakby nie miał zasilania. Teraz pytanie od czego jest ten błąd d 154 i czy ten komputer ma jakieś znaczenie czy działa czy nie na jazdę ciągnika że nie mogę przełączyć żadnego biegu. Z góry dziękuję
      Pozdrawiam
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj