Tsubasa

JD 6520- Proszę o opinie

Polecane posty

Tsubasa    1

Mam zamiar kupić JD 6520 używany z Angli, 2004 rocznik i 3750 mtg. Proszę jego użytkowników i pasjonatów John Deere o opinie i porade na temat jego awaryjności, spalania itp. Czy poradzi sobie w czwórce obrotowej? Proszę o szczere wypowiedzi.Z góy serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a jakie masz ziemie? jak nie masz dużo gór i cięzkiej ziemi powinien chulać w 4 obrotowej. opini poszukaj na forum jest ich dużo o ciągnikach seri 6x20 :) ogólnie tak jak to JD solidnie zrobione,dobry komfort :) napisz jaka skrzynia siedzi tam w tym ciągniczku. jeśli kupisz to bedziesz zadowolony :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tsubasa    1

Dziękuję Ci za wyrażenie opini. Co do skrzyni to od sprzedającego dowiedziałem się, że jest to skrzynia szybka z półbiegami, Kabina komfortowa z klimą. Ja znam ten ciągnik tylko ze zdjęć. Wygląda interesująco ale co w środku to dopiero gdy zobacze na żywo.

Pozdrawiam

 

Nie cytuj poprzedniego postu!!

 

 

Edytowano przez robertbara
Cytowanie postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO ZALEŻY. Mój sąsiad ma 6520 SE 6-kę i z czwórką da sobie radą a ma w nim skrzynię 24-biegową bez półbiegów ale czwórka też powinna sobie dać radę z pługiem, i dużo też zależy od szerokości roboczej i szerokości jednej skipy


27.8.2007-27.8.2010 - 3 lata na Agrofoto
Mam na sprzedaż:
-korpus do Ibisa XXL, 2002r, stan idealny, 2 tys. zł
-rozsiewacz nawozu z Brzegu, 1989r, stan dobry troche podrdzewiały, 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choina03    0

może to nie na temat ale do czego służy to pokrętło (potencjometr) za suwakiem od podnośnika tam jest 5 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

Domyślam się, że jest to EHR czyli taki system który ustawia dowolną głębokość np. orki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolkiwi    0

Posiadam już 6 lat od nowego jd 6520se i stwierdzam, że jest to bardzo dobry traktor, z chłodzeniem nie ma problemu, miałem tylko awarię węża zasilającego pompę hydrauliczną ( wąż puścił na okuciu) zaznaczę że ciągnik mój pracuje z TUR 8, może to w wyniku dużego przeciążenia.....skrzynia power quad 24x24 bardzo dobra 4 biegi pod obciążeniem, super sprawa. Jestem zadowolony z tego ciągnika, tylko to spalanie mogłoby być nieco mniejsze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7955

witajcie panowie, nie chce zakladac nowego tematu, to podepne sie tu, czy wlasciciele i uzytkownicy moga cos dokladniej napisac o tym ciagniku wymienionym w tytule ? chodzi mi o uciag, komfort, spalanie, jak by sprawowal sie w turze, jakies uwagi i spostrzerzenia, na co eewentualnie zwrocic uwage przy zakupie ? Jakies slabe punkty jezeli takie sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek15    7

Jak ciągnik który ma 10 lat może mieć 3500mtg ??? Chyba 13 tys. Ludzie nie dajcie się oszukać . Mam na sprzedaż takiego johna. Tez z klima i z szybką skrzynia

Edytowano przez wojtek15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek_82
      Witam. Czy jest możliwość w JD 6920 z układem paliwa Comon Rail zmniejszyć obroty na biegu jałowym z 850 na trochę niższe??
    • Przez Adamox
      Witam
      Mam problem
      W ciągniku widocznym na zdjęciu tj 7820 pojawił się problem z układem (chyba) paliwowym lub elektrycznym, lecz do tej pory nie jest to pewne 
      Przez pewien czas wyskakiwał błąd filtra paliwa , spontanicznie lub wtedy gdy pracując w polu traktor dostawał większego obciążenia ,lecz błąd był ignorowany gdyż filtry były wymienione na nowe
      Dzisiaj pracując w polu nie dało się ujechać 50m bez awarii , pracując z pługiem ciągnik zaczął przerywać podczas jazdy, ginęły obroty silnika a traktor na sekundę przygasał.
      Obroty nie były wgl sczytywane bo w miejsce obrotów pojawiały się - - - - - a podczas tego wyskakiwał błąd układ łączności , w międzyczasie również pojawił się błąd, lecz nie zawsze ,regulatory operatora 
      Zostały sprawdzane bezpieczniki lecz nic to nie dało 
      Był również pomysł z układem paliwa , zostały zakupione i założone nowe filtry paliwa ,pompka, przewody sprawdzone czy są drożne, odpowietrzenie zbiornika itd
      Co najlepsze zjawisko to występuje tylko podczas pracy w polu na biegu C3/4 gdyż na takim pracowałem 
       w trakcie jazdy po drodze wszystko jest w porządku (nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie jednak naprawdę jest to dziwny zbieg okoliczności) 
      Dodam jeszcze ze problem ten pojawił się już na wiosnę gdy ciągnik pracował na jałowych obrotach , na chwile przerwał prace silnika (nie gasnąc) i ginęły obroty oraz błąd układ łączności oraz gdy stał w garażu jakiś czas , przed odpaleniem już nie czytał obrotów ponieważ w tym miejscu tak jak i teraz pojawiały się kreski a nie 0 itd
      Można powiedzieć że Problem ten wtedy rozwiązał się sam bo wszystko nagle zaczęło działać i pracować , kilkadziesiąt hektarów przerobione bez problemu , a teraz z dnia na dzień zepsuł się i przyczyna jest nieznana do tej pory
      Może ktoś spotkał się z czym takim lub podobnym 
      Z góry dzięki

    • Przez zielo0ony
      Problem bardzo dziwny, otóż brak tylnych kierunkowskazów przy John Deere 7820. Przednie mrugają zgodnie z prawidłowym rytmem. Po podpięciu np przyczepy kierunkowskazy w przyczepie też działają prawidłowo. 
      Światła awaryjne działają również tylko z przodu.
      Mieliście może taki przypadek? 
      Proszę o jakieś wskazówki.
    • Przez slawek_82
      Witam. Mam takie pytanie chodzi o John Deere 6920 na Coman Rail przy każdym uruchamianiu silnika musi jakąś chwilę, kilka sekund zakręcić dlatego pytanie czy to normalne i tak te silniki mają czy może coś być nie tak i powinien palić od tzw. strzała...
    • Przez slawek_82
      Witam. Chodzi o układ pneumatyczny a konkretnie o sprężarkę powietrza czy jest możliwość wyłączania kompresora i załączania tylko kiedy jest potrzeba, tak aby nie byla ona cały czas aktywna i nie pompowała powietrza??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj