Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Forum rolnicze
Zdjęcie

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
34 odpowiedzi na ten temat

#1 PiotrM

PiotrM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 22:31

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 Witam rozważam zakup importowanego ciągnika Władymiriec T-25 lub ściągnięcie go z zagranicy. Podobno są tańsze na Litwie lub Łotwie.
Stąd moje pytania.
1) Czy ktoś ma namiar na jakąś firmę w północno wschodniej Polsce sprzedającą ściągnięte z zagranicy ciągniki (mieszkam niedaleko Ostrołęki).
2) Czy znacie może adresy firm sprzedających takie ciągniki na Litwie lub Łotwie?
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 Dzisiaj, 21:32
  •  

#2 Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 23:21

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 sorki za moje pytanie, ale koniecznie musi to byc władek? tak ekonomicznie rozważając to zakup takiego ciągnika ( a pewnie ze 40 kafli będzie kosztował) to czy to ma sens? kupując sprowadzany i tak gwarancji nie masz a moze jakaś używka w podobnej cenie? na allegro są sprowadzane ciągniki z usa i z zachodu równe modele czasami fabrycznie nowe zachodniaki lub nasze 2812 itp, czy nie lepiej w tym kierunku coś szukac?
Bez urazy ale t 25 to zło konieczne i jazda tym sprzętem to jak jakaś pokuta! :)
  • 0

#3 bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 23:30

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 hahaha wezcie mnie trzymajcie bo pier *** tak ciekawe co ci tak w nim nie pasuje jak masz kabine to jest nawet wygodniej niz w tym calym ursusie 2812 a wcale wolniej nie bedzie jechal ... :)
  • 0
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#4 valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • 9987589

Napisany 22 lipiec 2008 - 09:02

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 ja moge ci sprzedac t-25 za 7tys do negocjacji
  • 0

#5 Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2008 - 09:48

Bez urazy ale t 25 to zło konieczne i jazda tym sprzętem to jak jakaś pokuta! :)

Haha jakie zło komnieczne, zależy jaką masz wersję, np T25A wiele osób ma na AF i sobie chwalą, nawet można tam radio wstawić i słuchać. W wersjach bez kabiny jak ktoś sobie dołoży i trochę ją poprawi masz o wiele lepszy komfort niż w Ursusie 2812...
@PiotrM
Do czego będziesz go używać??
  • 0

#6 silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • 12689543
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 23 lipiec 2008 - 09:35

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 ja ci odradzam bo nie wiem czy władki spełniają normy spalin EURO 2 czy 3 i może być problem z zarejstrowaniem bo rozumiem że chcesz nowy
  • 0

#7 Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2008 - 10:14

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 Nowe Władki maja(przynajmniej tak mi się wydaje) montowane stare silniki D120 więc nie spełniają norm. http://www.allegro.p...wladimirec.html zadzwoń pod podany tam numer i popytaj.
  • 0

#8 tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4434 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 10:15

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 po co komu nowy władek?
  • 0

#9 UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2593 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 10:34

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 Żeby nim pracować wole władka a jak komuś coś się nie podoba we władkach to najlepiej nie wypowiadać się bo nie macie pojęcia o tych ciągnikach, Bierz nowego władzia ładnych pare lat pochodzi ci bez zarzutów. To są dobre ciągniki chyba że nie ma się pojęcia o nich no to już.....
EDIt Ten z allegro to na dodtadek T30 silnik ma 30kucy więc bierz go spokojnie a najlepiej jak byś znalazł T30-80 lub T45 a najlepiej T50 tylko nie wiadomo jak z częściami do tych trzygarowców
  • 0
Mój Wladimirec podbija świat

#10 MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • 2954 postów
  • 6011417

Napisany 23 lipiec 2008 - 12:01

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 Ja też tego nie rozumiem, po co kupować "Władka"... :)

Za tą cenę kupisz Ursusa 4512, chyba jest lepszy od "Władka"... ;)

Na przykład... :)

http://www.allegro.p...ursus_4512.html
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#11 Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2008 - 12:35

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 On chce Władka!!! A poza tym jak by miał być do warzywek to idealny. I jeśli rozważa zakup to nie znaczy, że kupi go zagranicą, może w Polsce, jakąś używkę. I nie musicie krytykować Władka wszyscy mówią to i tamto a chodzą już ponad 30 lat, jak nie chce to nie.
  • 0

#12 Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2162 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 23 lipiec 2008 - 14:38

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 Nie wiem co w tych ciągnikach takiego złego że każdy ich tak krytykuje ja na swojego nie narzekam a swoje lata ma.
  • 0

#13 marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 3081 postów
  • 8368390

Napisany 23 lipiec 2008 - 14:43

Żeby nim pracować wole władka a jak komuś coś się nie podoba we władkach to najlepiej nie wypowiadać się bo nie macie pojęcia o tych ciągnikach, Bierz nowego władzia ładnych pare lat pochodzi ci bez zarzutów. To są dobre ciągniki chyba że nie ma się pojęcia o nich no to już.....
EDIt Ten z allegro to na dodtadek T30 silnik ma 30kucy więc bierz go spokojnie a najlepiej jak byś znalazł T30-80 lub T45 a najlepiej T50 tylko nie wiadomo jak z częściami do tych trzygarowców

a jak juz to DT75 :) ;)
  • 0

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#14 UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2593 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 17:25

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 O co Ci chodzi z tym DT75 ;)

A po co kupować żeby nim pracować ale wy ciapkomaniaki krytykujecie władki wy w ciapkach macie wszystko nie??, synchronizacje, WOM 560/1000 Turbo, podnośnik wzmacniany, przedni TUZ, przedni wom.

Nie piszemy posta pod postem...

Edytowany przez MarcinPykuS, 23 lipiec 2008 - 17:34.

• 0

#15 oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1776 postów
  • 24926566

Napisany 23 lipiec 2008 - 17:31

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 Wszyscy piszecie że zamiast kupować władka lepiej np. ursusa a przecież równie dobrze można powiedzieć po co kupujecie nowe zetory nie lepiej używanego fenda.
  • 0
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#16 tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4434 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 17:46

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 czy ja gdzies napisałem aby kupował ursusa?
moim zdaniem nie oplaci sie kupowac władka bo to ani komfortu, ani technologi wszystko jak w starych t25 czyli nic szokującejgo za ta kase szukałbym jakiegos uzywanego mf, fendta, zetora czy nawet ursusa postlicencyjnego ;)
  • 0

#17 UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2593 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 17:54

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 Nie Tommy żebym miał coś do ciebie ale nie gadaj że nie ma komfortu bo przedtem to one były komfortowe bardziej nić C-330 i C-360 razem wzięte i dalej są no chyba że zakładaćie do ursusów dobre kabiny to OK ale tak sie składa że zmienili troche kabina z wygladu ta sama, lepsze siedzienie, i komfortu dodali tylko w sumie co tam byście chcieli do takiego władka dodać żeby był bardziej komfortowy, bo ja nie wiem kabinki super, siedzenia teraz zakladaja super, otwierana tylna szyba, nie wiem jak układ kierowniczy ale tutaj mam na mysli Belarusa 250 to to samo co T25A tylko że Belarus
  • 0

#18 tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4434 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 18:35

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 a ty umiesz czytac ze zrozumieniem? czy ja gdzies napisałem o c-330 czy c-360? nie rob ze mnie głupka bo powoli wszystko obraca sie przeciwko tobie. pisalem o ursusach postlicencyjnych czyli 4514 ip. w tym przypadku kabin nawet nie ma co porownywac ;)

we władku rzeczywiscie kabina nie jest zła, tylko strasznie ciasna ale super komfortu tam nie ma
my tu tak gadu gadu a autor tematu sie nie odzywa, nie podal nawet kwoty jaką dysponuje i nie wiemy nawet czy ma kłasc pieniądze w błoto kupując nowego władka czy kupic za 10tys uzywke
  • 0

#19 UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2593 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 19:44

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25 Ja tylko tak dla porownania bo C-360 każdy zna i dlatego z nim że lepszy niz w nim, czy kabina ciasna 2 spoko tam wchodzi, jeśli chce ciagnik do sadu, ogrodu, małego gospodarstwa to niech bierze T25
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#20 marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 3081 postów
  • 8368390

Napisany 23 lipiec 2008 - 19:53

O co Ci chodzi z tym DT75 :)

A po co kupować żeby nim pracować ale wy ciapkomaniaki krytykujecie władki wy w ciapkach macie wszystko nie??, synchronizacje, WOM 560/1000 Turbo, podnośnik wzmacniany, przedni TUZ, przedni wom.

http://www.agrofoto....image42109.html :)
http://www.agrofoto....image57744.html
http://www.agrofoto....image12473.html

Wszyscy piszecie że zamiast kupować władka lepiej np. ursusa a przecież równie dobrze można powiedzieć po co kupujecie nowe zetory nie lepiej używanego fenda.

Ale porównanie :) W sumie to masz rację ;)

a ty umiesz czytac ze zrozumieniem? czy ja gdzies napisałem o c-330 czy c-360? nie rob ze mnie głupka bo powoli wszystko obraca sie przeciwko tobie. pisalem o ursusach postlicencyjnych czyli 4514 ip. w tym przypadku kabin nawet nie ma co porownywac :)

Kolego po fachu Spokojnie, Spokojnie, bo jakas kłótnia moze wyjść z tego :)
  • 0

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047