marcin_kost1

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik7343    5859
Dnia 7.06.2019 o 22:47, Marko83 napisał:

 

Jeżdżę 1600-1800 obrotów  ciapkiem na czwórce, czyli zapiąć do niej wiekszy ciągnik?A te sworznie co są na kółkach jak ustawie w tych otworach to przy takim polozeniu brakuje mi gwintu na ciegle i palce nie zabieraja materialu moze opuscic jeszcze na dół wieszaki w ciagniku?Rolnik1973 może i trzeba było kupić "Polski zlom".

 

 

20190603_191539.jpg

 

 

20190603_191539.jpg

 

to jest do przestawiania żeby przetrząsarka szła pod kątem ;) żeby np. od granicy odrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2002
Dnia 10.11.2015 o 20:51, dzarjan8111 napisał:

Posiadam niewielkich rozmiarów łąki i właśnie myśle czy wybrać SIP Spider 350 czy Pottinger HIT 44 alpi  do kosiarki 1,65. pottinger 1000 zł droższy ale wygląda jakos delikatnie.

Jaka kupiłeś karuzele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w zgrabiarce Kuhna opony 3.50-6 deli tyre. Więcej z nimi łatania i zdejmowania. Jakie opony polecacie ? Myślałem nad Mitasami 6pr w tym rozmiarze lub wgl założyć szersze 16.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam . posiadam do sprzedania zgrabiarke krone swadro 12.50 2000r . stan b.dobry . cena 28500 do negocjacji .. Wiecej informacji prosze pisac

    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam drogich Agrofotowiczów i Agrofotowiczki ... mam dylemat , planuję zakup prasy zmiennokomorowej ale nie zabardzo wiem jaka prasa jest najlepsza . Budżet to około 50 tyś zł +/- , siatka , rotor i noże to podstawa . Boję się pras pasowych bo najczęściej dochodzi do samozapłonu ... pasy podobno lubią pękać ... widziałem prasę lely rp  445 niby fajna prasa ale te pasy gdzieś na siebie nachodzą podczas prasowania ... widziałem też John Deere 582 jak w suchej jęczmiennej słomie ślizgał się balot w środku ... Urzekła mnie prasa Krone Vario Pack 1800 / Comprima (ale ta jest poza moim budżetem +/-80 tyś ) . Nie sugeruję się ile ta prasa miałaby robić bo 2 tyś belek na sezon to nie jest dużo ale ma ona robić głównie na usługach i musi być konkurencyjna . Może ktoś z was odpowie mi od czego zależy że niektóre prasy nawijają poza krawędź belki siatkę a niektóre nie ? 
    • Gość
      Przez Gość
      Zastanawiam się nad zakupem prasoowijarki jak w tytule. Mógłby ktoś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Jakie podzespoły są najbardziej awaryjne i jak sprawdzić np stan bel na sterowniku 
    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj