Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana

467 odpowiedzi na ten temat

#201 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 16:45

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana A co kupiliście że przekroczyliście fundusze? Na te Twoje łąki to jedna szeroką karuzele bym polecił... Zdązy zgrabić nim obrócisz z przyczepa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Dzisiaj, 15:36
  •  

#202 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 17:46

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana dopiero w trakcie zakupów, JD już niedługo na podwórku wycinak do kiszonek jeszcze teraz zbiornik na mleko zgrabiarka kosiarka czołowa przyczepa wywrotka paszowóz i najważniejsze duży ciągnik:P tylko jeszcze nie wiadomo jaki:P ale ciągnik w drugiej transzy aż jesienią ten duży
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#203 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 18:02

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana I co masz już jakichś liderów?? :lol:

#204 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 18:37

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana co do ciągnika?? no to albo fendt albo JD sprawa otwarta, jeszcze nie miałem możliwości pracy fendtem serii 400 a chyba o takim trzeba myśleć(przejechałem się raz trzysetką:lol:) ja jestem mocno za fendtem... bo zgrabniejszy i na pewno mniej pali od JD6630
Sprzedam:

#205 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 20:25

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana hej nie zapomnieliscie o czym ten temat jest?? :lol: koniec OT...

jednak nie bede kupowal uzywanych maszyn tylko skladam wniosek na nowe i nie wiem jakiej firmy wziac, dalej pozostaje przy Krone i Claasie. bede kupowal przetrzasacz 4-wirnikowy i zgrabiarke 4m i nie wiem ktorej firmy byly by lepsze i tansze... moze znacie ceny Krone Swadro 395 albo 421?? co do przetrzasacza to mysle nad Krone KW 5.35/4 ale tez nie znam ceny...
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#206 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 20:49

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana teraz wniosek składasz?? ciekawe gdzie:P
Sprzedam:

#207 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 21:39

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana haha nie powiem :rolleyes: napewno nie na PROW... jest to cos podobnego ale nie PROW, tez jest zwrot 50% i moge wziac maszyny nawet za 600 tys zl ale ja biore tylko za 250 tys zl.

#208 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 22:15

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana ta jasne:P na usługi pewnie:P(ja już też złożyłem na odpowiednie sprzęty) bo chyba innych możliwości to już nie ma:D
Sprzedam:

#209 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 22:41

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana mylisz sie... to nie to o czym myslisz. koniec OT...

doradzcie mi cos w sprawie tych maszyn

#210 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 21 styczeń 2010 - 22:46

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana a na usługi to 200 netto :rolleyes: a reszta ze swojej kasy bo zwrot tylko 50% i maks 100tys. tez o tym mysle ale narazie nie moge bo jestem na krus dopiero niecałe 2 lata a trzeba byc conajmnij 3 zeby załozyc DG i byc dalej na podwójnym krus. Troche mała suma jak na kombajn tak po mojemu.

Nie słyszałem o innych funduszach podobnych do prow chyba ze cos z ochrona srodowiska ale zgrabiarka to pod to sie nie łapie napewno :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 22:50

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana no dokładnie tylko ochrona środowiska, my na usługi będziemy chcieli beczkę wziąść i przyczepę wywrotkę
Sprzedam:

#212 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 22:53

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana tylko ze z tymi usługami to tak fajnie sie wydaje a co jak nie uda sie wywiazac z załozen biznesplanu ?? TZn jak nie bedzie sie robic tych usług ?? JA teraz bede skłądał pewnie na mame na drugie gospodarstwo na PROW bo swoje 300 juz pociagnałem :rolleyes:

#213 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 23:00

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana No my już mamy maszyny z tego programu:D prasę kosiarkę i przyczepę samozbierającą i jakoś udaje się "wywiązać z biznesplanu"
Sprzedam:

#214 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2010 - 23:08

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana @bialy2005 zawsze możesz świadczyć kompleksowe usługi mamusi, bo takie rzeczy przechodzą śmiało. :rolleyes:

#215 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 23:13

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana dokładnie:D a nawet Twoja firma usługowa może świadczyć usługi Twojemu gospodarstwu
Sprzedam:

#216 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3736 postów

Napisany 21 styczeń 2010 - 23:18

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana to tez dobry pomysł z tym że od dochodu trzeba odprowadzic podatek :blink: Chyba ze zrobi sie koszty odpowiednie :( Teraz zwolnienie z vat jest do 100tys obrotu a w 2011 ma byc 150 to juz spokojnie vatu nie trzeba bedzie oddawac tylko ze wtedy z zakupów tez nie da sie odliczyc vatu :rolleyes: jestem bardzo ciekawy jak to wyglada w praktyce :( chodzi mi o finanse DG

#217 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 11:08

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana @henius91 ja w tym roku kupiłem belarkę i zgrabiarkę krone (bodajże w maju).Zgrabiarkę mam swadro 42 i lux maszyna.Tylko trochę żałuje że nie wziąłem ciąganej :rolleyes: bo ta jest masywna i ciężka do podnoszenia. Odczuwa się ją jak się jedzie zetorem 7340 (ale w tym roku będę ciągał fendem).Zapłaciłem jak się nie myle 22tys za nią ale euro było o wiele tańsze niż teraz.Myślę że jak będę kupował kosiarkę to też krone :blink:

#218 Share WAL

WAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 18:23

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Samasz nie jest zły, ale wiadomo daleko mu do krone czy pottingera. Jeśli chodzi o cenę to dwu karuzelowe są o połowe droższe niestety. Nam po tym ograbiaczu 2 karuzelowym prasuje się bardzo dobrze. po środku nie zostaje nie ruszony pokos bo ograbiacz jest tak skonstruowany że nic takiego sie nie dzieje, wręcz przeciwnie zgrabiarka zgarbiając do środka "nastrasza" pokos :rolleyes:.
U nas bardzo dobrze prasuje się po tym ograbiaczu, odstępy między pokosami szerokie więc i prasowanie lepiej idzie i przyczepa samozbierajacą lepiej zawracać.

#219 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 18:47

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana ja nie chce 2 wirnikowej. na zgrabiarke i przetrzasacz moge przeznaczyc maksymalnie 50 tys zl brutto. mysle ze powinienem sie zmiescic. Adrian, wlasnie taka zgrabiarka mnie interesuje, a pracowala by pewnie z ursusem 912, a przetrzascz bedzie pracowal z nowym ciagnikiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 20:30

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Jak będziesz chciał to wpuszczę fotki :( Tylko nie wiem czy się wyrobisz ze zgrabiarką i przetrząsarką krone w tej cenie bo jak ja swoją kupowałem to euro było coś ok.3,30 to wyszło bodajże 22tys,a teraz np.4,07 to już sporo drożej :rolleyes: Co do przetrząsarki to radził bym ci KW 4.62/4 na 4 wirniki o szerokości 4,60 albo KW 6.02/6 o szerokości 6m i 6wirników do tego swadro 42 i zestaw tygodnia malowany :blink: