Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana

467 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 19:12

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Jakie są najlepsze zgrabiarki i przetrząsacze na małe gospodarstwa?

Edytowany przez Pixel, 21 maj 2007 - 11:57.
Literówki

. . .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Dzisiaj, 08:09
  •  

#2 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 20:51

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana ja mam male gospodarstwo i posiadam zgrabiarke 7 gwiazdowa chyba famarolu i przetrzasacz karuzelowy Jarmetu 2.7 m i w zupelnosci mi wystarczaja.

#3 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 20:54

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana ja mam zgrabiarkę gwiazdę 4 i przetrząsacz konny... chcaiłbym kupić jakąs małą przetsząsarkę. Ile dałeś za tą z jarmetu??
. . .

#4 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 20:57

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana niedawo dokladnie tydzientemu tzn uzywany ale jak nowka ...to 730zl.dalem....a nowa z metalowymi kolkami to 1050zl chodzi.

#5 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 31 styczeń 2007 - 17:00

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Oglądałem niedawno przetrząsacz, właśnie dwukaruzelowy ale chcieli za niego 2500zł!!! tylko nie pamiętam jakiej to firmy, bo jakas mało znana...
. . .

#6 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 31 styczeń 2007 - 17:37

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana ja ossobiscie mam 7 gwiazdowa i karuzelowa (od tamtego roku) na dwie "karuzele" dalem za nia 1000zl (nowa) ale "poza markowa"

#7 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 31 styczeń 2007 - 17:57

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana polecam ci przewracarkę pasową (jeśli wiesz jak ona wygląda), można nią rozrzucać pokosy zgrabiać w wałki,i odgrabiać od brzegów pola. na nieduże gospodarstwa-idealna. sam mam taką i czasami jak są grube pokosy to zgrabiam nią do prasy belującej mam tęż popularnego "pająka" na 7 gwiazd

#8 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 31 styczeń 2007 - 18:17

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana widziałem już w akcji przetrzasarkę pasową, ale ona chyba kosztuje wiecej niz zwykła. Takie pasowe przetrzasarki produkuje Akpil...
. . .

#9 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 01 luty 2007 - 17:34

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Ja na 4 ha łąk mam 5- gwiazdówkę i przetrząsarkę Jar-Metu ( 820 zł )

#10 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 08 luty 2007 - 22:26

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana oglądałem przetrząsarkę tą z jarmetu i jest wporzo, chyba ją kupię i to teraz puki jeszcze nie ma siano kosów, bo póżniej może być droższa
. . .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 09 luty 2007 - 09:31

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana masz racje kupuj teraz bo ceny ida do Goryyy.aha radzilbym Ci kupic na kolach gumowych niz na metalowych ....lepiej sie sprawdzaja w pracy,.A tak z Ciekawosci po ile u Ciebei chodza one bo u mnie po 1050zl.

#12 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 09 luty 2007 - 14:46

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Na gumowych kołach to są po 1000zl, też słyszałem ze na gumowych kołach idą lepiej i pozatym lepiej wyglądają :huh: W zasadzie sprawdzałem tylko w jednym miejscu, bo mam do niego jakieś 500m :PB)
. . .

#13 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 09 luty 2007 - 17:26

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana hej czy wy mówicie o sprzecie z JAR-MET ?? jesli tak to nie kupujcie tego...chyba ze juz naprawde macie mało tych uzydków zielonych...sasiad miał ta 2karozelowa po 4 grabki na karuzeli i jak lepsza trawa była i wałki grube to nie dawała sobie rady na dwa musiał jezdzic po jedym wałku a pozatym w pierwszym roku popękały wszystkie grabki...i urwało sie mocowanie od kółka
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#14 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 09 luty 2007 - 18:10

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Mam przetrząsarko zgrabiarkę 7-gwiazdową Famarolu. Ma już ponad 15 lat i poza tym, że czasami trzeba wymienić drut to nic się nie psuje :huh:. Fakt, pracuje tylko na 1ha lucerny więc za dużo roboty nie ma :(.

#15 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 09 luty 2007 - 18:14

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Ja mam 2ha łąki kosze 3 pokosy to daje 6 ha. To w zanian jarmetu co proponujecie??? W tym roku chce coś kupić, ale tak aby w miarę starczyła na pare lat
. . .

#16 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 09 luty 2007 - 19:35

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Ja mam z jarmetu i jak masz te 6 ha / rok zrobić to ona się szybko nie rozleci w mijej pękłą rama , kólka się łamały , jak jest mokra trawa to się pasek ślizga a zwłaszcza jak są grube pokosy festilolium nie dawało rady nią zrobić nawet na 4 w 330

obecnie mam przewracarke FELLA TH 460 4 gwiazdy ciągana na kołach chodzi z 330 i jest nie porównanie z jarmetem każdemu pokosowi da rade zabiera mi 3 pokosy po 165cm kosiarce kupiłem ją za 1500 zł razem z rolandem 44S i zgrabiarką DF wszysko od jednego Hitlera

#17 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 09 luty 2007 - 20:27

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana U mnie sąsiad ma dwukaruzelwy, nie wiadomo jakiej firmy i jakoś nie nazeka ze żle rozrzuca pokosy
. . .

#18 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 11 luty 2007 - 17:50

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana a co mislicie o jakimś Claas Liner na pola o powierzchniach 1-3ha?

#19 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 11 luty 2007 - 18:53

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana Jak masz dużo kasy to czemu nie :huh: tylko wogóle jej nie wykorzystasz. U mnie klamka zapadła kupuje z Jarmetu, w poniedziałek ide do dilera i zamawiam :(
. . .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 11 luty 2007 - 19:23

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana mozna kupic uzywana a o wykorzystanie to wiesz zawsze odrebna dyskusja :huh: najlepiej zebrac szybko i napewno taki wałek to nie warkocz po pająku :(