mtracz

OC na Kombajn

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maroon    186

A ciągnik również jest maszyną wolnobierzna a każdy wykupuje OC. W przypadku kombajnu OC jest przydatne również na polu gdy zapali się od naszego kombajnu zboże sąsiadów wtedy ubezpieczenia pokrywa straty sąsiada. Wtedy również ubezpieczyciel żąda od nad uprawnień do prowadzenia kombajnu czyli prawa jazdy b lub t, oraz kursu obsługi kombajnu. Sprawdza czy kombajn wyposażony był w dwie gaśnice minimum 5kg każda (w Polsce mamy 6kg) jedna z pianą druga z proszkiem, oczywiście z ważna legalizacja i tu ciekawostka że nawet życzą sobie dowodu zakupu-takie kruczki maja w umowach. Sam jestem ciekaw ile kosztuje teraz OC. I jak jest ze starszymi maszynami które mamy od lat i nie mamy na nie żadnych dowodów zakupu ani innych dokumentów na podstawie których można wypisać takowe ubezpieczenie.

Brednie - ciągnik nie jest pojazdem wolnobieżnym Sprawdź co to jest według przepisów pojazd wolnobiezny zamiast powtarzać takie bzdury A to o czym piszesz czyli rodzaje szkód to obejmuje także OC gospodarstwa więc jeśli kosisz u siebie i masz OC to OC na kombajn nie oferuje ci nic dodatkowego Natomiast z OC gospodarstwa nie możesz skorzystać gdy będziesz wykonywał usługi kombajnem i jest to jedyny powód by warto mieć osobne OC na kombajn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Juras112358
      Cześć! Kupiłem ostatnio pierwsze w życiu auto. Muszę kupić ubezpieczenie i szukam w internecie jakichś ofert. Możecie mi polecić coś? Mam używane renault megane classic. Czy dla młodych są jakieś ma start oferty? Macie jakieś doświadczenie? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj