Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy Belarus

148 odpowiedzi na ten temat

#61 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 21 listopad 2008 - 21:18

Nowy Belarus na dzis dzien moge ci polecic kazdego BELARUSA ale to ryskiego a nie z Pronaru grata i jak masz zamiar brac to bierz zawsze z 3 czyli np.MTZ 952.3, o ten ciagnik to i mi sie podoba,
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy Belarus Dzisiaj, 03:01
  •  

#62 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 21:43

Nowy Belarus Niby czego Pronar to grat?? Miałeś go że gadasz takie głupoty że aż sie coś robi jak czytam takie durnowate wypowiedzi na temat Pronara!!! :angry:
Chłop ze wsi

#63 Share zenit

zenit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 21 listopad 2008 - 23:23

Nowy Belarus Kolega @kobra89 mówi prawde , całkowicie się zgadzam z tą opinią .

#64 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 07:56

Nowy Belarus czlowiek u ktorego pracowaelm mial Mtz 1025 z Pronaru i po roku nie bylo miejsca w kciazce gwarancyjnej, to doszlismy do tego rze go polamalem w plugu i facet dostal kase sprowrotek bo bylna gwarancji i takze jezdzilem im i innymi Pronarami to wiem kolega ma 54.. jakis tam taki nowy i juz mu pociekl. A jak dla kolegi Pronar82a trafil sie jakis wytrzymaly to trzeba sie bardzo z tego cieszyc, a moze masz jeszcze prase z Pronaru??

#65 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 22 listopad 2008 - 09:21

Nowy Belarus zgadzam sie z kobrą gosciu nie daleko mnie ma pronara 82 i tez ciagle jakies usterki a kupil mtz 920 ale orginal i duzo lepszy niz ten pronar ja mam mtzty i tez chodza bez zarzutu

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#66 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 22 listopad 2008 - 12:24

Nowy Belarus a u sąsiada, a u wujka, a u kolegi, ale nie u ciebie piszesz tylko po ty by nabijać posty. Podaj chociaż co się psuje w tych Pronarach!!!

#67 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 14:22

Nowy Belarus anbijac
heheh
serio chcesz wiedziec co sie psuje to moge kiedy zrobic ci zdjecia i se popatrzysz ze nawet silnik cieknie jak pies, i to chodzi ciagnik u czlowieka ktory szanuje maszyny i sie wkuza ze ma grata i nie bron Pronarow bo to samo co kolomnie z Farmerem z Sokolki , akurat moj kolega sklada takie padziewie i mowi mi byle jaki ale nie farmer, a i Farmer I Pronar to padziewne skladaki jakbys chcial wiedziec i nie siedze na forum zeby nabijac miejsca ale zeby sie dowiedziec moze inni wiedza wiecej odemnie wiec chce sie czegos nauczyc ,albo komus cos podpowiedziec
wiec jak bedziesz kupowal ciagnik to MTZ ale oryginalny bialoruski.!! ;)

#68 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 15:40

Nowy Belarus Każdy mówi u kolegi się psuje, u wujka itp!! Kup sobie i będziesz wiedział co się psuje i czy w ogóle coś się psuje! Ja też mogę powiedzieć że u kogoś tak się psuje! Nie masz takiego ciągnika to się lepiej nie wypowiadaj na jego temat!
Chłop ze wsi

#69 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 16:39

Nowy Belarus ja mam oryginalne MTZ i sie ciesze a Pronarami to nie raz mialem okazje pracowac wiec jednak wiem co je boli, serio i nie bron tak tej firmy bo to jednak porazka.

#70 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 22 listopad 2008 - 16:45

Nowy Belarus kobra ma racje ja tez pracuje mtztami i chodza jak zyleta a tak sie sklada ze moja siostra jest sasiadka goscia co ma pronara i bywam tam dosc czesto i widze ze cos tam zawsze robi albo myje bo caly z oleju a do orki nawet go nie zapina bo mowi ze chce jeszcze nim pojezdzic o robi to mtztem tym orginalnym a ze wy macie pronary i was boli ze to dotyczy waszych maszyn to nie musicie tak bluzgac innych ok

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 16:52

Nowy Belarus niebede sie sprzeczal, moze akurat twoj ciagnik sie udal poprostu. Tez mam przypadki w okolicy ze zetor frontera niedawno sie rozwalil , i sam bylem tego swiadkiem.

#72 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 18:25

Nowy Belarus Mój jest Pronar jest z 2001 roku, przeciek ma tylko do str kabiny spod głowicy(pojawił sie w tym roku) i jeden przewód od siłownika sączy, siadł tylko alterantor i sprzęgiełko od przedniego napędu i przełącznik od świateł, ciągnik ostro po d*pie dostaje w pługi 5X40 i z przyczepami z ciężarem. Jak kto dba tak ma. A ci co im się tak sypia "niby" to pewnie nie dbaja. Ja bronie i wiem co bronie bo to dobry sprzęt i sam posiadam zetora to zetor bardziej sie sypie. Wy macie MTZ-y i dbacie o nie i jeździcie ale jak mieli byście Pronara to też był by dobry, ale podstawą jest dbanie o ciągnik, w czas wymiana olei, filtrów itp. I lepiej nie wypowiadajcie się na temat maszyn których nie macie.
A co do komfortu jazdy to Pronar jest bardziej komfortowy bo jeździłem wujka Mtz-em.
Chłop ze wsi

#73 Share zenit

zenit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 20:00

Nowy Belarus @Pronar82a przeczysz sam sobie ;)
Z tym komfortem to nie przesadzaj .

#74 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 20:47

Nowy Belarus Komfort jest lepszy, wiem co mówie ;)
Ale dobra koledzy, nie ma co się kłócić...
Chłop ze wsi

#75 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów

Napisany 22 listopad 2008 - 20:50

Nowy Belarus moze wiecie kto moze miec na AF New Holanda TD 5050?????
plis

#76 Share zenit

zenit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 10:11

Nowy Belarus Zapytaj się na forum New Hollanda

#77 Share Crazy

Crazy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 22:16

Nowy Belarus Jak ktoś potrafi dobrze zadbać o ciągnik i umie nim robić w polu to będzie chodził mu całymi latami a jak nie potrafi to niech trzyma się od tego zdala, jak się ciągnik przeciąża zakładając do 80 konnego ciągnika sprzęt który podchodzi pod 100KM to nie ma co się dziwić byłem świadkiem wielu takich sytuacji a później mówi się że ten albo tamten ciągnik to gówno-a w rzeczywistości nie potrafi się samemu przyznać do błędów w użytkowaniu...

#78 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 22:42

Nowy Belarus no z crazy sie musze zgodzic ma racje niektorzy nie dbaja wogule o swoje ciagniki
ale naprawde niektore ciagniki to niewypaly

#79 Share kapitan1

kapitan1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 21:28

Nowy Belarus a ja jestem ciekaw ile zrobiłeś godzin tym pronarkiem??? co do komfortu to nie masz racji . ja miałem mtz82 z 93r i jak mi siadło sprzęgło od wałka przy kiszonkach z siana to porzyczyłem od wuja pronara byłem w szoku- kupa złomu wycie skrzyni itd. mój stary to w porównaniu jak zachodni no ale 2 lata temu zmieniłem swojego mtz na belarusa 820 na krzyzaku i szerokich gumach- odzwierciedlenie pronara tylko inna kabina i maski ale dopracowanie i wycie skrzyni dużo gorsze jak w starym zrobiłem nim ponad 1000mtg i nic w nim nie robiłem- wuja ponad 400mtg i serwis 3 razy był raz padła pompa paliwa no i najlepsze - wuja dał coś ok 80tyś nie wiem dokładnie a ja 67tyś :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 22:03

Nowy Belarus kapitan1 jak mówisz że te nowe mtz są gorsze ,słabiej dopracowane od starych?

Dodaj odpowiedź