Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy Belarus

148 odpowiedzi na ten temat

#21 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 19 luty 2007 - 21:00

Nowy Belarus Czytałem o nim kiedys w poradniku rolniczym i mówili ze cena bedzie cos koło 70 tys. to jest chyba to samo co 804 spójżcie do galeri zdjęc :) Pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy Belarus Dzisiaj, 18:20
  •  

#22 Share Marcinrol

Marcinrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 27 luty 2007 - 18:52

Nowy Belarus

Ten temat był z deka wertowany już w temacie o Pronarze i Berausie ale nic sie konkretnego nie dowiedziałem. Czy Nowy Belarus (orginał z białorusi) jest godny uwagi i kupna ? Jak to jest z tymi wyciekami ? Może ktoś ma to cudo ? Chodzi mi o model o mocy 81 km :)

Sądze że jest godny uwagi sam zamierzam go kupić. Mam kilku znajomych którzy mają i mimo kilku problemów chwalą go. Za te pieniądze i na nieduży areał (20-30ha) Jeżeli boisz się hydrauliki to weź na monbloku wiem że jest dużo lepsza a nie tak dużo droższa. Mi za taką wersje 820.1 z podnośnikiem 4,5 tony most krzyżakowy, skrzynia synchronizowana, opony szersze, obciążniki 450kg, siedzenie grammer za 70 000 i jeszcze marudze mu o cięgnach hakowych z tyłu i myśle że da rade wyduśić.

#23 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 04 marzec 2007 - 12:49

Nowy Belarus A skąd jest ten gościu co chcesz kupić od niego tego Belarusa, jeśli możesz to podaj mi jego adres i jakiś telefon kontaktowy....

Z góry dziękuje....
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#24 Share lisek

lisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisany 04 marzec 2007 - 21:08

Nowy Belarus A co sądzicie o tych MTZ 82 Belarus na allegro za 63 tys? Ktoś się kontaktował z tymi sprzedawcami?
Piszą że można wziąć na SPO i PROW 2007-2013.

#25 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 07 marzec 2007 - 07:29

Nowy Belarus Znalazłem pewien link, na temat Belarusów, gościu posiada ciągniki tej marki od 20 lat, i nadal je chwali, a teraz kupił sobie 3 nowiuśkie belarusy, więc musi być z nich zadowolony.

http://www.apra.pl/r.../rpt_1106_1.htm

#26 Share rucio

rucio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 marzec 2007 - 10:36

Nowy Belarus ja mam 4x4 i ze wspomagANIA WYCIEKA CO JAKIS CZAS
od kolyski az po grób jeden klub Widzew Rts

#27 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 08 marzec 2007 - 14:31

Nowy Belarus http://www.apra.pl/r.../rpt_1106_1.htm

Informacje w tym linku nie są do końca precyzyjne... Np. mój Belarus 952.2 ma 95-98KM i jest juz z koorporacji JD. Czemu tam jest wpisane ze ma 90 KM ? Zwykłe tyle maja z Turbiną wiec nie rozumiem...
Technika Rolnicza! (.pl)

#28 Share Marcinrol

Marcinrol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 marzec 2007 - 23:18

Nowy Belarus

A skąd jest ten gościu co chcesz kupić od niego tego Belarusa, jeśli możesz to podaj mi jego adres i jakiś telefon kontaktowy....

Z góry dziękuje....

Gość jest z Opoczna ma składnice Rolmasz Sciąga każdy model ale bez gwarancji i można się dobrze targować. Jeżeli za gotówkę bierzesz to sporo może zejść z ceny wyjściowej!

#29 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 październik 2007 - 17:06

Nowy Belarus Która skrzynia w belarusach lepsza 18/4 czy 14/4, bo szkoda te 5 tyś dołożyć ( w końcu to prawie 10% wartości ciągnika), a podobno zwykła jest wytrzymalsza i ma lepiej dobrane przełożenia a synchro i tak zgrzyta, ale co ze zgrzytami w 18/4 czy jest tam wiecej zgrzytu jak w mf 255 czy c 330?
Najważniejsze dla mnie to przełączanie przód tył bo chce do tura czy synchronizowany jest wsteczny i pierwsze biegi? czy wogóle dobrze sie przełącza przód tył ?

#30 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 23 październik 2007 - 17:35

Nowy Belarus ja miałem 18/4 i przód-tył nie było problemu przełączyć gdy wciśniesz też hamulec, bo jak nie to można nadgarstek wykończyć... :P można dość do wprawy i przełączać biegi bez zgrzytu, jednak przy dość częstej zmianie biegów po całym dniu ręce czują, że pracowały :D

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 23 październik 2007 - 18:04

Nowy Belarus w naszej gminie gość sprowadza takie bialorusy z białorusi i wystawia na allegro. są bez gwarancji i dosyć tanie. znajomy kupił i niestety po paru miesiącach uleg awarii. brak gwarancji i serwisu to niestety duzy minus takiej transakcji. ma teraz gośc problem z nzprawą

#32 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 październik 2007 - 18:05

Nowy Belarus

ja miałem 18/4 i przód-tył nie było problemu przełączyć gdy wciśniesz też hamulec, bo jak nie to można nadgarstek wykończyć... :P można dość do wprawy i przełączać biegi bez zgrzytu, jednak przy dość częstej zmianie biegów po całym dniu ręce czują, że pracowały :D

Ale w synchro lżej wchodzą te biegi? to że z chamulcem to i w mf 255 tak samo, ale ta dzwignia tak ciężko pracuje duży skok czy na chama trzeba pchać ma ktoś porównanie tej zwykłęj i synchro?

#33 Share krzysiek540

krzysiek540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rolnictwo, komputery, film

Napisany 20 styczeń 2008 - 18:39

Nowy Belarus ja kupiłem BELARUSA 920 i jak narazie nie miałem żadnych problemów. nawet na dużych mrozach lekko pali
Rozpowszechnianie zdjęć z mojej galerii bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!!!!!!!!!!!

#34 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 18:54

Nowy Belarus To prawda, ja swojego 820.3 nawet bez uruchamiania świecy zapalałem i to bez żadnych problemów, tez jak na razie jestem zadowolony z tego ciągnika!

#35 Share Markmajster

Markmajster

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 27 kwiecień 2008 - 13:02

Nowy Belarus Jak coś to lepiej kup Belarusa 820.1 z joystickiem bo to importowa wersja i prawdopodobnie tak jak wladimircy na import lepsze robią sam mam też importa tyle że 920 a kupić najlepiej w Birawit sam u nich kupiłem dają gwarancję i transport za darmo wybór duży Polecam!!

#36 Share bartek123456

bartek123456

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 30 maj 2008 - 22:04

Nowy Belarus Ja mam belarusa 820.3 na moście krzyżakowym i najszerszych gumach, chodzi w polu jak burz.

#37 Share sajan

sajan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 14:12

Nowy Belarus Ja również mam z birawitu, spościł z ceny wyjsciowej całkiem sporo, transport do gospodarstwagraris, gwarancja równiez w cenie, z tym ze za przegląd sporo policzył [dokladniej za dojazd do miejsca garażowania]

#38 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 17:20

Nowy Belarus a czy Brawit sprzedaje Belarusy jako nowe czy odsprzedaje je jako juz drugiemu włascicielowi?

#39 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 22:26

Nowy Belarus nowe po zakupie jesteś jego pierwszym właścicielem

nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez Matey, 23 listopad 2008 - 00:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 08:54

Nowy Belarus Dzieki. Bo to jest niezbedne aby prawidlowo zakupic ciagnk z funduszy Prow... jezeli ktos napisał ze kupuje nowy to musi byc nowy.

Dodaj odpowiedź