Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy Belarus

148 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 10:28

Nowy Belarus Ten temat był z deka wertowany już w temacie o Pronarze i Berausie ale nic sie konkretnego nie dowiedziałem. Czy Nowy Belarus (orginał z białorusi) jest godny uwagi i kupna ? Jak to jest z tymi wyciekami ? Może ktoś ma to cudo ? Chodzi mi o model o mocy 81 km :huh:
Ciesz się każdą chwilą życia...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy Belarus Dzisiaj, 21:42
  •  

#2 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 12:57

Nowy Belarus To zależy od funkcji tego ciagnika. Jeśli miałby byc to główny ciągnik w gospodarstwie to dość ryzykowna kewestia choć niektórym się udaję (znajomy obrabia nim już dwa sezony ok 40 ha i sobie chwali, nic nie cieknie) natomiast, jeśli jako ciągnik pomocniczy, nie do tura, to całkiem ciekawa opcja za ok 60-kilka tysięcy złoty nic innego, nowego nie da się kupić
Problemem jest jeszcze brak gwarancji
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#3 Share szczupak

szczupak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 13:09

Nowy Belarus jeżeli ma most krzyżakowy to tura można podczepić , a po za tym są firmy które udzielają na nie gwarancji :huh:
,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

#4 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 13:24

Nowy Belarus Ciągnik miałby mieć koła do miedzyrzędzi i robić w pryskaniu, rozsiewie nawozów. Czasem orka ale to już na normlanych kołach. Oczywiście transport. Wacham się czy kupić coś z napędem 4 x 4 czy zostac przy 7211. A pytam jeszcze o awaryjność i ogólna eksploatacje belarusa ponieważ nie chce męczyć się w garażu...

#5 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 14:06

Nowy Belarus Sory że tak się w temat wcinam ale morze wijecie coś na temat Belerusa 135KM?jak to się sprawuje,czy da rade z Kvernelandem 4 obracana 16" itp. informacje?

#6 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 18:10

Nowy Belarus Ja też planuję kupić ciągnik około 80 KM, zastanawiam się czy kupić nowego Ruska, czy używanego Zetora.

Napiszcie co o tym sądzicie? Sam się nad tym zastanawiam.....
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#7 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 18:22

Nowy Belarus

jeżeli ma most krzyżakowy to tura można podczepić , a po za tym są firmy które udzielają na nie gwarancji :huh:

nowe białorusy maja taki sam most jak w mtz, a z tego co wiem to Pronar daje gwerancję na Belarusy z tym że na takich warunkach jak na Pronary
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#8 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 30 styczeń 2007 - 18:29

Nowy Belarus

Ciągnik miałby mieć koła do miedzyrzędzi i robić w pryskaniu, rozsiewie nawozów. Czasem orka ale to już na normlanych kołach. Oczywiście transport. Wacham się czy kupić coś z napędem 4 x 4 czy zostac przy 7211. A pytam jeszcze o awaryjność i ogólna eksploatacje belarusa ponieważ nie chce męczyć się w garażu...

Wg . mnie to do 1500 l opryskiwacza 81 kM to za dużo z nim spokojnie da sobie radę 330 , 360 ja 2000 l pryskam 360 i nie mam problemów a po 2 ciągnika w sezonie prawie nie będziesz od opryskiwacza odczepiał

#9 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 31 styczeń 2007 - 16:16

Nowy Belarus piootr czasami ten ciagnik bedzie musiał też pojechać w orke, a czy ja wiem silniki z białosrosi chyba do smoków nie należą ? Boje sie tylko tej hydrauliki, zawsze to mtz...

#10 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 31 styczeń 2007 - 17:37

Nowy Belarus Hydraulika? można kupić z monoblokiem, tylko że to sporo kosztuje !!!
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 31 styczeń 2007 - 19:22

Nowy Belarus Tomek masz lambo i ruskiem chcesz w transporcie jeździć ?? a jeśli chodzi o spalnie to mniej od 7211 nie spali

nie wiem czy bedzie ci się chciało tak koła przekładać , wójo jak przekłądał w 7341 i nie chciło mu się nic podstawić tylko na lewarku stał to błotnik poszedł i palce potłuczone miał , zobaczył że ciągnik opada to koło wepchnoł pod błotnik ale ręki nie zdążył zabrać tylko że on do niego czepia goliata

#12 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 07 luty 2007 - 20:19

Nowy Belarus Bez obaw ! Kupuj śmiało ! Ja mam 952.2 (koorporacja z JD jak większosc belarusów) mam do niego tura 6 i smiga bajecznie :huh: Hydraulika jest dobra !
Technika Rolnicza! (.pl)

#13 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 12 luty 2007 - 14:48

Nowy Belarus

Bez obaw ! Kupuj śmiało ! Ja mam 952.2 (koorporacja z JD jak większosc belarusów) mam do niego tura 6 i smiga bajecznie :huh: Hydraulika jest dobra !

Może i w tych nowych Belarusach już jest lepsza hydraulika, ale w tych starych to słyszałem że było z tym kiepsko! A od kiedy masz ten ciągnik, ile zrobiłeś nim Mth i co nim robisz w polu! Cena nowego MTZ-a jest imponująca, co do innych marek, tylko czy czasami nie bardziej opłaca się kupić używany ciągnik innej marki........

#14 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 12 luty 2007 - 14:51

Nowy Belarus A czy to prawda ze w Belarusach jest lepsza skrzynia niz w pronarach???

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#15 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 14 luty 2007 - 20:52

Nowy Belarus Jak ktoś chce cos więcej wiedziec to śmiało zapraszam na gg: 9990509 :) Pozdro
Technika Rolnicza! (.pl)

#16 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 16 luty 2007 - 18:27

Nowy Belarus jeden ze wsi kupil belarusa 952 w plastikowej masce za 80tys (podobno)

#17 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 17 luty 2007 - 23:12

Nowy Belarus Belarusa za 80tys można dostać ale z udźwigiem 3t, albo bez gwarancji...

U mnie jak go kupilem ten ciągnik jeszcze nie stał dłuzej niz 24h :) Narazie jest rewelacyjnie
Technika Rolnicza! (.pl)

#18 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 18 luty 2007 - 10:57

Nowy Belarus teraz Pronar ma jakąś promocję na BELARUSY, zrobiłem zdjęcie cennika, ale telefonem i za słabo widać :) ale naprawdę jest duża zniżka.
co myślicie o tym http://www.pronar.pl...82/zefir82.html jeszcze o nim nie słyszałem.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#19 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 18 luty 2007 - 14:35

Nowy Belarus Też o nim nie słyszałem, a możesz mi powiedzieć ile kosztuje ten ciągnik na promocji (ten który jest na tym linku???)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 18 luty 2007 - 17:41

Nowy Belarus Nie wiem po raz pierwszy go zobaczyłem jak weszłem dziś na stronę PRONARa.

Dodaj odpowiedź