Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 1075

71 odpowiedzi na ten temat

#61 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 12 luty 2011 - 08:42

John Deere 1075 Kolumne kierownicza masz ruchomą przód tył i ustawiasz sobie ja wg własnego uznania a ten pedal służy własnie do blokowania tej kolumny.Gaz ręczny masz z lewej strony siedzenia nad tymi trzema wajchami slużacymi do wlaczania hederu ,młocarni i wysypu ziarna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1075 Dzisiaj, 07:23
  •  

#62 Share tomekxwz

tomekxwz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 12 luty 2011 - 09:15

John Deere 1075 wielkie dzięki kolego za wszelkie informacje!

#63 Share zolwik129

zolwik129

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 08:45

John Deere 1075 Z informacji które udało mi sie odnależć na stronach wynika ze ostatni model 9XX produkowany był do 1982 r. Więc nie ma mowy zeby trafiały sie modele 9XX z np 84 r. Pamietaj kolego ze kola czesto sa z innego modelu. Te maszyny maja ponad 30 lat wiec roznie rzeczy mogły sie z nimi dziac. Jak potrzebujesz dokładych informacji to sprawdz w serwisie i bedziesz miał pewność. Ale jestem pewien ze od 82 roku produkowano juz modele 10XX. Wiekszoszć modeli 9XX to niestety lata 70. Pozdrawiam.

Tu masz wszystkie dane
www.combinestheworld.pun.pl/viewtopic.php?id=145
Pozdrawiam

#64 Share Gomez01

Gomez01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze , uprawa zbożowa, motocykle

Napisany 14 marzec 2012 - 07:09

John Deere 1075 http://www.agrofoto....565#entry904565

Pozdrawiam

#65 Share grzesiek1317

grzesiek1317

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 luty 2014 - 16:02

John Deere 1075 Co lepiej kupić john deere 1075 czy claas dominator 79 s ?

#66 Share staniu

staniu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 luty 2014 - 15:39

John Deere 1075 Witam. Niedawno nabyłem kombajn John Deere 1075 i mam troche znikomą wiedze na jego temat i mam kilka pytań odnośnie jego urzytkowania, pierwsze z nich może wydawać się banalne ale nie wiem jak uruchomić rewers podajnika, czytałem gdzieś na forum że trzeba wcisnąć ten grzybek co jest na drążku i wcinąć w dół jednak tyczyło się to serii 1085, a w moim przypaku nie mam możliwości wciśniecia drązka w dół ponieważ nie ma nawet takiego wyżłobienia w obudowie, chyba że niestety mój kombajn nie posiada rewersu, jednak przeglądając ogloszenia z tymi kombajnami chyba każdy w opisie ma rewers podajnika. Nastepny problemem jest przerywany sygnał podczas włączenia młocarni na małych obrotach, po dodaniu gazu sygnał ustaje, lecz jeśli ponownie spóścimy gaz znowu zaczyna sygnalizować, czy tak powinno być czy coś jest nie tak z moim kombajnem?? Bardzo prosze o wszelkie sugestie i podpowiedzie co to może byc. Pozdrawiam;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#67 Share Gomez01

Gomez01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze , uprawa zbożowa, motocykle

Napisany 25 luty 2014 - 17:47

John Deere 1075 Witam staniu popatrz przy gardzieli czy na dolnym lub górnym wałku jest zamontowany silnik hydrauliczny lub cos na kształt rozrusznika jezeli tak to kombajn posiada rewers i wystarczy tylko dość po przewodach do włącznika który go uruchamia. To piszczenie to czujnik awaryjności bedzie piszczał poniewaz sygnalizuje spadek wartości obrotów młócarni , w przypadku kiedy bedziesz kosil a zacznie on piszczec znaczy ze masz awarie albo młocarnia sie zapchała nie wiem czy mozna to jakoś ustawis zeby piszczał naprzyklad tylko przy minimalnych obrotach .

#68 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 07:01

John Deere 1075 Ma ktoś na zbyciu przystawke zwalniającą obroty bębna młócacego do jd 1075?

#69 Share makosah4

makosah4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 czerwiec 2014 - 17:43

John Deere 1075 Witam. kupiłem w tym roku Jd 1075 h4 i nie wiem jak ustawic sita zeby nie gubił ziarna. Pomożecie ?
no i jeszcze jedno, jak to jest z radiem ? orginalnie jest czy nie ? miejsce na radio i na glosniki u mnie chyba jest. z gory dzieki za odpowiedzi

#70 Share rad626

rad626

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 09:50

John Deere 1075 Witam. Koledzy nie dawno nabyłem jd 1075 zegary w słupku i swieci sie 2 od dołu kontrolka awaryjnosci. Nie wiem od czego jest i gdzie znalezc czujnik. Pomoze ktos??

#71 Share davidzygmunt_85656

davidzygmunt_85656

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 11 styczeń 2015 - 23:23

John Deere 1075

witam chciałbym sie coś dowiedzec o John deere 1085 H 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#72 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 09 luty 2015 - 20:25

John Deere 1075

witam

zastanawiam się nad kupnem jd 1075 , czytam tutaj same superlatywy o tym modelu , a jak z częściami da sie wytrzymać cenowo , droższe jak do claasa ? , wiadomo pasy , łożyska , łańcuchy , to norma że to pracuje  więc się zużywa , ale np jak wytrząsacz walnie albo sito , wał jakiś jak to wygląda cenowo , bo nie mam orientacji , wiem że sąsiadowi  walnął jakiś pas przy claasie  to płacił 700 stówek i klął jak szewc na ceny części

Dodaj odpowiedź