Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 1075

71 odpowiedzi na ten temat

#41 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 17:07

John Deere 1075 A po 15 tysiącach to co? rozsypuje sie na czesci?
Jedno jest pewne sprzet nie stał, 5 tys jak na kombajn to niemało, ale moze pochodzi drugie tyle...
DEZERTER

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1075 Dzisiaj, 08:37
  •  

#42 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 18:06

John Deere 1075 Pokazcie mi gdzie jest napisane ze silniki JD wytrzymuja 15000 mth!!!! Ktos puscił plote i teraz wszyscy powtarzaja jak idioci( bez urazy). Kolega miał 8200 zrobił 25 tys i sprzedał w 100% sprawnego. Moj JD ma 11 tys albo 21 tys bo zegar sie juz przekrecił raz u mnie a ile mial przedemna to na 100% nie wiem.
Znajomy ma 1640 kupił go jak miał 14 tys mth ,teraz ma ponad 18 tys i lepiej chodzi jak ursusy po remoncie.

#43 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 21:52

John Deere 1075 tak jak kolega w którymsc poscie napsiał nikt tego nie wie... popieram szczewko bujde ktos puscił z tym =/- 15 tyś... a silnik moze walnoć w karzydym pirzebiegu zalezy na jaki sie trafi.. można miec lipe przy 5 tyś ale i zarówno przy 1tyc czy przy 2 nie ma regóły... mozesz być pewny ten kombajn nie stał... w dupe swoje dostał... nie bierz pod uwage silnika bo to w sumie najmniejszy problem dźwig i wyciągnięty a nowy (używany) jakies 10 koła kosztuj etak orientacyjnie moze mniej... zwróc uwage na stan hydraulki bo tu ona mogła być nadwyręzona no i reszta kombajnu banewki itp. tu mozesz być pewnyże coś będzie nie tak.. ktoś mi kiedyś powiedział jak kombajn kupiłem ze pierwszy rok będe dokładał i naprawiał i powiem na to sie przygotuj że może on pochłonąc oprócz kosztów zakupu jeszzce jakas kase i to moze nie małą... jednak odpukać w swój dołożyłem nie wiele a w pierwszym sezeone nic na szzceścei i oby tak dalej... lecz kombajny z Francji ( bo zapewne ten z Francji jest i tu sie założyć moge);p bywają czasem zaniedbane...
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#44 Share majs

majs

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 22:11

John Deere 1075 wiadomo, ze ktos kto sprzedaje nie bedzie opowiadal o wszystkich wadach. Przewaznie ukrywane sa te najpowazniejsze a jaki on jest to tylko wyjdzie podczas zniw. Dzieki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Mógłby jeszcze ktoś mi napisać jak sprawdzić pompę hydrostatyczna, czy jest w dobrym stanie?
Jak powinien ruszać odpowiednio kombajn z takowym napędem?

Pozdrawiam

#45 Share jd1177

jd1177

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 16:07

John Deere 1075 Witam wszystkich. Mam pytanie: gdzie się spuszcza olej z silnika w jelonku 1177?

#46 Share skrzyp

skrzyp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 19:47

John Deere 1075 Szukaj za wariatorem jezdnym węża z korkiem.

#47 Share majs

majs

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 20:56

John Deere 1075 Jak to jest z tym hydrostatem? ak powinien ruszać kombajn ze sprawną pompą? Jak sprawdzić jej stan. Prosiłbym o szybką odpowiedź w miarę możliwości bo mam zamiar jechać jutro kombajn obejrzeć a nie wiem jak ją sprawdzić.

Pozdrawiam

#48 Share jd1177

jd1177

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 czerwiec 2009 - 13:27

John Deere 1075 nie to jest na mechanicznym napędzie... ale znalazłem te korki... dzięki

ma ktoś może instrukcje obsługi do jd 1177? piszcie na gg: 367354

Nie pisz posta pod postem - używaj opcji EDIT

Edytowany przez krolikNH, 15 lipiec 2009 - 21:55.

#49 Share majs

majs

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 14 lipiec 2009 - 21:29

John Deere 1075 Tak przy okazji...
Do żniw już bardzo blisko, a ja sprzedałem swojego JD 955. Chce kupic 1075 moze posiada ktos na AF na sprzedanie albo Claas'a 96?
Piszcie na gg jakos cos 5598452

#50 Share JohnDeere1075

JohnDeere1075

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 luty 2010 - 15:12

John Deere 1075 Koledzy potrzebuje sieczkarnie do John deere 1075 chetnie kupie bo nigdzie nie moge znaleść prosze pisać na gg 11491047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share wojtekqwe123

wojtekqwe123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 10:53

John Deere 1075 witam kolegów mam john deere 1075 1 sezon bardzo dobrze jedyna awaria łożysko na wale młocarni ale poszło w miarę szybko rozebrane w 3godziny założone w 2 bez schematu było by dużo dłużej, tak po za tym to jestem bardzo zadowolony, mam pytanie jakim biegiem kosicie bo ja 2 i przyśpieszacz na max, i prawde mowiąc nie da sie wykosić więcej niż 1.20 w godzine bo zaczynam gubić ziarno, plon pszenicy z ha 7ton.

#52 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 20:30

John Deere 1075 Koledzy w wolnych chwilach chcę przeswietlić i posprawdzać mój kombajn, chcę wyjąć podsiewacz w 1075 i nie bardzo wiel jak poodkręcałem go z przodu i z haczyków po bokach ale on nie bardzo chce wyjść. Opuszcza się cały aż z sitami. Jeżeli ktoś ma jakieś doswiadczenia to prosiłbym o instrukcję jak go wyjąć gdyż samemu może zająć mi to dużo czasu. Dzięki

#53 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 15 kwiecień 2010 - 17:19

John Deere 1075 Zdemontowałeś przenośnik pochyły? bo podsiewacz bynajmniej 970 wysuwa się jak szufladę do przodu.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#54 Share skrzyp

skrzyp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 19:04

John Deere 1075 Przenośnik pochyły podnosisz do góry i ewentualnie odpinasz jeden siłownik żeby wyciągnąć podsiewacz na bok. Najpierw jednak musisz wyjąć sita górne i dolne, wejść do środka i odkręcić podsiewacz od wałka napędzającego. Chyba że chodzi Ci tylko o wyjęcie jego części którą się poprostu w 1075 odpina.

#55 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 23:38

John Deere 1075 Tak skrzyp chodzi mi o tą pełną część zaraz za podajnikiem pochyłym, odpiołem przó ale tam nic ani mysli wychodzić. Mam wrażenie że tak jak piszesz trzeba to wszystko wykręcać. Mnie chodzi o wyjęcie tej części która jest pod młocarnią ale to cały jeden duzy element aż do sit i nie wiem czy isnieje możliwość wyjęcia tej pierwszej części?

#56 Share BartekM

BartekM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 12 sierpień 2010 - 11:11

John Deere 1075 A mógłby ktoś podać długość i szerokość kombajnu? W necie znaleźć nie mogę;/

#57 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 28 wrzesień 2010 - 08:16

John Deere 1075

Tak skrzyp chodzi mi o tą pełną część zaraz za podajnikiem pochyłym, odpiołem przó ale tam nic ani mysli wychodzić. Mam wrażenie że tak jak piszesz trzeba to wszystko wykręcać. Mnie chodzi o wyjęcie tej części która jest pod młocarnią ale to cały jeden duzy element aż do sit i nie wiem czy isnieje możliwość wyjęcia tej pierwszej części?

Tez chciałem ta przednią cześć podsiewacza wyjać ale odpiecie tych haczyków nic nie dało i zostawiłem to

#58 Share tomekxwz

tomekxwz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 11 luty 2011 - 14:43

John Deere 1075 witam panowie mam prośbę!!! czy posiada ktoś opis poszczególnych elementów w kabinie(jak się obsługiwać do czego służą poszczególne wajchy,przyciski)PROSIŁBYM O POMOC

#59 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 11 luty 2011 - 16:27

John Deere 1075 Pierwsza wajcha ta czerwona to przyśpieszacz jazdy ta z tą czerwona rączka,nastepną podnoszisz heder,kolejną podnosisz motowidła za nią jest od wysuwania motowidel przód tyl.Te z lewego boku pierwsza od siedzenia po pociagniecu do góry właczasz heder a naciskając tą kulke i cisnąc w dół uruchamiasz mechanizm zwrotny hederu(pomocne przy zabiciu słomą rzepaczaną)Nastepna za nia służy do właczania mlocarni kolejna sluży do oprozniania zbiornika ziarna.Na samej górze obok gazu masz otwieranie rury z zabezpieczeniem metalowym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share tomekxwz

tomekxwz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 11 luty 2011 - 21:37

John Deere 1075 a ten mały pedał na środku obok kolumny kierowniczej do czego służy, aha i jeszcze jedno gdzie jest gaz przy nim?

Dodaj odpowiedź