matakombajn

Bruder czy SIKU

Polecane posty

matakombajn    0

Witam, mam zamiar kupić 1 w swoim życiu model,

ale nie wiem co wybrać Siku w skali 1:32 z metalu, czy Bruder w skali 1:16 z plastiku..

Prosze doradźcie mi. :) :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz ..........::::::::::John Deere 7930::::::::::....... moją maszyną jest.
W mojej kolekcji jak narazie:
John Deere 7930 John Deere 6920s John Deere 5820 Deutz D 9005 Zetor Proxima 8441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

siku bedzie droższy ale w metalu zawsze lepszy,trwalszy i masywniejszy.ja bym brał siku


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja bym brał brudera bo jest większy ale to zależy czy tylko ma stać na półce czy ktoś ma się bawić bo siku jest trwalszy.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

siku bruder zaduzy na pulke i mało trwały a siku poręczne metalowe cięzkie...


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakombajn    0

Wolałbym bruder... bo większy...choć z plastiku.

To ma być do zabawy tak od niedzieli.

A na agro show są obie marki??


Czy świeci słońce, czy leje deszcz ..........::::::::::John Deere 7930::::::::::....... moją maszyną jest.
W mojej kolekcji jak narazie:
John Deere 7930 John Deere 6920s John Deere 5820 Deutz D 9005 Zetor Proxima 8441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Co do ceny to są podobne. :) Np. Ciągnik od 50 do ok. 100zł (ale są i droższe). A wytrzymałość to myślę, że Bruder jest robiony z na prawdę solidnego tworzywa. Jeśli oczywiście jest to model oryginalny. :)

 

Ja wybrałam Siku ze względu na, że tak powiem, kłopoty mieszkaniowe. :) Dzielę pokój z siostrą więc na makietę farmy mam tylko mały kąt, który i tak po wielu przebudowach jest za mały. :) Dla ok. 50 modeli 1:32 jest ciasno, a co dopiero gdyby miało to być 1:16. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja mam brudera, i są wytrymałem mój JD tyle razy latał i cały jest, no i maszyny też trwałem pożądny niemiecki plastik. Na co trzeba uważać wybierająć brudera?? Na podróby !!! dużo jest bublowatych podróbek więc nie polecam kupować na odpuście ani w sklepach zabawkowych bo tam są podróby, najlepiej Grene, Agroma itp. Bo tam mją napewno ps. Jak chcesz brudera to weź McCormicka, nie dawno wszedł do produkcji, za***isty


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakombajn    0

A na Ago Show nie ma podróbek??


Czy świeci słońce, czy leje deszcz ..........::::::::::John Deere 7930::::::::::....... moją maszyną jest.
W mojej kolekcji jak narazie:
John Deere 7930 John Deere 6920s John Deere 5820 Deutz D 9005 Zetor Proxima 8441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Podstawa jest to, że przede wszystkim te nieszczęsne podróbki są pakowane w pudełka z pleksy (takie przeźroczyste dziadostwo), a oryginalny Bruder jest pakowany w żółto niebieski karton z logami BRUDER i z tyłu są zdjęcia wszystkich modeli. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz Siku, Brudera tylko Universal Hobbies :) , są to świetne odwzorowane modele w skali 1:32, na wystawach idzie je spotkać, @nasil90 ma dwa ciągniki z UH i jest z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matakombajn    0

A ja sie zdecydowałem że kupię Bruder`a.

Tylko nie wiem co kupić John Deere`a 7930 czy New Holland`a T8040


Czy świeci słońce, czy leje deszcz ..........::::::::::John Deere 7930::::::::::....... moją maszyną jest.
W mojej kolekcji jak narazie:
John Deere 7930 John Deere 6920s John Deere 5820 Deutz D 9005 Zetor Proxima 8441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

ja bym wolał NH :) mój już zamówiony w sklepie yacentego :P Teraz już tylko czekać na lisstonosza ;p


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Doszedł dziś Fendt 936 vario + ładowacz. Normalnie cudo będe miał chwile to popstrykam zdjęcia ytlko pogoda kijowa :P

 

 

Polecam wszystkim sklep www.Agro-modele.pl !!!


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrezesPGR    0

Bruder ma bardzo mocny plastik mój DF spadł z 2 metrów i nic sie nie stało . No duże one sa ja dziele pokuj z bratem to jest mało miejsca , ale jakoś upycham ,kolecja niby mała tylko 16szt+TUR .Moze jutro sie moja kolekcja znacznie powiekszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

żależy gdzie mieszkasz i czy masz własny pokuj jak tak to polecam Brudera mam już john deere 6920 aż 6 lat inic mu sie niestało po zatym że naklejek już niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja mam Bruderka i z czystym sercem moge go polecic. Wprwawdzie stoi tylko na półce ale ślicznie sie prezentuje DF 200


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazyli    0

ja mam brudera i jestem z tego zadowolony mam pług i tylko raz go kleiłem bo mu się skiba urwała ale to nic bo siku też by mogło się połamać jak ktoś nadepnie ale jak mi spadł to nic mu się nie stało naprawdę bardzo polecam brudera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba10    0

też polecam brudera a mam takie pytanie. Czy maszyny zawieszane z siku pasują do brudera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj