Skocz do zawartości

Zdjęcie

Preciculture UT 90 pytania prosze zagladajce...(dysze, elektrozawor, części)

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, myślistwo

Napisany 17 lipiec 2008 - 20:04

Preciculture UT 90 pytania prosze zagladajce...(dysze, elektrozawor, części) Witam zakupilismy opryskiwacz samojezdny Preciculture UT 90, wykorzystujemy go do oprysku kukurydzy na omacnice..., obecnie jestesmy w trakcie przeprowadzania zabiegow... i jak to bywa podczas pracy sa awarie--> Moje pytanie brzmi
- gdzie mogę dostac, kupic koncowki do pryskania precistop(zapewne zainteresowani bd wiedziec oco chodzi lecz wyszczegolnie ze nie o dysze)
- zaworki od powietrza ktore łączą kazda koncowke z weżem...(trójniki)
- oraz elektrozawor od sterownia wysokością podnoszenia lancy do oprysku

Z mojej obserwacji wynika ze ten opsyrkiwacz a raczej ta firma zostala przejeta przez producenta opryskiwaczy berthoud... czy to prawda...?
proszę jeżeli ktos wie gdzie dostac do nich części piszcie jak najszybciej poniewaz jestesmy w trakcie pryskania... i sa nam one potrzebne jak złoto :PP nawalilia ZWOLNICA(HYDROMOTOR) potrzebne czesci na juz... jezli ktos wie piszcie WAŻNE ....

to jest taki opryskiwacz

http://img.agriaffai...lture-ut-90.jpg

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Preciculture UT 90 pytania prosze zagladajce...(dysze, elektrozawor, części) Dzisiaj, 17:27
  •  

#2 Share marcin14212

marcin14212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 14:16

Preciculture UT 90 pytania prosze zagladajce...(dysze, elektrozawor, części)

Witam zakupilismy opryskiwacz samojezdny Preciculture UT 90, wykorzystujemy go do oprysku kukurydzy na omacnice..., obecnie jestesmy w trakcie przeprowadzania zabiegow... i jak to bywa podczas pracy sa awarie--> Moje pytanie brzmi
- gdzie mogę dostac, kupic koncowki do pryskania precistop(zapewne zainteresowani bd wiedziec oco chodzi lecz wyszczegolnie ze nie o dysze)
- zaworki od powietrza ktore łączą kazda koncowke z weżem...(trójniki)
- oraz elektrozawor od sterownia wysokością podnoszenia lancy do oprysku

Z mojej obserwacji wynika ze ten opsyrkiwacz a raczej ta firma zostala przejeta przez producenta opryskiwaczy berthoud... czy to prawda...?
proszę jeżeli ktos wie gdzie dostac do nich części piszcie jak najszybciej poniewaz jestesmy w trakcie pryskania... i sa nam one potrzebne jak złoto :PP nawalilia ZWOLNICA(HYDROMOTOR) potrzebne czesci na juz... jezli ktos wie piszcie WAŻNE ....

to jest taki opryskiwacz

http://img.agriaffai...lture-ut-90.jpg

Pozdrawiam

I co kolego znalazłeś coś bo ja też potrzebuje te końcówki a trójniki powietrza dostałem w agromie

Edytowany przez marcin14212, 14 marzec 2012 - 14:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Preciculture UT 90 pytania prosze zagladajce...(dysze, elektrozawor, części) Dzisiaj, 17:27
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, myślistwo

Napisany 15 marzec 2012 - 00:43

Preciculture UT 90 pytania prosze zagladajce...(dysze, elektrozawor, części) niestety nie...

Dodaj odpowiedź