Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z kontrolka

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KamilLKR

KamilLKR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17 lipiec 2008 - 19:47

problem z kontrolka witam

kilka dni temu kupilem kombajn claas dominator 66 i mam maly problem bo jak wl wszystko to po lewej stronie zegaru mam szereg kontrolek i wszystkie gasna jak dodam gazu a jedna zostaje dokladnie druga od gory przedstawia ona cos w rodzaju dwoch kol polaczonych paskiem z lewej kolo jest wyzej a po prawo nizej i jeszcze pod tym jest cos jakby motowidla

nei wiem do czego ona sluzy, w serwisie powiedzieli ze jest to kontrolka od sieczkarni ale niezaleznei od tego czy jest ona wl czy nei kontrolka nie gasnie prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z kontrolka Dzisiaj, 21:01
  •  

#2 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 17 lipiec 2008 - 20:51

problem z kontrolka Mogę się mylic ale to może być od podajnika kłosowego. To ten pochyły przenośnik który zapodaje kłosy do powtórnego omłotu. To ten po prawej stronie kombajnu pierwszy z zewnatrz. Na jego końcu powinno byc kółko z czujnikiem. Sprawdz czy przewody są podłaczone i czy ten podajnik działa. Bo jesli kontrolka sie świeci to oznacza że właśnie stoji. zdejmij na jego końcu osłone i zobaczysz czy łapki chodzą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share KamilLKR

KamilLKR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 30 lipiec 2008 - 21:12

problem z kontrolka dziekuje bardzo za pomoc to byl wlasnie ten czujnik obczyscilem go i troche przyblizylem do tego kola i kontrolka gasnie a teraz mam problem z dzwignia od mlocarni sama mi sie wylacza w czasie pracy a co rownie denerwujace wlacza podczas jazdy jak moge szybko to naprawic prosze o pomoc bo zniwa w pelni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Bartek86

Bartek86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 03 sierpień 2008 - 01:53

problem z kontrolka Na wyłączanie się to najlepiej kontówka troszeczke podszlifuj taki ząbek przy tej dzwigni. Trzeba wymątować osłonke wszystkich trzech dzwigni i bedziesz juz wszystko wiedział.

Dodaj odpowiedź