Skocz do zawartości

Zdjęcie

którą prasę zwijającą wybrać

2836 odpowiedzi na ten temat

#281 Share Mesershmit

Mesershmit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 17:46

którą prasę zwijającą wybrać Ktoś już pisał że te sipmy są słabe , trzeba w nocy słome belowac bo w dzień nie idzie . Najlepiej kupić prasę pasową lub walcową z rotorem i z aplikatorem siatki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
którą prasę zwijającą wybrać Dzisiaj, 02:17
  •  

#282 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 17:53

którą prasę zwijającą wybrać Nie zgodzę się z tobą ja beluje o każdej porze dnia bez problemu.
Ursus & JD Rulezzzz

#283 Share Mesershmit

Mesershmit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:05

którą prasę zwijającą wybrać A ja ci powiem że każdy chwali to co ma nie porównuj pasowej np vicona do łańcuchowej sipmy , łańcuchowe są najsłabsze belarki i najtańsze, miłbyś jakąś walcową to byś ją chwalił

#284 Share wlodas

wlodas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:06

którą prasę zwijającą wybrać kolego LUKASZ345!!! nie kupuj Riviery pasowej, wąski (bardzo wąski) podbieracz i GŁADKIE pasy= porażka. ktoś wciśnie Ci to a Ty będziesz kur... później. Nie wyobrażasz sobie ilu mam klientów, którzy chcą sie zamienić póżniej na JOHN DEERE za dopłatą. Nie słuchaj sie jeśli ktoś Ci powie,że to dobra prasa. jeden wielki bubel. Ja przywożę tylko JOHN DEERE 540,545,550,570,580,590 Claas 44,46,66, Krone 120,125,130, 8-16,10-16, Welger rp12, New Holland 841,835. Tylko te, bo te się sprzedaja, a nie takie wynalazki jak Hesstony, Riviery, MF i inne dziwne.
Jeśli nie masz za daleko to zapraszam do mnie. Za 18 tys. masz u mnie ładną, zadbaną JD550 na szerokim podbieraczu, owijanie na 2 sznurki. mogę Ci to zawieżć nawet do domu. Jak sobie VAT odliczysz od mojej ceny to Cie wyjdzie tyle co Riviera, a masz dobry sprzęt. (mieszkam w kujawsko-pomorskim)
Kupujecie prasy? Nie słuchajcie handlarzy, którzy wciskają Hesstony, Riviery itp. to są buble.

#285 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:11

A ja ci powiem że każdy chwali to co ma nie porównuj pasowej np vicona do łańcuchowej sipmy , łańcuchowe są najsłabsze belarki i najtańsze, miłbyś jakąś walcową to byś ją chwalił

A gdzieś pisze że ja porównuje??Tak bym chwalił mój kolega ma metal fach fajna belarka ale w słomie stają bele .
Ursus & JD Rulezzzz

#286 Share Mesershmit

Mesershmit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:11

którą prasę zwijającą wybrać Kolega napisał konkret tylko w.w. firmy się liczą a nie jakieś tam sipmy czy riviery

#287 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:18

którą prasę zwijającą wybrać A Gallignani to dobre prasy?? Ponoć oni robią dla Fendta i Poettingera.
Ursus & JD Rulezzzz

#288 Share zenit

zenit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:24

którą prasę zwijającą wybrać Nie no Sipma też jest dobra , @greg mówisz o metal fachu mojego sąsiada ??

#289 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:26

którą prasę zwijającą wybrać galigani , to chyba te nowe , bo te starsze , to nawet widziałem 2002 rok , i miała gładkie pasy , a jak są gładkie , to trochje porarzka , a kolega co sprowadza te maszyny , to znalazł bym u ciebie 545 z szerokim podbierakiem , i siatką , i czy była by możliwość zamiany za dopłatą na 550 z wąskim podbierakiem , i bez siatki , bo ta 550 , to mnie już męczy ten sznurek , i wąski podbierak , na wisne , na gwałt trzeba zmienić prase , bo jak jest tęższa słoma , to musze najmować . Troche mnie denerwuje , że musze najmować prase , a podobna stoi na podwórku :lol:

#290 Share wlodas

wlodas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:33

którą prasę zwijającą wybrać Gallignani- ja je nazywam giligili, hehe. też ich nie sprowadzam. nie chce mieć problemów póżniej. Wiesz, mój znajomy też zaczął sprowadzać prasy, nakupował tych deutch fahr, giligili i innych (bo tanie były) i teraz mu to wszystko stoi i rdzewieje. a ja co tydzień musze coś przywieźć, bo u mnie schodzą. dziwne,nie? jeśli kupujesz prase to nie patrz na cenę- patrz na to,że za rok,dwa czy dziesięć będziesz kupował inną, nowszą, lepszą prasę i wtedy tego giligili nie sprzedasz za nic w świecie, chyba,że trafisz jelenia, bo tacy też są, szczególnie, gdy ktoś kupuje pierwszą prasę to można mu wmówić wszystko. tylko czy to ma sens? zobacz nawet to forum. ludzie są mądrzejsi jeśli już kiedyś mieli inną prasę. i nikt 2 raz nie kupi sipmy, riviery czy innej giligili. pozdrawiam.

do Endriu.
mam na oku 545 z szerokim podbieraczem, siatka+sznurek. odezwij się na gg: 3236333 (będę dostępny od piątku).
co to zamiany to nie za bardzo to chce robić- spróbuj ją sprzedać na własną rękę, więcej dostaniesz, bo ja Ci wiele za nią nie dam. (sprzedawałem takie po 10-11 tys.)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:43

Nie no Sipma też jest dobra , @greg mówisz o metal fachu mojego sąsiada ??

Nie nie o twoim sąsiedzie :lol:
Ursus & JD Rulezzzz

#292 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 18:51

którą prasę zwijającą wybrać Ok , dzienki za inf. Zapytać awsz można , myśle , że sprzedaż takiej prasy nie będzie sprawiała mi problemu , bo to chodliwy sprzęt , ale teraz anie nie myśle , o zmianie prasy , myśle , że jak wiosną dostaniemy dopłate , to będzie można o tym myśleć :lol: A ile by kosztowała ta 545 z siatką , i w jakim stanie technicznym , bo już mam troche pras na oku , jak coś do wiosny zostanie , to zapewne coś się wybierze :D

#293 Share wlodas

wlodas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 10 listopad 2008 - 21:39

którą prasę zwijającą wybrać ładna JD545, rok 1991-1993,szeroki podbieracz, siatka+sznurek w cenie 20-22tys. (w tym VAT).
jedną będę miał za około 2 tygodnie. za około 26-28 tys możesz mieć JD570 z tym samym wyposażeniem, ale z roku około 1997-1998. jeśli chcesz na sam sznurek to zawsze jest taniej,ale... teraz 90% osób chce też na siatke.
Pozdrawiam.
3236333- mój numer gg. odezwij sie jak będziesz chciał kupić prase.

#294 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 09:48

którą prasę zwijającą wybrać Hmm , dzienks za odpowiedzi , a o kupnie się pomyśli później , ale osobiście , to znalazłem tańsze . Szkoda , że nie jestem vat-owcem , bo bym sobie odpisał , a rozumiem , że bez faktury nie bardzo :lol: . Ale o tym pogadamy ewentualnie podczas tranzakcji . :D

#295 Share wlodas

wlodas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 10:03

którą prasę zwijającą wybrać ok. co do ceny to musisz sie określić- chcesz tanią czy ładną. mogę sprowadzić za około 15 tys, tylko kto to kupi? wole dołożyć pare złotych, ale jak ktoś przyjedzie to kupuje, bo "ładna".nie patrz na cene, bo to co tań sze nie zawsze jest tanie.
Pozdrawiam.

#296 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 10:13

kolego LUKASZ345!!! nie kupuj Riviery pasowej, wąski (bardzo wąski) podbieracz i GŁADKIE pasy= porażka. ktoś wciśnie Ci to a Ty będziesz kur... później. Nie wyobrażasz sobie ilu mam klientów, którzy chcą sie zamienić póżniej na JOHN DEERE za dopłatą. Nie słuchaj sie jeśli ktoś Ci powie,że to dobra prasa. jeden wielki bubel. Ja przywożę tylko JOHN DEERE 540,545,550,570,580,590 Claas 44,46,66, Krone 120,125,130, 8-16,10-16, Welger rp12, New Holland 841,835. Tylko te, bo te się sprzedaja, a nie takie wynalazki jak Hesstony, Riviery, MF i inne dziwne.
Jeśli nie masz za daleko to zapraszam do mnie. Za 18 tys. masz u mnie ładną, zadbaną JD550 na szerokim podbieraczu, owijanie na 2 sznurki. mogę Ci to zawieżć nawet do domu. Jak sobie VAT odliczysz od mojej ceny to Cie wyjdzie tyle co Riviera, a masz dobry sprzęt. (mieszkam w kujawsko-pomorskim)
Kupujecie prasy? Nie słuchajcie handlarzy, którzy wciskają Hesstony, Riviery itp. to są buble.

Kolega chce powiedziec że vicon robił i robi złe prasy?chyba nie ma dśiwadczenia jak popiera walcówki np claas 44t o porażka na tym podbieraczu a w viconie czy MF masz 2 rzędy pasów jeden krutki który nakręca bele a 2 który zaczyna się kręcic z belą a cała siła jest przekazywana na ten mniejszy i nie na h.ja we wsi że sie nie bedzie kręcic wiem swoje bo we wsi ma je 3 sąsiadów i ja i jesteśmy zadowoleni wszyscy i nie jesteśmy handlerze którzy cenią to co sciągną
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

#297 Share Mesershmit

Mesershmit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 10:18

którą prasę zwijającą wybrać Niech kolega wypowiada się sam za siebie a nie za sąsiada , a handlarze wiedzą lepiej od przeciętnego rolnika co h..i sadzi

#298 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 11:06

którą prasę zwijającą wybrać posiadam 3 letnią sipme, zrobiła ok 10tys beli, jak pracuje z ciągnikiem ponad 60 km to napewno reki w środek nie włożysz ale specjalnie zbita tez nie jest, bela nigdy mi w środku nie staneła, jeśli dojdziesz do wprawy to podbieracz zapychać tez sie nie bedzie, przerób nie jest zbyt duży bo cieżko wycisnąć wiecej jak 26 beli na godz, mam też adapter do siatki (wydajność 33-40beli) ale nie używałem go zbyt duzo ponieważ zwęża do środka i nieciekawie to wygląda, podbieracz jest troche za nisko, 3x poszło mi łożysko, miedzy walce z tyłu potrafi wpaść kamień i wtedy śruby sie obcinają-bardzo denerwujące, łańcuchy sa już wyciągniete i strasznie walą, znajomy założył nowe i po tygodniu mu jeden pekł, nigdy wiecej nie kupiłbym sipmy, zdecydowanie lepiej dołożyć do czegoś lepszego i mieć spokój przez wiele lat

#299 Share beny28

beny28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja itp...

Napisany 11 listopad 2008 - 12:19

którą prasę zwijającą wybrać Ja jestem przychylny do pasowej prasy John deere i innej nie chce. Miałem classa na walcach i Krone na łańcuchach ale najlepiej mi się spisuje John deere!! Oczywiście szeroki podbierak i siateczka to jest super sprawa!! Polecam prese John deere!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 12:47

Niech kolega wypowiada się sam za siebie a nie za sąsiada , a handlarze wiedzą lepiej od przeciętnego rolnika co h..i sadzi

handlarz wie lepiej od rolnika???????????ciekawe od kiedy a jak nazwies zmnie jeszcze raz przeciętnym to zobaczysz
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam