Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dozownik do leków

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 11 czerwiec 2011 - 07:16

Dozownik do leków Moje sterowniki mają możliwość kontrolować zuzycie wody. Tj mierzą zużycie wody co godzinę i porównują z analogicznym okresem dnia poprzedniego. Aczkolwiek system ten nie jest podłączony bo w przypadku mycia chlewni czy jakiegoś innego poboru wody wariuje. Musiały by iść 2 linie wodne jedna tylko na pojenie a druga na całą reszte

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dozownik do leków Dzisiaj, 17:51
  •  

#22 Share marekwoj

marekwoj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 12 luty 2012 - 10:14

Dozownik do leków

koledzy a ja mam takie pytankp.nie chcialem zakladac nowegfo tematu bo to krotka sprawa Czy macie u siebei w chlewniach jakis zawor ktory np podczas awarii rurki czy smoczka w kojcu odetnie zasilanie na chlewnie ?? wiadome , instalacja nei jest nowa, a swinie maja czas i sie bawia , niedawno urwaly poidlo i zalaly caly sektor, istnieje cos takiego wogole ??
I mam zamiar zakupic dozownik, a skad bierzecie wszystkie preparaty do niego i jakies witaminy itd??

Witam,

spotkałem się z takim problemem, i mam na niego rozwiązanie. W miarę prosty układ zliczający wodę w ciągu minuty, godziny lub doby, dowolnie ustawialny. Możliwość zablokowania zliczania na czas np. mycia - czyli zwiększonego poboru wody. Za kilka dni pierwsze testy u klientów. Pytania - chętnie odpowiem.

Pozdrawiam
Marek

#23 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 12 luty 2012 - 10:27

Dozownik do leków

Witam,

spotkałem się z takim problemem, i mam na niego rozwiązanie. W miarę prosty układ zliczający wodę w ciągu minuty, godziny lub doby, dowolnie ustawialny. Możliwość zablokowania zliczania na czas np. mycia - czyli zwiększonego poboru wody. Za kilka dni pierwsze testy u klientów. Pytania - chętnie odpowiem.

Pozdrawiam
Marek

A jaka bylaby przewidywana cena takiego urzadzenia ??

Edytowany przez rafal11195, 12 luty 2012 - 10:27.

#24 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 05 maj 2012 - 19:19

Dozownik do leków Czy spotkał się ktoś z zatykaniem smoczków przez leki?
Obecnie stosuję lek w proszku, a właściwie dwa. Są razem rozrabiane w wodzie i dodawane przez dosatron. Jednak od jakiegoś czasu pojawił się strasznie dokuczliwy problem - w instalacji pojawiają się jakieś gluty o konsystencji - żeby było śmieszniej - nie gluta, "smarków", kisielu itp, tylko takiej jakby włóknistej, jakby waty ociepleniowej ktoś napchał w instalację.
Skutkiem tego jest bardzo częste zapychanie się smoczków. Przeważnie po takim zatkaniu, gdy odkręcę smoczek to z rurki wylatuje dość spora ilość tych "glutów". Nie wiem skąd one są, tata uważa, że to wina węży. Bo są to te takie plastikowe, białe. Od kogoś usłyszał, że białe są niedobre, bo na ściankach od środka rozwijają się glony które potem zapychają smoczki. Mi to średnio pasuje, bo glony są zielone zwykle, a te gluty mają barwę raczej żółto-ciemną.
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 15 maj 2012 - 21:45

Dozownik do leków W białych rurkach mogą się rozwijać glony, wyglądają jak szlam i mogą zapychać poidła. W niebieskich rurach jest trochę lepiej.
Ale również u mnie zdarzyło się, że leków wytrącał się osad i zapychał filterki w poidłach.

#26 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 15 maj 2012 - 21:53

Dozownik do leków Okaże się, czy problem zostanie rozwiązany. Był przedstawiciel u nas od pasz (taki na naszą okolicę, co jakiś czas zajedzie) i przywiózł bańkę 20l płynu, zakwaszacza (chyba baracid) i to się podobno stosuje razem z lekami i ten kwas powoduje rozpuszczanie tego osadu, tych glutów.
Zobaczymy, jak wyjdzie w praniu.
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#27 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 16 maj 2012 - 22:25

Dozownik do leków Do takich rzeczy polecam CID CLEAN - elegancko rozpuszcza osady

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share kacper222

kacper222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 16:27

Dozownik do leków

Dozowniki leków mają w firmie Redis - http://redispolska.eu/.

Polecam ich, super doradztwo