Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

miecho było to C 385 za 6500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Ja chciałem prosić o poradę zamierzam kupić nowy ciagnik na ok 10 ha (w tej chwili mam Ursus 4512 i T-25) zastanawiam się nad Zetor Proxima 80 lub 90, Polmot H (Ursus) 8014 lub 9014 ewentualnie Farmtrac 685 LUB 690. Chodzi mi o porównanie tych ciągników i opinie uzytkowników (spalanie, konfort, serwis, części). Wiem że zaraz ktoś moze powiedzieć że taki zestaw mi wystarczy, wiem o tym, ale ma być kupiony nowy to ma być. Tylko który z nich. Pracował by głównie przy uprawie pola, troszeczkę łąki, agregat 3m z siewnikiem itd. Poprosu nie mam dużo czasu na uprawę pola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1114
Napisano (edytowany)

ja bym kupił MF 362 lub 3050 4x2 nawet

 

10tys to 4011 lub 355

Post bez uzasadnienia

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axel44    0

5211 w zupelnosci wystarczy.

Edytowano przez milanreal1
post bez argumentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i po co zetora smoka brać ja mam 10 ha i łąki do tego mam 2 ursusy c-360 i wystarcza. te dwie 60 spalą mniej niż ten zetor 7211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kup sobie zetora 5211 też poradzi sobie jak mówi kolega karol5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor10    1

posiadam 9 ha i mam c-330 oraz 360.moje pytanie jest takie czy opłacałoby się zmienić 360 na zetora 5211.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28699

ja zamieniłbym c-360, nie wyobrażam sobie gospodarki bez c-330, może dlatego że mamy trochę sadu i warzyw, a przy tych uprawach c-330 jest niezastąpiona

choć nawet z zwykłym gospodarstwie c-330 jest bardzo przydatny, do lekkich prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy który rok ciągników i ich stan prędzej sprzedasz i dopłać z 10 tys i będziesz miał zetora 5211/6211 30 zostaw pali mało no ale to zależy także czy trzymasz jakieś zwierzęta,który ciągnik bd potrzeby do tura czy uprawiasz tylko ziemie bo jak masz 2 kierowców to zostaw 60 :) Ja miałem sprzedawać 2 lata temu 30 już pod koniec sezonu i kupić zetora a pech chciał że 30 nie miała siły i kapitalka a teraz wcale nie żałuje bo i 30 potrzebna przy turze :)

Edytowano przez Damianursus30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Ja miałem C-330 ale sprzedałem 2 lata temu bo nie było pracy dla niej aż tak zastepuje ją c-360 i też sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi3p    3

Bierz Zetora 7211...więcej nim zrobisz...szybciej...będziesz mógł większy areał obrobić...ja bym był za kupnem większego ciągnika... :rolleyes:

 

 

tak jest zetor 7211 pociągnie pługi 3-ki a 5211 nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

tak jest zetor 7211 pociągnie pługi 3-ki a 5211 nie za bardzo

 

zetor 5211 świetnie sobie radzi z trójkami na 3,4 klasie ziemii.

 

 

 

tak jest zetor 7211 pociągnie pługi 3-ki a 5211 nie za bardzo

 

zetor 5211 świetnie sobie radzi z trójkami na 3,4 klasie ziemii.Na10ha spokojnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas0997    0

zetor 5211 tak za c360 jak będzieś dokupywał ziemie to kup z przednik napędem np 5245 albo coś podobnego a ciapek musi być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goral123    0

witam :) mam 8 ha i 9 sztuk bydla. i zdecydowalismy sie na zakup jakiegos ciagnika bo ciapek juz zrobil swoje.

i myslę nad farmtrackiem 675DT oczywiscie na prow jakby sie udało . na taka powierzchnie mocny jest ale wkoncu u nas góry lekko nie ma :)

co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj