Polecane posty

Gość murtek   
Gość murtek

xxModzelxx

Jeśli na PROW to zapewne nowy ? A ile możesz wydać na niego $$$ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxModzelxx    0

Aby był dobry, bardzo dobry no i żeby niebył zbytioo drogi, ale kasa się znajdzie więc proponujcie ;)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Na 14ha to najlepszy byłby NH TD5030, zetor proxima lub ursus 6824 w 150 tyś się zmieścisz, lecz gdyby ciągnik miał pracować w ładowaczu to polecam NH T5040 ze względu na rewers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodger    0

a ja się zastanawiam nad mf 575 4x4 za 22000zł czy jd 3140 też 4x4 za około 25000zł.tylko janek jakby nieco na biało dymił więc trzeba będzie przy nim pogrzebać.dodam,że do lżejszych prac sobie mniejszy ciągnik zostawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pleban    0

dlaczego nit nie wspomni o zetorze 62-45 jest posredni i całkem inna praca z przednim napedem a za 35 jak sie poszuka to na pewno sie znajdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata    0
Napisano (edytowany)

Zetor Forterra 105 rzadzi!!!!!! jestem synem rysia o

Edytowano przez robertbara
Brak uzasadnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin9271    0

Ja podpisuję się pod postem "plebana". Co z tymi zetorkami 6245? Nikt o nich nie wspomina i od 5245 przeskakuje od razu do 7245?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Moim zdaniem 6245 nie takie popularne a to w końcu już jest 4ka więc i troche pociągnie... Swego czasu miałem tego Zetora i polecam...4X4 zawsze pomoże :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Witam!

Doradzcie mi jaki ciagnik wziąć na 14ha ziemi. Przydał by mi się taki który ma mw.80km.

I chciałbym wziąć go na PROW. Powiedzcie mi jakie są dobre zapewne nie jeden z was ma 80 konny

Nie masz co się łudzić na 14 ha nie dostaniesz 80 konnego ciagnika bo Ci nie przysłuży niestety kolego. Kup sobie jakiegoś uzywanego zetora z przodkiem na 14 ha w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Myśle, że zetor 7340, powinien wystarczyć na 14 ha ziemi :D To dobry traktor, idealny na tyle ha :)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Dokładnie wystarczy używany chyba żeby dobrze to opisać to może by się udało a jak nie no to z 60 KM bedzie też dobre na ten areał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Z tym "przysłużeniem" różnie bywa może ktoś ma hodowle np lub dobrze uzasadni wniosek może się załapie. Mówie oczywiście o tych 14 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrowa1988    0

Jestem młodym rolnikiem od niedawna, więc proszę o wyrozumiałość . Posiadam 8 ha pola 4 i 5 klasy w całości są to grunty orne do chwili obecnej cały tan areał obrabia poczciwy c-330 (ciapek), ale chce go wysłać na zasłużoną emeryturę i myślę nad zakupem zetora 7245 i chciał bym się poradzić co sądzicie o takim wyborze. Proszę o wasze opinie na tan temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek    3

Radziłbym dozbierać i jakiś ciągnik z napędem niewielki typu Ursus 4514,Zetor 7245 Lepiej troszke dozbierać niż póżniej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim12    2

@mrowa1988 ja bym ci radził mtz 82 . mało pali przedni napęd . około 90 r kupisz dobry ;)

sam mam tylko że bez przedniego napędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jak na te gabaryty to te spalanie jakoś bardzo niskie nie jest, a i uciąg zostawia bardzo dużo do życzenia. Ciężar takiego ciągnika to malutko.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Ja bym polecił zetora 5211. Myśle, że ten zetorek jest bardzo dobry na tyle ha ;):D


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrowa1988    0

3 cylindry raczej odpadają , więc raczej nic z serii 52xx .62xx jakoś mało ich spotkałem a 7245 to jest to może ciut duży jak na taki areał ,ale może z czasem coś się zwiększy a chcę z przodkiem bo raczej górek u mnie nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdanek    0

mrowa1988 DebyFarmer dobrze Ci radzi Zetor 5211 będzie dla Ciebie odpowiedni. Zgadzam się w 100%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingway    9

myślę że ursus c-385 wystarczy ci i jest tani a jak chcesz coś lepszego to kup 912 lub z napędem 914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj