Polecane posty

milanreal1    319

W jakim sensie przerobione? Napisz co tam zmieniłeś. Na ogół 3p pali mniej zwłaszcza w pracach lekkich.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil021    3

Chyba przerobienie 4011 polega na wymianie rozrządu na taki jak w c-360 i wtedy wzrasta jego moc do ok. 50km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie koniecznie. Teraz coraz ciężej znaleźć 4011 z oryginalnym silnikiem więc jako przerobione 4011 możemy nazwać 4011 z silnikiem c-360.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzi22    1

Weź sobie FARMTRACKA ALBO 7745

Ostrzeżenie za nieuzasadnioną odp

Edytowano przez Radzi22

^^^^^^^^^^||..|""""\
| ...............||...||""|___
| ______________ |||I__|__I___|)
|(@)|(@) """**|(@)(@)***** |(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smardzes23    0

Witam, nadal ciągnika nie zakupiłem, mam teraz na oku zetora 4911, fakt stary to on jest 79r, ale zetor dobra firma, wszyscy chwalą i powiedzcie mi, jak z częściami do tego modelu i co sądzicie o tym modelu, warto go kupować, czy nie, wypowiedzcie się, z góry dzięki za wszystkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może coś innego niż ten zetor ? na 10 ha poleciłbym farmtraca 80 4WD z przednim napędem , super ciągnik silnik perkins .

lub coś podobne do ogrodnika landini rex 75 - też ok , napęd przedni ! jest ok !

albo 5714 też z przednim napędem !

 

 

 

 

POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co będzie lepsze na 13 ha, Zetor 5211/6211 a może jakiś MF? Do max 26 tyś pln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Moim zdaniem wystarczy ci 5211 powinien śmiało dać rade na 13ha a co do MFa to uważam że w zetorze jest lepszy komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

A o jakiego MF-a ci konkretnie chodzi? Bo do 26 tys można kupić wiele modeli, szczególnie tych oryginalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z kupnem to jeszcze nic pewnego. :)

 

MF to może jakiś 565 czy coś podobnego.

Powiedzcie czy Zetorek 5211 będzie miał lżej niż C-360 w tych samych maszynach? Bo mam pewne obawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie powiedziałbym czy będzie miał lżej. W zależności od roku produkcji to 5211 jest słabszy o 7 lub 5 lub 1 km od C-360. Moc wiele nie będzie dużo mniejsza, uciąg podobny a komfort to bez porównania.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może lepiej ursusa c-385 komfort młodszy niż c-360 i już byś mógł zostawić jak byś rozbudowywał gospodarstwo :);)


Ursus bogiem, Orka nałogiem, Prasowanie zabawą, A ropa podstawą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

zetor więcej uciągnie niż c 360

oczywiście zetor 5211

ponieważ jest cięższy

w orce idzie dużo lepiej jak c 360

klega ma 2 c 360 i zetora 5211

i żadna w cięższej robocie nie idzie tak jak zetorajec

dodam ciągniki zadbane


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0
lemysz1    97

Jak stać Ciebie na 4512 to czemu nie kupić czegoś z przednim napędem? W styczniu kupiłem deutza prawie 70km z przednim napedem i z turem na mniejszy areał nił Twój i po pierwszych pracach w polu moge śmiało powiedzieć ze spala dużo mniej niż c360 a i komfort lepszy i robota sprawniej idzie na moich górkach. Miałem dobre porównanie, ponieważ pojechałem pomóc znajomemu przy kultywatorowaniu pola i widać było jak 60 miała cieżko. Przy pasie pola około 150m długości mogłem go wyprzedzić za kazdym razem o pól długości pola na jednym przejeździe a dodam ze jestem raczej niedoświadczonym w uprawie roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Zaden ciagnik który podałes nie ma szerokiego ogumienia. Za ciezkie jak na swoja moc te ciagniki tez nie sa no i bez 4x4 nie ma szans obrobic takim 25ha bo to nie robota tylko meczarnia on z pługami 3x30 na ciezkiej ziemi moze miec problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Za takie pieniądze kup sobie jakiś starszy ciągnik w dobrym stanie z przednim napędem, a bedziesz zadowolony. Mój deutz ma dosyć szerokie opony tył 16.9 r34 a przód chyba 12.4 r24 i radzi sobie znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0

w porównaniu z mf 255 i 3512 to on ma szerokie ogumienie z tego co wiem to ma takie jak c 360 a wiec do tura i do ciezejszych prac bedzie dobry. ja podalem do 35 tys ale za niewielka doplata ma z napedem ja na jego miejscu wziąłbym 4512 turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli zostawiasz ciapka to bież większego zetora np. 7011 lub 7211 masz mały traktor to do bron lub zgrabiaka ci wystarczy a zetora będxziesz miał do cięższych prac jak oranie itd nie zastanawiaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Mój wujek posiada Ursuska nie 4512, tylko 4514. Powiem szczerze że jest to dobra maszyna. Posiada także do niego tura. Najczęsciej chodzi przy prasie, beczkowozie i czasami przy rozrzutniku, bo do orki, siewu i grubera ma DF DX110. Ale gdy jeszcze nie miał DF to Ursus wykonywał te prace. Ma go od nowości i nie narzeka na niego. Tylko ze te biegi między nogami ;)... Ale jednak polecam go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiXx    1

Tylko że za 35 tyś. nie kupisz dobrego ursusa 4514 ich ceny kształtują sie od ok. 45tyś. A co pwiesz o zetorze 7245,w miare komfortowa kabina B) tylko ponoć lubią wypić z baku .Ale to chyba legendy

B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Aż mnie coś strzela jak ludzie mówią że zetor to smok a ursus na powietrzu chodzi. Mi zetor 7211 w orce pługiem 4x30 spalił 5l na mtg dużo? I podczepcie 7211 pod takie maszyny jakie ciagam 7211 to mu się głupio zrobi i zgaśnie B)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj