Skocz do zawartości

jak zaczac???

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mlodyrolnik2 mlodyrolnik2

mlodyrolnik2
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 lipiec 2008 - 20:36

jak zaczac??? nie nie pracuje u gospodarza. jestem swierzym maturzysta który jest w trakcie zakładania firmy. u nas tylko młyny. a czy jest cos takiego jak nprzykład kontraktacja zboza??? przepraszam ze tyle pytan ale zielony jestem w tych sprawach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak zaczac??? Dzisiaj, 11:38
  •  

#22 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 20:44

jak zaczac??? no to sprzedaj caly ten majdan i bedziesz mial kase na porzadne rozkrecenie interesu a z rolnictwem to sobie daj spokoj bo jak jestes zielony to dlugo nic z tego nie bedziesz mial[chyba ze dlugi]

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#23 Share mlodyrolnik2 mlodyrolnik2

mlodyrolnik2
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 lipiec 2008 - 21:23

jak zaczac??? myslałem tez i sprzedac ale kto ci kupi pole o szerokosci od 11 do 15 z jednej strony miedza 3 metry ysoka a z drugiej 1 metr ludzie nawet w dzierzawe niechca tego zabardzo brac a co mowic zeby kupic. a ja niewchce milionów zarabiac na tym polu tylko tak zeby mi sie chociaz tysiac dwa zostało.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 21:23

jak zaczac??? Jak to ma być hobby to siej zborze bo najmniej się narobisz ale za niczym podejmiesz decyzje czy się w to bawić to się zastanów sto razy.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 08:16

jak zaczac??? jest takie coś jak kontraktacja ale to musisz popytać w swojej okolicy gdzie jest.A w młynie normalnie jak pojedziesz to nie wezmą ,albo jak masz gdzie trzymac choc nie zawsze oplacalne to póżniej sprzedaż nawet w gazetach są ogłoszenia . A co teraz masz na tych polach ,weź poczytaj forum jak uprawiać zboża ,masz taki dostęp do maszyn myślałem że ou rolnika robisz a 360 to byś się męczył