Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szerokość Bizona Z050

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wojtii

wojtii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 15 luty 2007 - 21:43

Szerokość Bizona Z050 a mój kombajn stoi 50 km od domu ,u znajomego i czekam na ładną pogodę,tylko ten brak czasu,jak ktoś mi powie ,że rolnik w zimę nic nie robi to go wyśmieje...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szerokość Bizona Z050 Dzisiaj, 02:34
  •  

#22 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 20 luty 2007 - 13:37

Szerokość Bizona Z050 tego co ja teraz mam po dziadku to w 89 roku prowadzili z pod kołobrzegu na kołach w srodku zimy jak mi opowiadaja to normalnie nie moge uwiezyc . Mróz 30 stopni zawierucha slisko pozasypywane szosy albo obolodzone a oni go prowadzili z pod kołobrzegu do lublina nawet za lublin bo do mojej miejscowości jest jakies 20 km . bez kabiny żukiem konwojowali w zuki kuchanka gaz wszytko normalni camping kombajnista z ojcem na zmiane jechali ojciec w zbirniku na wiąskach siedział i tak na zmiane . opowiadał mi ojciec jak przez 6 godzin pod górke nie mogli wyjechać z zamachem prubowalii i w połowie górki bizonowi koła obracało albo jak kilka razy do rowu ich znosiło jak z górki jakiejs bizonowi tył zazucało bo heder pchał. dziadek i cała ekipa co go prowadziła ze w dzisiejszych czasach to takie cos to jest niedopomyslenia i w takich warunkach . bizonek na szerokich gumach 3 beczki roby zjarał zanim dojechali do domu a bizonik dalej pracuje i bez zadnych powaznych awarii. teraz go odmalowałem na orginał zrobiłem i kolejny sezon bedzie słuzył. I pomyaleć ze dziadek i ijciec za komuny wszystko co nowe kupowali to wlekli na kołach z całej polski. muwią ze teraz jak by mieli go prowadzic to by sie go chyba wyzekli

#23 Share Krzysiek360

Krzysiek360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 23 luty 2007 - 19:58

Szerokość Bizona Z050 To ja szczerze współczuje wszystkim którzy kombajny w tak ekstremalnych warunkach prowadzili. Ja dzisiaj C-360 bez kabiny (i bez innych części jak błotniki itp - oczywiście z powodu remontu) jechałem do mechanika 7 km przy -6 stopniach i mam serdecznie dość takich przejażdżek :angry:

#24 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 23 luty 2007 - 20:10

Szerokość Bizona Z050 mojemu tacie w 86' też nie chciało się najmować transportu i przyprowadził Z056 zza Tomaszowa Mazowieckiego... wtedy używany kosztował więcej niż nowy ale takie były czasy i trudniej było dostać nowy (co za głupota).
all rights reserved

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 25 luty 2008 - 19:33

Szerokość Bizona Z050 ja jestem z okolic koszalina z zachodniopomorskiego i z mojej wsi koleś z płocka jechał normalnie na kołach ale kiedyś to były inne czasy bo nie było tyle samochodów a co za tym idzie to nie było to tak niebezpieczne jak teraz,facet co nigdy nie miał doczynienia z kombajnem siadał i jechał a teraz to by było nie do pomyślenia obrazu jakaś kraksa by była :rolleyes:

#26 Share wyborczakowy

wyborczakowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 19:28

Szerokość Bizona Z050 Mój tata prowadził bizona zo50 z pgr-u z chełm i on jechał bez zmian jakos a tez bylo zimno i dzeszcz padał a kombajn tylko daszek miał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 19:42

Szerokość Bizona Z050 Kolega sprzedał parę lat temu w styczniu deutz bez kabiny, pod daszkiem, i pojechali nim sami z 500km. Pod Lublin.