Skocz do zawartości

Zdjęcie

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD?

57 odpowiedzi na ten temat

#21 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:24

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? brawo brawo @robert wlasnie tak jest jd to jesdna z najlepszych marek a ten caly farmtrak to nie wiedamo co to jest jeden wielki skladak

@johnnie a ty jak zalozysz temat to troche pomysl... ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? Dzisiaj, 09:57
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:29

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? @przemek 321-ależ właśnie kolega @johnnie wspomniał o jakości i o tym że być może założy ładowacz-wtedy cienko Farmtracka widzę-druga sprawa-o której jakoś wielu zapomina-wartość odsprzedaży (ewentualnej)-jakoś nie chce mi się wierzyć że za ileś tam lat ten JD będzie w porównywalnej z Farmtrackiem cenie-szczerze mówiąc uważam że jak będzie to jakieś 50 % ceny JD to będzie dobrze.

#23 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:34

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? Jak dla mnie to byłby lepszy Farmtrac bo JD ma troche elektroniki ;) ja dzisiaj sie nie mogłem troche połapac przy elektronice w c-360 dwa kabelki miałem odłaczone i nie wiedziałem gdzie podłaczyc a co dopiero w takim JD ?

#24 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:35

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? DJ lest lepszy i w to nie wątpie ale naprzykład przegląd w nim jest kilkukrotnie drozszy niz w farmtracu a przeciez to jest 20 hek wiec wykorzystanie ciągnika bedzie niewielkie -max 200mtg wiec nawet taki farmtrac bedzie chodzil 20 lat bez remontu. decyzia nalezy do załozyciela tematu ale trzeba pamietac ze luksus kosztuje i to sporo.medal jak zawsze ma dwie strony i wazne sa tez koszty exploatacji .

#25 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:38

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? kolego co tu duzo myślec bierz JD napewno ci się zwróci i nie pożałujesz przejedz sie JD a farmtarckiem dużaaaa róznica jak sie nie myle to farmtack ma wnetrze troche od ursusa troche od poloneza także zbyt ciekawie nie jest
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#26 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:40

Jak dla mnie to byłby lepszy Farmtrac bo JD ma troche elektroniki :( ja dzisiaj sie nie mogłem troche połapac przy elektronice w c-360 dwa kabelki miałem odłaczone i nie wiedziałem gdzie podłaczyc a co dopiero w takim JD ?

W C-360 nie ma elektroniki ;) :(
Trzeba umieć rozróżnić elektronike od elektryki.

A co Ty chcesz tam grzebać w kablach, coś nie gra to wzywasz kogoś kto się na tym zna, po za tym ja normlnie użytkujesz ciagnik to wcale się tak nie psuje ta elektronika, od tego się nie ucieknie :(

#27 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:40

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? ciekawe kiedy? na 20 hek to za jakies 50 lat.

#28 Share Karol5211

Karol5211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:42

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? ten farmtrack mi sie nie podoba ;) kolego siędz sobie do jd i do farmtracka odczujesz różnice a jak mam miec tura do rewers elektro hydrauliczny nie zastąpiony a ile masz kolego masz kasy na ciągnik?

#29 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:44

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? Gdzieś tu już pisałem ile napraw miał Farmtrack mojego kolegi na NIECAŁYCH 20 ha LEKKIEJ ziemi-może to i felerny egzempchlarz ;) był ale i tak się bałbym-w "pancerności" to Farmtrackowi daleko nawet do nowych Zetorów-o starych nawet wspominć nie będę...

#30 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:49

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? nie jestem za farmtraciem ale dla tego kolesia bedzie lepszym wyborem a ja osobiście polecił bym ci zetora 8441 lub NH td 80 i napewno bedziesz zadowolony i nawet jeszcze kasy zostanie na jakis pług bo np NH jest tańszy od farmtraca o 10 tys.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share johnnie

johnnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 21:19

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? tak wiec dylemat dalej mam:) jak pisal kolega wczesniej zawsze sa dwie strony medalu
doloze 20tys i bede cieszyl sie widokiem "zielonego jelonka" w garażu oraz pewną niezawodnością i mocą ktora i przy moim areale pola i tak nie zostanie wykorzystana

z drugiej zakupie tańszego farmtraca, zaoszczedze na eksploatacj i zostanie jeszcze na jakis sprzęt

musze do tego jeszcze myśleć przyszłościowo...
aspekty np możliwosci sprzedaży ciągnika w przyszłosci przemawiają za JD

za kilka dni jade odwiedzic jeszcze paru dealerów, moze oni mnie lepiej nakierują...

#32 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 21:44

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? Oj chyba diler lepiej od nas cie nie pokieruje bo bedzie chcial sprzedac drozszy sprzęt.
Ja powiem tak weź Jd dobiez pare ha i będziesz mial wykozystany ciągnik z jednej z lepszych marek i nie pozalujesz.
A jak juz JD za drogi to biez proxime lub Nh tdd tez super sprzety(taki zloty srodek) i dlużej na rynku niz farmtrack.

#33 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 22:35

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? Może i Farmtrac używa podzespołów Carraro, ale są to podzespoły z fabryki Carraro w Indiach ;) , w których zresztą ma tam jakieś udziały. Było o tym w którymś Top Agrar.

#34 Share wiesmak

wiesmak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 22:54

Jak kupowac Farmtraca to bym proponował 675 DT albo 685 DT 82 km ;) i teraz Farmtrac niema udzwigu 2400 kg. tylko 3200 kg. :( i jak komus za lekki jest to niech w koła wody ponalewa, a co do zwrotnosci to napewno zwrotniejszy bedzie Farmtrac jak mozesz wiecej kasy przeznaczyc to oczywiscie JD ale jak mniej to Farmtrac tylko ze za cene JD bedzie miał Farmtraca z turem :(

Czy na pewno farmtrac jest zwrotniejszy od JD?? :(
Bierz JD, bedzie troche drozszy od farmtraca, ale na pewno w przyszłości tego nie pożałujesz, chyba że lubisz sie bawić w mechanika :(

#35 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 05:55

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? JD kosztuje ok 150 tys wiec roznica jest spora ale jesli powiekszysz gospodarstwo i bedzie cie stac jeszcze na jakis sprzet do niego to bierz JD choc exploatacia jest droga ale sprzet bedziesz miał dobry.

#36 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2081 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 08:22

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? umiesz liczyć to licz na siebie ,a tak wogóle to przecierz tylko ty wiesz ile masz i możesz mieć funduszy no i co planujesz chodzi o ziemię no czy więcej . Musisz popytać o te farmtracki i jonh deery w okolicy i tu na forum .A co tak uparłeś się na te dwa niewiesz że wybierając między dwoma bierze się zawsze trzeci ;) :( ,przeciez są jeszcze inne marki

#37 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 08:44

Ja powiem tak weź Jd dobiez pare ha i będziesz mial wykozystany ciągnik z jednej z lepszych marek i nie pozalujesz.

Jakiś kredyt polecasz? ;) Nie wiem co mu pomoże te kilka hektarów, jakby z tego jakieś kokosy były, a to tylko zamrożone pieniądze + jakiś drobny zysk (pisze o zbożach), chyba że ma hodowle i brakuje paszy.

Założyciel tematu niech przejedzie sie obydwoma ciągnikami, użyje wszystkich funkcji, oceni komfort, ergonomie, zwrotność i sobie sam odpowie czy jest w stanie zapłacić xxxxx zł więcej za tą różnice którą odczuje, bo to bardzo subiektywne. Mniejsza utrata wartości przy odsprzedaży JD zapewne troche ucieknie na droższych przeglądach :(

#38 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 11:34

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? ja bym na twoim miejscu wział farmtrakaa jak nie on to ursus 6024 albo jakiegos agroplusa

#39 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 12:05

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? z dobrych i tanich ciągników są tylko 2 grupy ciagników belarus z naciskiem na tani, oraz coś z koncernu sdf z naciskiem na dobry, a cała reszta albo za drogie do tego co oferują, bo fendt czy jd napewno dobre ciągniki ale cena powala, a to na to co oferuje farmtrac czy te nowe ursusy to powinny byc conajmniej na poziomie cen belarusa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 12:20

JD 5620 czy FARMTRAC 80 4WD? i tu się kolega myli, bo od sdf na pewno nie będą gorsze takie marki, jak nie lepsze: Case, MF, NH, Landini, czy Kornik ;) a właśnie małe Lambo czy Deutz mają braki które przeszkadzają tym aby być głównym ciągnikiem w gospodarstwie

Dodaj odpowiedź