Skocz do zawartości

Zdjęcie

najlepsze pasy do claasa

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisany 22 maj 2013 - 17:37

najlepsze pasy do claasa No to kupuj kolego pierwszy lepszy pas, skądkolwiek, nikt Ci nie broni.
JA wolę jednak wybierać markę, która jest sprawdzona i mnie nigdy nie zawiodła (a przy okazji nie zabija ceną)

JAsne jest, że jak jakiegoś odpowiednika nie mają, to trzeba brac oryginał, albo jakiegoś gatesa czy conti, żeby być pewnym jakości, ale jeśłi potrafią mi zaproponowac odpowiednik w cenie sporo niższej niż markowy zamiennik, to nie pogardzę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
najlepsze pasy do claasa Dzisiaj, 15:47
  •  

#22 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 22 maj 2013 - 18:59

najlepsze pasy do claasa Geates z czerwonymi napisami orginal claas bo geates robi pasy claasowi lub podróby geates

#23 Share ogorek1212

ogorek1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 październik 2013 - 09:54

najlepsze pasy do claasa Witam,
Co do pasów Rubena to nie mogę powiedzieć nic złego, wręcz przeciwnie duży plus. Kupiłem do Claasa Jaguara pas 5 x zespolony z kevlarem w bardzo dobrej cenie. Testowałem go przez ten cały sezon na kukurydzy usługowo, gdzie naprawdę musiał dużo wytrzymać. Nic się nie stało, nie widać śladów zużycia. Przyznam że nie znałem tej marki Rubena, pytałem też sprzedającego dlaczego nie było jej wcześniej. Gość powiedział że była, tyle że ta fabryka z Czech robi też pasy dla Tagexa i Contitecha. Tłumaczył że kiedyś próbowali stosować pasy z przemysłu dla rolnictwa, ale to się nie sprawdziło i tak jak ktoś pisał wcześniej rozciągały się. Marka Rubena straciła wtedy opinię dobrych jakościowo pasów. Fabryka podobno od kilku lat wprowadziła specjalną linię Farmbelt typowo dla rolnictwa. Ja kupiłem pas z tej linii z kevlarem i podwójnym owinięciem za pół ceny i naprawdę polecam. W moim przypadku zaoszczędziłem ok 900 zł.

Edytowany przez ogorek1212, 17 październik 2013 - 09:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share agp24

agp24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 październik 2013 - 21:49

najlepsze pasy do claasa Witam.Z zamieników na pierwszm miejscu polecam Gatesa i Optibelta.Roulunds też nie jest zły tylko jest produkowany w różnych odmianach tak jak Stomil robi żółte pasy i zielone.Pasy oryginalne jeśli kogoś stać warto , może być porwany a można jeszcze sporo na nim pojechać.Czasem można załatwić pas przy zakładaniu (siła razy łom).Z pasów Stomila niewiele jest rozmiarów któe pasują do zachodu.

#25 Share zukasz

zukasz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 18:59

najlepsze pasy do claasa optibelt i tagex

Olmika s.c. koło lublina, polecam mają wszystkie pasy od ręki

Edytowany przez zukasz, 23 listopad 2013 - 19:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share ogorek1212

ogorek1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 06 grudzień 2013 - 12:42

najlepsze pasy do claasa Witam,
Gość od którego kupiłem pasek rubena, testował ten sam co ja wziąłem u jakiegoś gospodarza.
Może ktoś se zerknąć na wyniki jak chce:
http://wgw.net.pl/pr.../paski-klinowe/

Dodaj odpowiedź