Skocz do zawartości

Zdjęcie

najlepsze pasy do claasa

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,, siatkowka,,

Napisany 10 lipiec 2008 - 19:03

najlepsze pasy do claasa witam chcialem sie dowiedziec jakie wedlug was sa najlepsze pasy klinowe napedowe w kombajnach zbozowych np. do claasa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
najlepsze pasy do claasa Dzisiaj, 22:20
  •  

#2 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 10 lipiec 2008 - 20:11

najlepsze pasy do claasa My w wiekszosci przypadkkow zamawiamy w Korbankowie orginalne pasy. Bardzo zadko zamawiam zamienniki. Jakos orginalne dluzej wytrzymaja i nie zaluje wydac wiecej na orginal niz mam kupic zamienik ktory mi np pochodzi jeden dzien a mialem juz takie przypadki (np pas jezdny za zamienik dalem 1200 pln i po pelnym dniu strzeli no i kupilem orginalny Claasa i chodzi juz od dwoch lat).
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#3 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 20:21

najlepsze pasy do claasa Ty zamawiasz i kupujesz czy Twój Tata ?
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#4 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 20:58

najlepsze pasy do claasa a co to ma do rzeczy?

#5 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 21:09

najlepsze pasy do claasa Co to ma do rzeczy ? Dobry jesteś ;) .
Napisał że On, a rękę sobie daję uciąc że nie On, bo ma 16 lat. Chodzi mi by nie cwaniaczyć i prawdę pisać.
I chodzi by rzeczowym być.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#6 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 21:26

najlepsze pasy do claasa Nie no moj tata zamawia a to jak mam 16 lat to nie moge zamowic?? ;) Chociaz ja tez juz zalatwialem takie sprawy.
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#7 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 21:29

najlepsze pasy do claasa Pewnie że możesz zamówić :( . Nie mam nic do Ciebie, ale nie piszmy pierdół, bo różne hocki - klocki z tego mogą wychodzić ;).

#8 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 21:30

najlepsze pasy do claasa Oj @deer szczegolowy jestes ale wiadomo to na plus ;) . Dobra wrocmy do tematu

#9 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,, siatkowka,,

Napisany 11 lipiec 2008 - 15:33

najlepsze pasy do claasa no wlasnie wrocmy do tematu a takie zamienniki jak : tadex . gates , rouluoonds? co o nich powiecie?

#10 Share AgroSmol

AgroSmol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 19:06

najlepsze pasy do claasa

no wlasnie wrocmy do tematu a takie zamienniki jak : tadex . gates , rouluoonds? co o nich powiecie?

Gates sa wporzadku, reszta ujdzie w tłoku. Ale nie polecam roulunds.
U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:54

najlepsze pasy do claasa ja w swoim kombajnie Claasa mam juz 5 lat pas napędowy firmy roulunds i jakoś działa bez zarzutu.

#12 Share AgroSmol

AgroSmol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 12:27

najlepsze pasy do claasa

ja w swoim kombajnie Claasa mam juz 5 lat pas napędowy firmy roulunds i jakoś działa bez zarzutu.

I to tez prawda moze byc bo firma roulunds robi pasy i dobre drozsze i bardzo tanie ktorych nie polecam. Dlatego ogolnie tej firmy nie polecam bo po co na wlasnej skorze sprawdzac ktore sa te ich lepsze wyroby, jak w cenie drozszego to juz Gates jest.
U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

#13 Share michalik

michalik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 15:29

najlepsze pasy do claasa Witam Jak kupujecie pasy to patrzcie dokładnie gdzie, bo myśle ze orginal claas kupiony u dobrego sprzedawcy jest o wiele tańszy niz zamiennik ,oczywiście orginał bardzo dobrej jakości nie żadna podróba. Własnie sie o tym, przekonałem na własnej skórze. Dobrze ze to był krótki pas ale mnie wyszedl dwa razy drozej niż orginal ;) :angry: . Mam swojego sprzdawce który sprzedaje orgninalne czesci claasa w dobrej cenie :( . I nie chce już żadnego zamiennika!!!!!!!! :angry: :angry:

#14 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 16:02

najlepsze pasy do claasa W naszym gospodarstwie z racji tego za jestem mechanik z wykształcenia to wszystkie czesci załatwiam ja.Ojciec za bardzo sie na tym nie zna a brat nie ma smykałki do mechaniki.Z pasami to bywa roznie.Z doswiadczenia wiem ze nie trzeba kupowac oryginalnego pasa do kazdej maszyny gdyz zyjemy w "swiecie znormalizowanym" i prawie kazdy pas mozna dostac z porzadnego zamiennika.Pasy ktore przenosza duze obciazenia wiadomo trzeba stosowac dobrych firm(Gates,Tadex) lub oryginały.Lecz te ktore sie sa narazone na przeciazenia mozna kupowac polskie Sanoki do ktorych mam pełne zaufanie a kosztuja grosze.

#15 Share Lucuti81

Lucuti81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Historia
    Militaria

Napisany 18 marzec 2009 - 13:51

najlepsze pasy do claasa Mi trzasnęło łożysko napinacza pasa od sieczkarni
dodam, że pas na sieczkarni był nowy oryginalny claas z korbankowa
i pomimo kupy dymu i smrodu to pas wygląda wciąż jak nowy
Spodziewałem się po nim zastać kupę szmat i frędzli a tu niespodzianka.
Może i oryginał tani nie jest ale naprawdę warto zapłacić więcej za święty spokój

#16 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 20:07

najlepsze pasy do claasa ja w grene zamawiałem do claasa pasy OPTIBEL to marka co produkuje masowo do nwych claasow

#17 Share adammaz

adammaz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 22 grudzień 2012 - 21:37

najlepsze pasy do claasa Zgadzam się z opiniami powyżej, że najbardziej solidne są oryginalne pasy Claas ; jakość wykonania, trwałość, niezawodność .. Przyjrzałem się cenom w Internecie i wychodzi że chyba najtaniej oryginalne pasy Claas mają tutaj: www.czescidokombajnow.pl

#18 Share hoabin

hoabin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 kwiecień 2013 - 09:10

najlepsze pasy do claasa

Zgadzam się z opiniami powyżej, że najbardziej solidne są oryginalne pasy Claas ; jakość wykonania, trwałość, niezawodność .. Przyjrzałem się cenom w Internecie i wychodzi że chyba najtaniej oryginalne pasy Claas mają tutaj: www.czescidokombajnow.pl

witaj,
ja również przejrzałem się ofercie i popytałem u znajomych, ale z tego co się zorientowałem to mają jakieś "dwie wersje" jakościowe tych samych pasów sam sprawdź np. nr. 064168.2 w cenie 1471, 63 zł lub Gates? w cenie 411,73 zł, dziwne?.
Czym to wytłumaczysz?

Edytowany przez hoabin, 23 kwiecień 2013 - 09:27.

#19 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 13 maj 2013 - 22:11

najlepsze pasy do claasa JA ze swojej strony polecam pasy stomil sanok (wersja super albo super k). Wszystkie, które musze wymienić w kombajnie bądź jakiejkolwiek innej maszynie staram się dopasowac od nich i się jeszcze nie zawiodłem. Nie rozciągają sie, nie strzępią. Złego słowa nie powiem.
RAz atomiast nie było akurat stomila na stanie, a szybko potrzebowałem pasa i wziąłem wynalazek o nazwie Rubena. Tragedia. CO dzień musiałem napinać, bo tak sie rozciągał, a po tygodniu i tak strzelił. NA jego miejsce przyszedł stomil i jeździ już od kilku lat (Ani razu nie napinany w ciągu sezonu)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share hoabin

hoabin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 maj 2013 - 15:50

najlepsze pasy do claasa

JA ze swojej strony polecam pasy stomil sanok (wersja super albo super k). Wszystkie, które musze wymienić w kombajnie bądź jakiejkolwiek innej maszynie staram się dopasowac od nich i się jeszcze nie zawiodłem. Nie rozciągają sie, nie strzępią. Złego słowa nie powiem.
RAz atomiast nie było akurat stomila na stanie, a szybko potrzebowałem pasa i wziąłem wynalazek o nazwie Rubena. Tragedia. CO dzień musiałem napinać, bo tak sie rozciągał, a po tygodniu i tak strzelił. NA jego miejsce przyszedł stomil i jeździ już od kilku lat (Ani razu nie napinany w ciągu sezonu)

Tylko, że z tego co napisałeś, to po sprawdzeniu w sanoku mają tylko pasy typu A, B, C i jeszcze jakieś wąskie, czyli praktycznie nic specjalnego i ważnego dla prawidłowej eksploatacji maszyny, to co ma sanok praktycznie można kupić wszędzie bez zawracania sobie głowy kolorami pasów, jakimiś superami czy kewlarem, nieprawdaż ?

Dodaj odpowiedź