Skocz do zawartości

Zdjęcie

swieca płomieniowa

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 10 lipiec 2008 - 18:52

swieca płomieniowa nie wiem czemu nie chce mi działac swieca w moim mtz czym wy zalewacie ten mały zbiorniczek na paliwo do swiecy bo mój tata zalał ropą a ja słyszałem ze trzeba benzyną albo nafta i nie wiem ile w tym prawdy ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
swieca płomieniowa Dzisiaj, 13:28
  •  

#2 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 21:11

swieca płomieniowa ropą ,ropą w zimie przy dużych minusach można naftą w żadnym razie benzyną jeszcze się zapali .oba przewody są na plus (+) jeden od elektrozaworu dopływ paliwa ,drugi od spirali podgrzewającej

#3 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 10 lipiec 2008 - 21:38

swieca płomieniowa aha no to nie wiem czemu nie działa jutro sprawdze czy jest napiecie na kablach a jak nie to bede rozbierał kolektor jak skoncze t25 malowac ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2080 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 07:39

swieca płomieniowa kolektora nie trzeba rozbierać bo ta świeca jest na 2 śruby przykręcona ,ona nie grzeje tylko jest tam spirala i przez jej środek przelatuje ropa (krople) i one rozgrzewają się no przemieniają z cieczy w gaz rope

#5 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 21:41

swieca płomieniowa a jak ja wyciągne i zapale trzymając w rece za ta czesc która była na zewnątrz kolektora to jest opcja ze sie poparze albo cos w tym rodzaju ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 22:34

swieca płomieniowa Nie poparzysz się kolego bo na zewnątrz jest zbiorniczek na płyn, a tak wogule to po co chcesz to rozbierać? Sprawdziłeś wogule czy dochodzi prąd?

Dodaj odpowiedź