antonio86

Przedni naped do c-360 czy c-385,902,912 itp

Polecane posty

antonio86    39

Mam c-355 i c-360 i zastanawiam sie nad założeniem tura i  napedu do c-360. Czy może lepiej sprzedać c-360 dołożyć to co miało iść na napęd i kupić 902, 912? 55tki raczej nie sprzedam, 60 też trochę szkoda bo jest w super stanie. 912 chodziłaby głównie w pługu i prasie. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Sprzedaj i szukaj 912 .Ja mialem po 3512 zetora 8111 i calkiem inna robota w polu .Fakt ze nie nadaje sie ciezka seria do krecenia sie z poznaniakiem czy opryski ale masz mniejszego .Nie jest to szczyt techniki ciezkie mulowate smoczysko ale w orce na dobrych gumach idzie jak czolg .W.prasie nie wiem jak sie nim robi bo nie mam rzadnych ogonow....Do orki ciezkiego transportu jakiegos agregatu jako alternatywa za 60 to bedziesz zadowolony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

Też nie marzenie:) Ale wracając do tematu nie jest najważniejsze teraz "co" tylko "czy"?

Ziemi tyle co kiedyś tylko maszyn przybyło. Większy ciągnik ewentualnie do orki, uprawy i prasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Jak kupować  i z tej ciężkiej serii to 4x4  wtedy mniejsze spalanie w orce  i z czasem agregat kupisz a 60-tkę zostawisz  do oprysku   ale do prasy właśnie problem bo taka np 914 nie jest zwrotna jak 912 i tu właśnie te gdybanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj