Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pokrywa tylnego mostu

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 25 luty 2009 - 16:11

Pokrywa tylnego mostu ja tez sam zakładałem ale niezle sie napociłem najlepiej w 2 osoby, co do sterowania podnosnikiem to jak rozł to juz samemu nie złozysz :angry:
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pokrywa tylnego mostu Dzisiaj, 15:38
  •  

#22 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 maj 2009 - 19:43

Pokrywa tylnego mostu

u mnie jest nadpęknieta ale dokrecona konkretnie, i C-360 nie pracuje z Agregatem, ale czasami dźwiga ładne kilogramy:
http://www.agrofoto....mage117467.html i tylko widac jak pękniecie sie rozszerza, przyjemny widok to nie jest, piszcie ceny :P

I pękła... powód? Przeładowanie...
Sama pokrywa jak dowiadywaliśmy się 620-650zł +150zł przełozenie, regenerowany podnośnik ~700zł i trzeba zdać stary (jak z pękniętą obudową to trzeba dopłacić), nowy kompletny podnośnik wyszedłby około 2500zł

Jakoś nie widziała nam się nowa obudowa bo na pewno długo by nie pochodziła, wzmocnić jej tez by pewnie nie dało rady za bardzo...
opłacało się kupić kompletny podnośnik od zetora używany, masywniejszy niż samą pokrywę... jak działa?

Tutaj fota i opinie: ;)
http://www.agrofoto....mage137677.html
Zapraszam

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#23 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 09 maj 2009 - 08:07

Pokrywa tylnego mostu Panowie i Panie :P Chciałem odświeżyć temat. Mam ten sam problem tzn pękła mi pokrywa na 2 przednich śrubach... z zewnątrz jest szczelina ale wewnatrz odłam przemieścił sie. Czy próbował ktoś dać do pospawania przez jakiegoś "szpeca"? Nie mam na myśli domowych warunków :P

Druga sprawa: Ten wieloklin na którym osadzone są ramiona nie bardzo ma ochote poruszać sie :P Ani w jedną ani w drógą strone, kiedy było to jeszcze poskladane to za ramiona można to było ruszyć ale z nie małym wysiłkiem... Miał ktoś już taki problem? Co może być przyczyną i jak ten wieloklin wyciągnąć z obudowy?
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#24 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 09 maj 2009 - 11:00

Pokrywa tylnego mostu http://www.agrofoto....mage136769.html
Tak pękło?

Cylinder wypchnął... czy jest sens to spawać?

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#25 Share Jackassiu

Jackassiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 09 maj 2009 - 21:22

Pokrywa tylnego mostu Dokładnie... Cylinder wypchnął przednią część. Spawać nie ma sensu bo za duże obciązenia przychodzą na tą pokrywe... problem polega na tym że śruby króre mocują cylinder mają w tym korpusie za duży luz. I to mogło być powodem pęknięcia :/ Za nową obudowe zaśpiewali 713 zl :P

A z ramionami problem częściowo rozwiązany- ta oś z wieloklinem na krórej osadzone są ramiona pękła w miejscu w którym zrobione są rowki na olej skrzywione część wadziła o te mosiężne panewki :P

http://www.fotoo.pl/...waĺ?ek.jpg.html <- zdjęcie tej osi
Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 maj 2009 - 21:06

Pokrywa tylnego mostu Spawałem pokrywę ok 20 lat temu,oczywiście na gorąco i do tej pory jest o.k.

#27 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 16:48

Pokrywa tylnego mostu Pękła mi pochwa tylnego mostu kupiliśmy drugą nową koszt 250 zł i nie pasuje. Po założeniu zwolnicy z nową pochwą (dokładnie prawej) ciągnik jest niższy o 3 cm. Wymieniliśmy w sklepie na drugą oryginalną niby z Ursusa i dalej to samo. Różnica między wysokością prawej strony i lewej wynosi 3 cm. Ciągnik jest wypoziomowany, stoi równo, dodatkowo wogule nie można włożyć błotnika. Po zmierzeniu wysokości osadzenia lewego i prawego znowu jest wielka różnica. Co to może być czy trafiły misię pochwy z "wadliwej serii"? Miał ktoś coś takiego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Jelcyn

Jelcyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 19:00

Pokrywa tylnego mostu U nas w wiosce był podobny problem 30-stka po wypadku wyrwane całe koło z pochwą ,trafiła do mechanika i wróciła krzywa czyli jedna strona wysza a druga nisza ..

#29 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 19:10

Pokrywa tylnego mostu To ja bym takiego ciągnika nie przyją, jak bierze kasę to ma zrobić dobrze. Jedyne wyjście u mnie to będzie chyba oddać do sklepu, zażadać zwrotu pieniędzy i kupić używaną. Te wszystkie częśći to buble, nawet Skropol.Dolny wałek do skrzyni biegów nie był do końca dotoczony i trzeba była samemu rozwiercać.

#30 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 19:10

Pokrywa tylnego mostu <_< Ale to już w fabryce muszą takie robić. Ja mam zwolnice od c-355 nówki z czasów komuny

#31 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 19:16

Pokrywa tylnego mostu Robią ale złe. I takie części za komuny to najlepsze. Nawet tato mówił dzisiaj ,że za komuny to robili dopiero części a nie to co teraz g^wno!. Jutro jedziemy zobaczyć używaną może będzie lepsza od tej pseudo nowej.

Edytowany przez grzesiu09091987, 25 styczeń 2011 - 19:17.

#32 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 19:18

Pokrywa tylnego mostu Nam szlak trafił kiedyś zwolnice to w stodole jest kilka i jak znalazł:) Nowy wał korbowy i dwa mosty tylne też są i kiedy je założyć hehe . Jedź i pytaj handlarzy to napewno mają części

#33 Share askakonik

askakonik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 23:32

Pokrywa tylnego mostu Czy jest jakaś różnica w tylnym moście - chodzi mi o sam korpus/obudowę pomiędzy C-4011 a c-360?
Muszę wymienić tylny most, mechanik robiący parę lat temu silnik powiedział, że tylny most jest od czterdziestki. Faktycznie były różnice w bębnach hamulcowych i pokrywie WOM jak wymienialiśmy te części, ale czy sam korpus różni się wymiarami?
Z góry dziękuję za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 20 marzec 2014 - 06:09

Pokrywa tylnego mostu korpus jest ten sam tylko mechanizmy sie rożnia :)