kojack1014

Valtra N 101-Opinie,wyposażenie, ceny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Przemo85    14

To który diler tyle kasuje za przegląd? Na twoim miejscu wstawiłbym fotki ciągnika i zrobiłbym mu odpowiednia reklamę?

Co dokładnie w nim nawaliło? w ogóle nie odpala? wyskakują jakieś kody błędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

coś Walet ta twoja Valtra niezbyt sie zapowiada ale moze to tylko lekkie niedociągniecia fabryczne. Pisz co sie z nia bedzie dziać dalej.


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario14x    0

Ja też planuje jej kupno ...moge ci powiedziec co i jak

Wersia HT(HItech)

Jest najlepsza niema zbyt duzo elektro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk141    0

my juz mamy valtrę co prawda serie T mie N ale jesteśmy zadowoleni zrobione jest prawie 500 mth nie było awarii i innych problemów.. Jesteśmy zadowoleni prosta w użytkowaniu wersja hi-tech. Polecąm tą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek617    4

Walet a może twoja Valtra jest z Poniedziałku?????Słyszałem od serwisanta że z poniedziałku były trochę nie udane jak to po weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walet    0

nie lubię poniedziałku - pewnie jakaś, kurka wodna, treblinka jest poluzowana hehe.

coś ponad 450 mth zrobione i nic więcej nie nawaliło.

 

+10% za cytowanie poprzedniego posta, Ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Oriętuje się ktoś może jaka jest różnica w cenie pomiędzy Valtrą N101 Classic a HiTech?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeryff    0

Największa różnica to mechaniczny rewers w clasicu,i sprzęgło zwykłe na silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ducho    0

Oriętuje się ktoś może jaka jest różnica w cenie pomiędzy Valtrą N101 Classic a HiTech?

Mniej więcej 10, do 15tu tysięcy złotych. Taka jest różnica między HiTechem a Advancem, więc, między Classikiem a HiTechem pewnie będzie podobnie. Dobra rada - negocjuj z przedstawicielami Valtry do upadłego - niektórzy (np. ten od którego kupowaliśmy) liczą na początku ceny z kosmosu, większe od Fendta (może liczą, że jakiś frajer niezorientowany w cenach to kupi), a potem schodzą do atrakcyjnego pułapu. U nas - N111 HiTech + V55 początkowo za 280 netto, a po ostrych negocjacjach stanęło na 204 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

:blink: to żeś pożądnie negocjował :huh:

No fakt Valtra ma cholernie wysokie ceny za wyskokie

narazie nie będę kupował pytam poprostu z ciekawości ale może mi się to przyda w przyszłości ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w sąsiedniej miejscowości jest valtra n92 i mają problem taki, że nie da sie nią robić szybko w polu ( np orka czy agregatem) bo jak jej jest ciężko to ciągnik staje bo sprzegło sie samo wybija czy coś ;p ale nie wiem czy już naprawili tę usterke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo123    4

ja mam valtre n92 i mi pali przy spokojnej jeździe nawet mniej niż ursus c-330,kosztowała+tur i opcje dodatkowe:260tyś,brutto.


:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo123    4

pompa jest po regeneraci i sprawdzałem u sąsiada i też tyle pali co moja , no może trochę przesadziłem ale niema wielkiej różnicy


:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo123    4

ja mam valtrę n92 i mam takie opony tył 460/85R34 przód 380/85R24


:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadam    4

Mniej więcej 10, do 15tu tysięcy złotych. Taka jest różnica między HiTechem a Advancem, więc, między Classikiem a HiTechem pewnie będzie podobnie. Dobra rada - negocjuj z przedstawicielami Valtry do upadłego - niektórzy (np. ten od którego kupowaliśmy) liczą na początku ceny z kosmosu, większe od Fendta (może liczą, że jakiś frajer niezorientowany w cenach to kupi), a potem schodzą do atrakcyjnego pułapu. U nas - N111 HiTech + V55 początkowo za 280 netto, a po ostrych negocjacjach stanęło na 204 ;)

chyba coś Ci się pomyliło z tą ceną mi za n101 + V55+ polski osprzet, powiedział 238 000 netto opony 600, sprzego hydrokinetyczne, amortyzowana kabina, amortyzowany fotel, wyświetlacz pokazujący spalanie itd., dodatkowe 4 reflektory,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubakar117
      Witam Od roku jestem posiadaczem valtry n134 active.Posiadam skrzynie z biegiem Eco i moje pytanie jest czy można podnieść prędkość w tej maszynie. Aktualna maksymalna prędkość to 43km/h.
    • Przez krzysztoffo
      Witam. jakie są wasze opinie na temat valtry z serji M .Czy wszystkie te ciągniki mają tylko po 4 cylindry,i jak z ich awaryjnością ?
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 
       
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj