kojack1014

Valtra N 101-Opinie,wyposażenie, ceny

Polecane posty

kojack1014    0

Witam!!!

Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto :P

Za odpowiedź z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamg    0

no to ja sie dorzucam tylko na n121 piszcie wyposarzenie dodatkowe ceny wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Charakterystyki ciągników Valtra serii N możecie zobaczyć tu: http://www.valtra.com/products/tractors/121.asp

 

@kojack1014

Dokładnej ceny nie znam, ale wiem, że N101 HiTech (wyposażenie standardowe plus włącznik WOM z błotnika, boczne oświetlenie, komplet zaczepów) z ładowaczem i osprzętem do niego kosztuje ok. 265 tys.

 

@adamg

Co do N121, to nie mam pojęcia, ile kosztuje, ale wiem, że jest duża rozpiętość cenowa w wersjach HiTech oraz Advance. Więc musisz się zastanowić, czy wziąć ciągnik wygodny i tańszy, czy bardzo wygodny i dużo droższy :D

 

Pozdrawiam! ;)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look2305    0

Słyszałem, że ciągniki valtra są bardzo oszczędne, szczególnie w pracach typu ładowanie balot turem. Czy to prawda? Proszę o odpowiedż użytkowników tych ciągników i nikogo więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Tak to prawda.

Ale jak wszystko dużo zależy od operatora. Każdy ciągnik potrafi sporo spalić ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

cena Valtry N101 wersja HiTech zaczyna sie od 50 tyś euro netto.

ten model jest w teście w dodatku ,,Technika" w Top Agrar 12/2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Proszę o odpowiedż użytkowników tych ciągników i nikogo więcej!

To nie powiem Ci że najmniejszym z ecopowerów kolega zszedł do 4,5 l/h w pracy z turem ;) info niesprawdzone ale kumpel nie jest właścicielem tylko nią pracuje więc jest nadzieja że nie nagina rzeczywistości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1
a tak naprawde to jaką moc znamionową ma Valtra 111e ???

 

na dzień dzisiejszy jest tak:

N111e ECO-MODE moc znamionowa:124km, moc max.:124km

N111e POWER-MODE moc znamionowa 122km, moc max.:126km (w transporcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

wybór napewno dobry, ale napisz coś wiecej, na jakiej powierzchni ma pracować, jaki typ gospodarstwa itd.....może znasz jej cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misimw25    0

ma pracować na około 50 ha będzie służył jako główny ciągnik a kosztuje brutto 215 tys z ładowaczem q45 kosztuje 254 tys brutto

 

Nie cytujemy poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fedzio255    1

A w jakim wyposażeni jest??? Z jakimi maszynami będzie robić???

A nie za mała ta Valtra na ten areał nie lepiej było wziąść coś w stylu n101 albon111 a tak wogule to czytając opinie użytkowników jest to dobra maszyna mało pali nie jest awaryjna i wygodna hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

100km ciągnik na 50ha nawet jak ziemi przybędzie starczy fakt trochę różnicy w technice jest między np N92 a N 101 że o silniku w N111 nie wspomnę ja z ojcen przez 5 lat obrabiałem 90ha zetorm 8045 i C-360 dało się w terminie wyrobić

a tak zastanawiam się ilu doradców co mówi weż N111 zamiast N 92 wyposażenie ful opcja sani w swoim gospodarstwie użytowują wysłużone złomy z zachodu z przebiegiem 20000mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misimw25    0

praktycznie full opcja bez tylniej wycieraczki i bez grzałki w baku tak to wszystko a co do tego to nie mogliśmy brać większej bo mamy dofinansowanie z agencji i można brać w określonym przedziale koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

chyba chodzi o grzałkę w bloku jeśli miżesz to jeszcze ją domów ona kosztuje ok300zł ten ciągnik odpali bez niej ale jak podgrzejesz będzie lżej kręcić oszczędzasz tuleje i panewki a ten prąd który pójdzie na grzanie się zwróci zaraz po odpaleniu w paliwie a ta wycieraczka to już mniejsze zło bo jak jest szyba e lecie zakużona to wolę zmiotką obmieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

jak na 50 ha, to bedzie dobry, chociaż sam uważam ze przydałby sie troche wiekszy, no ale cena też gra duża role. a jakie masz sprzety do neigo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

do takiego ciągnika zapniesz pług 3x50 lubnawet 4x40 z hektar pola będziesz orać max1,5h więc tj dziesięc dniówek orki i agregatem uprawowo siewnym zmieści się w 50h roboczych więc z palcem w... można się wyrobić w terminie agrotechnicznym obsiewająć wszystko na jesieni naprawdę uważam że niema co przesadzać mój ciągnik w 2xwiększym gospodarstwie wykomując orki siewy prasowanie słomy uprawy sciernisk trochę usług sporadycznie transport robi zaledwie 500mth rocznie!!! można powiedzieć ze ma wieczny urlop ;) jkby było 1000mth było by lepiej bo jakbym miał możliwość te 500 naczaskać na usługach to by ciągnik zapracował z zapasem na koszty serwisowe lub brutto tak obrazowo by te pieniądze pokryły roczny kredyt

trochę popisałem może nie na temat ale zuciłem swoje myśli i doświadczenia odnośnie wykożystania sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misimw25    0
jak na 50 ha, to bedzie dobry, chociaż sam uważam ze przydałby sie troche wiekszy, no ale cena też gra duża role. a jakie masz sprzety do neigo??

 

 

rozrzutnik obornika 8 ton pługi krevlandy 4 przyczepe 10 prase rolująco paszowóz siewnik do nawozów 800 kg beczkowóz 6000l i będzie służył razem z dwoma ciągnikami zetorem i ursusem 360 3p mam jeszcze kilka sprzętów do niego

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal121    0

U nas mamy Valtre N121 100 ha 50 orne 50 łąki i obrabia spokojnie wszystko.Cena we wrześniu 2007 to 221 netto (przedni TUZ I WOM) Tak wiec na te 50 to da spokojnie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

my mamy Valtrę N111, która pracuje na 60 ha jako główny ciągnik w gospodarstwie, bez problemu radzi sobie z czteroskibowym pługiem obrotowym Kverneland'a (ES 100) z podwójnym Packomatem i agregatem uprawowo-siewnym KLH+DA (również norweskiego producenta) ;)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubakar117
      Witam Od roku jestem posiadaczem valtry n134 active.Posiadam skrzynie z biegiem Eco i moje pytanie jest czy można podnieść prędkość w tej maszynie. Aktualna maksymalna prędkość to 43km/h.
    • Przez krzysztoffo
      Witam. jakie są wasze opinie na temat valtry z serji M .Czy wszystkie te ciągniki mają tylko po 4 cylindry,i jak z ich awaryjnością ?
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
    • Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 
       
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, chciał bym was prosić o pomoc w doradztwie nowego ciągnika do mojego gospodarstwa , miał by to być nowy ciągnik z turem i tuzem + wom, ciągnik będzie jako główny na gospodarstwie 60 ha + dodatkowe usługi , rozmyslam nad Valtra, John Deere i New Hollandem.Moc miedzy 150-170 KM.Prosił bym o pomoc w doradztwie bo nie wiem jak tam teraz spisują się te nowe maszyny. Z góry dziękuję .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj