Skocz do zawartości

Zdjęcie

strajk rolników!

271 odpowiedzi na ten temat

#101 Share mar3k17

mar3k17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 01 luty 2008 - 20:39

strajk rolników! ja sam nie wiem czy tu wogóle coś już może pomóc.. Rząd się wcale nie martwi polskim rolnikiem. jak wszyscy się nie zjednoczymy i nie zrobi się strajku i wstrzymania towaru w całym kraju to może coś się ruszy a tak to chyba nie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
strajk rolników! Dzisiaj, 21:48
  •  

#102 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 01 luty 2008 - 20:42

strajk rolników!

ja sam nie wiem czy tu wogóle coś już może pomóc.. Rząd się wcale nie martwi polskim rolnikiem. jak wszyscy się nie zjednoczymy i nie zrobi się strajku i wstrzymania towaru w całym kraju to może coś się ruszy a tak to chyba nie.

a powiedz mi co tu rząd może zrobić??? przecież jest gospodarka wolnorynkowa i o cenie rząd nie decyduje

#103 Share soltys

soltys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 01 luty 2008 - 21:05

strajk rolników! jakby rzeczywiście był w Polsce wolny rynek to byłoby OK. A tak to rząd sie wpie***** w gospodarke bo niby chce pomóc a same szkody przynosi

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#104 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 01 luty 2008 - 21:24

strajk rolników! JA bede prostestowal NIe ma hodowli ale co tam nie bedzie NIEMIEc plul nam w twarz:D
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#105 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 01 luty 2008 - 21:25

strajk rolników!

teraz to jak cie zidentyfikuja np na blokadzie to moga doplaty wstrzymac?

Witam a kto ci powiedzał takie bzdury w zeszłym roku zrobilismy blokade i policja wszystkich filmowała i puzniej zapraszała do siebie a niby jakim prawawem moga zabrac ci doplaty kur...a wszystkich tak bola te nasze doplaty niech by raaz przyszli na wiesi i zobaczyli jaki to miod ja jestem za blokada drog bo to jedyne madre rozwiazanie a przetrzymywanie tucznikow przy tej cenie zboza to jest tak jak by sobie gwozdz do trumny wbijł
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#106 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 01 luty 2008 - 21:30

strajk rolników! w 2000 roku też cena swiń spadła - blokady były w całym kraju praktycznie - i co prosze o podanie chociaz jednego pozytywnego efektu tych blokad
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#107 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 01 luty 2008 - 21:50

strajk rolników!

w 2000 roku też cena swiń spadła - blokady były w całym kraju praktycznie - i co prosze o podanie chociaz jednego pozytywnego efektu tych blokad

T o najlepij siedzec i nazekac moze nie wywalczymy nagłej podwszki trzody ale przy okaji moze sie uda wywalczyc piniadze na zwalczanie choroby AUJESZKYEGO bo jak nasz kraj niebedze uwolniony od tej choroby to d*pa z eksportu naszych tucznikow druga zecz to pwstzymanie importu miesa do Polski bo to głownie chwieje cena tucznika

#108 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 01 luty 2008 - 21:56

strajk rolników!

T o najlepij siedzec i nazekac moze nie wywalczymy nagłej podwszki trzody ale przy okaji moze sie uda wywalczyc piniadze na zwalczanie choroby AUJESZKYEGO bo jak nasz kraj niebedze uwolniony od tej choroby to d*pa z eksportu naszych tucznikow druga zecz to pwstzymanie importu miesa do Polski bo to głownie chwieje cena tucznika

no nie siedzieć tylko ceny i tak nie wywalczysz większej bo niby jak, a co do kasy na walkę z tą chorobą to sie zgodzę bo za tą sprawą można najechać na nasz kochany rząd

#109 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 01 luty 2008 - 21:58

strajk rolników!

jeśli takie mają być postualty to popieram ale jeśli ma być to kolejna propaganda z cyklu "bo mi się nie opłaca" to dziękuje postoje
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#110 Share RSM32

RSM32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 01 luty 2008 - 22:00

strajk rolników! Do właściwej organizacji strajków i bokad to są KONIECZNE Związki Zawodowe . Czy my je mamy? Tylko proszę bez POLITYKI.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 01 luty 2008 - 22:02

strajk rolników!

Do właściwej organizacji strajków i bokad to są KONIECZNE Związki Zawodowe . Czy my je mamy? Tylko proszę bez POLITYKI.

pozostaje tylko SAMOTNA BRONA :D :D :)

#112 Share RSM32

RSM32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 01 luty 2008 - 22:07

strajk rolników!

pozostaje tylko SAMOTNA BRONA :D :D :)

Tylko rządowi więcej latają jak jeżdżą

#113 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 01 luty 2008 - 22:09

strajk rolników! Ja wam powiem tak dopuki sami rolnicy dzałaja to jest dobrze ale jak juz jak jais polityk zacznie wode maci to wiecie sami jak sie konczy a co do zwiazkow jestem przeciwny jakim kolwiek zwazka zawodowe wstarcz jak jakas gupa procencka a powiem wam ze z tych zwiazkow zawodowych to tylko cwaniaki do rzadu sie pchaja a jak dojdze do koryta to puziniej onic nie moze zrobic bo on niema kapetecjitylko pierdzi w stolek i kase bieze a niby z chłopskiej partji

#114 Share RSM32

RSM32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 01 luty 2008 - 22:19

strajk rolników!

Ja wam powiem tak dopuki sami rolnicy dzałaja to jest dobrze ale jak juz jak jais polityk zacznie wode maci to wiecie sami jak sie konczy a co do zwiazkow jestem przeciwny jakim kolwiek zwazka zawodowe wstarcz jak jakas gupa procencka a powiem wam ze z tych zwiazkow zawodowych to tylko cwaniaki do rzadu sie pchaja a jak dojdze do koryta to puziniej onic nie moze zrobic bo on niema kapetecjitylko pierdzi w stolek i kase bieze a niby z chłopskiej partji

To poczytaj lub dobrze popatrz w telewizor i będziesz wiedział kto prowadzi strajki w Niemczech i we Francji /zawsze coś ugrają./ A w BUDRYKU.

#115 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 01 luty 2008 - 22:24

strajk rolników! Zawsze protest coś daje, ale nie można protestować "na chaotyka" bez żadnych postulatów i bez ludzi. Jak organizować coś to
konkretna lista postulatów i "zaklepana" grupa ludzi która by na ten protest przyszła. Na forum to łatwo o strajku mówić... :D

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#116 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 01 luty 2008 - 22:38

strajk rolników!

To poczytaj lub dobrze popatrz w telewizor i będziesz wiedział kto prowadzi strajki w Niemczech i we Francji /zawsze coś ugrają./ A w BUDRYKU.

Zgadzam sie z toba w w Niemczech i we Francji moze i tak ale w Polsce nie zobacz jak unas porobili sobie kariery na blokadach słyny pan L i ta cała jego samoobroa

#117 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 01 luty 2008 - 22:48

strajk rolników! bo w Polsce przewaznie są dupne (sorki za wyrażenie) postulaty - i takie blokady dają tylko pole do popisu cwaniaczkom którzy chcą sie tylko dostac wyżej - opłacalnośc produkcji jest wewnętrznym problemem gospodarstwa - a ceny to sam prezydent Najjaśniejszej RP nie moze nazucić bo mu nie wolno - a poza tym to system centralnie sterowanych cen juz az przerabialismy

#118 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 01 luty 2008 - 22:52

strajk rolników! No właśnie co może poradzić jakiś tam Minister jak zakłąd w prywatnych rękach... :D

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#119 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 01 luty 2008 - 22:57

strajk rolników!

No właśnie co może poradzić jakiś tam Minister jak zakłąd w prywatnych rękach... :D

i te postulaty trzeba właśnie do tych zakładów kierować bo to one ceny ustalają a nie rząd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share lukotek

lukotek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 02 luty 2008 - 11:19

strajk rolników! najpierw trzeba by zablokować granice, żeby nie zwozili mięsa to może ceny na skupach poszłyby trochę w górę
(")_(")_.----.,/)
;^ ^ '; -._ , ')_
( o_, )' __,) '-._)

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!