TomMak

strajk rolników!

Polecane posty

mar3k17    0

ja sam nie wiem czy tu wogóle coś już może pomóc.. Rząd się wcale nie martwi polskim rolnikiem. jak wszyscy się nie zjednoczymy i nie zrobi się strajku i wstrzymania towaru w całym kraju to może coś się ruszy a tak to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60
ja sam nie wiem czy tu wogóle coś już może pomóc.. Rząd się wcale nie martwi polskim rolnikiem. jak wszyscy się nie zjednoczymy i nie zrobi się strajku i wstrzymania towaru w całym kraju to może coś się ruszy a tak to chyba nie.

a powiedz mi co tu rząd może zrobić??? przecież jest gospodarka wolnorynkowa i o cenie rząd nie decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

jakby rzeczywiście był w Polsce wolny rynek to byłoby OK. A tak to rząd sie wpie***** w gospodarke bo niby chce pomóc a same szkody przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

JA bede prostestowal NIe ma hodowli ale co tam nie bedzie NIEMIEc plul nam w twarz:D


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17
teraz to jak cie zidentyfikuja np na blokadzie to moga doplaty wstrzymac?

Witam a kto ci powiedzał takie bzdury w zeszłym roku zrobilismy blokade i policja wszystkich filmowała i puzniej zapraszała do siebie a niby jakim prawawem moga zabrac ci doplaty kur...a wszystkich tak bola te nasze doplaty niech by raaz przyszli na wiesi i zobaczyli jaki to miod ja jestem za blokada drog bo to jedyne madre rozwiazanie a przetrzymywanie tucznikow przy tej cenie zboza to jest tak jak by sobie gwozdz do trumny wbijł


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

w 2000 roku też cena swiń spadła - blokady były w całym kraju praktycznie - i co prosze o podanie chociaz jednego pozytywnego efektu tych blokad


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17
w 2000 roku też cena swiń spadła - blokady były w całym kraju praktycznie - i co prosze o podanie chociaz jednego pozytywnego efektu tych blokad

T o najlepij siedzec i nazekac moze nie wywalczymy nagłej podwszki trzody ale przy okaji moze sie uda wywalczyc piniadze na zwalczanie choroby AUJESZKYEGO bo jak nasz kraj niebedze uwolniony od tej choroby to d*pa z eksportu naszych tucznikow druga zecz to pwstzymanie importu miesa do Polski bo to głownie chwieje cena tucznika


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60
T o najlepij siedzec i nazekac moze nie wywalczymy nagłej podwszki trzody ale przy okaji moze sie uda wywalczyc piniadze na zwalczanie choroby AUJESZKYEGO bo jak nasz kraj niebedze uwolniony od tej choroby to d*pa z eksportu naszych tucznikow druga zecz to pwstzymanie importu miesa do Polski bo to głownie chwieje cena tucznika

no nie siedzieć tylko ceny i tak nie wywalczysz większej bo niby jak, a co do kasy na walkę z tą chorobą to sie zgodzę bo za tą sprawą można najechać na nasz kochany rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
T o najlepij siedzec i nazekac moze nie wywalczymy nagłej podwszki trzody ale przy okaji moze sie uda wywalczyc piniadze na zwalczanie choroby AUJESZKYEGO bo jak nasz kraj niebedze uwolniony od tej choroby to d*pa z eksportu naszych tucznikow druga zecz to pwstzymanie importu miesa do Polski bo to głownie chwieje cena tucznika

 

jeśli takie mają być postualty to popieram ale jeśli ma być to kolejna propaganda z cyklu "bo mi się nie opłaca" to dziękuje postoje


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0

Do właściwej organizacji strajków i bokad to są KONIECZNE Związki Zawodowe . Czy my je mamy? Tylko proszę bez POLITYKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60
Do właściwej organizacji strajków i bokad to są KONIECZNE Związki Zawodowe . Czy my je mamy? Tylko proszę bez POLITYKI.

pozostaje tylko SAMOTNA BRONA :D :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0
pozostaje tylko SAMOTNA BRONA :D :D :)

Tylko rządowi więcej latają jak jeżdżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Ja wam powiem tak dopuki sami rolnicy dzałaja to jest dobrze ale jak juz jak jais polityk zacznie wode maci to wiecie sami jak sie konczy a co do zwiazkow jestem przeciwny jakim kolwiek zwazka zawodowe wstarcz jak jakas gupa procencka a powiem wam ze z tych zwiazkow zawodowych to tylko cwaniaki do rzadu sie pchaja a jak dojdze do koryta to puziniej onic nie moze zrobic bo on niema kapetecjitylko pierdzi w stolek i kase bieze a niby z chłopskiej partji


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0
Ja wam powiem tak dopuki sami rolnicy dzałaja to jest dobrze ale jak juz jak jais polityk zacznie wode maci to wiecie sami jak sie konczy a co do zwiazkow jestem przeciwny jakim kolwiek zwazka zawodowe wstarcz jak jakas gupa procencka a powiem wam ze z tych zwiazkow zawodowych to tylko cwaniaki do rzadu sie pchaja a jak dojdze do koryta to puziniej onic nie moze zrobic bo on niema kapetecjitylko pierdzi w stolek i kase bieze a niby z chłopskiej partji

To poczytaj lub dobrze popatrz w telewizor i będziesz wiedział kto prowadzi strajki w Niemczech i we Francji /zawsze coś ugrają./ A w BUDRYKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Zawsze protest coś daje, ale nie można protestować "na chaotyka" bez żadnych postulatów i bez ludzi. Jak organizować coś to

konkretna lista postulatów i "zaklepana" grupa ludzi która by na ten protest przyszła. Na forum to łatwo o strajku mówić... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17
To poczytaj lub dobrze popatrz w telewizor i będziesz wiedział kto prowadzi strajki w Niemczech i we Francji /zawsze coś ugrają./ A w BUDRYKU.

Zgadzam sie z toba w w Niemczech i we Francji moze i tak ale w Polsce nie zobacz jak unas porobili sobie kariery na blokadach słyny pan L i ta cała jego samoobroa


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

bo w Polsce przewaznie są dupne (sorki za wyrażenie) postulaty - i takie blokady dają tylko pole do popisu cwaniaczkom którzy chcą sie tylko dostac wyżej - opłacalnośc produkcji jest wewnętrznym problemem gospodarstwa - a ceny to sam prezydent Najjaśniejszej RP nie moze nazucić bo mu nie wolno - a poza tym to system centralnie sterowanych cen juz az przerabialismy


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No właśnie co może poradzić jakiś tam Minister jak zakłąd w prywatnych rękach... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60
No właśnie co może poradzić jakiś tam Minister jak zakłąd w prywatnych rękach... :D

i te postulaty trzeba właśnie do tych zakładów kierować bo to one ceny ustalają a nie rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

najpierw trzeba by zablokować granice, żeby nie zwozili mięsa to może ceny na skupach poszłyby trochę w górę


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

...hmm.. to trzeba by zachodnią granice zablokować i wsztrzymać sprzedaż żywca ale wątpie czy i to by coś dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

co te blokowanie wam da

trzeba większe ceny wywalczyć w zakładach przetwórczych a nie na ulicy bo przecież to nie rząd wam płaci tylko zakłady przetwórcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

W połuddniowo-wschodniej części kraju "rządzą" Sokołowscy w innych częsciach Polski też jest pare większych firm(4-5) które ustalają między soba ceny a mniejsi skupujacy już tylko sie im podporządkowują. Trzeba by wymyślić jak wywrzeć presje na tych wiekszych zakładach aby podniosły ceny no a ci mniejsi podporzadkowali by się jak dotychczas to robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel36    8

Całkowicie się z tobą zgadzam Sołtys,tylko jak zmusic duże zakłady mięsne żeby przyzwoicie płaciły.Może zablokować zachodnią granice i wstrzymac sprzedaż tyczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
    • Przez pati
      Moi rodzice chcieliby taka hodowlę założyć. Chcę wiedzieć jakie są wymagania, ceny itp. Warunki mamy dobre: własny las i nieużytki. Czy trzeba mieć jakieś pozwolenia. Czy są może do kupienia jakieś książki związane z hodowla Jeleni.
       
      Z góry dzięki za wszelkie informacje!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj